Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат України серед аматорів 2019/2020 ГРУПА 1, 3-й тур

widget

«Світанок-Агросвіт»(Шляхова) – «Агрон»(Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) – 0:0. 17 серпня. Стадіон «Шляхова-Арена» – 450 глядачів. Арбітр: Микола Шевель. Помічники на лініях: Максим Мельниченко, Владислав Мошковський(усі Київська область). Четвертий арбітр: Сергій Попович(Вінниця).

Спостерігач арбітражу: Руслан Марченко(Івано-Франківськ).

АГРОН: 12.Рогаль – 3.Лівіцький; 5.Ковалик; 18.Скобляк; 13.ПАСТЕРНАК – 10.Вонс(19.Кривобедрий 46; 14.Гурін 73); 17.Гаврилюк(77..Червонецький 46); 29.Білик; 22.Дімітрієв(9.Луцик 61) – 11.Ковалевський(7.Коник 61); 23.Процик.

Головний тренер: Роман Курдупель.

СВІТАНОК-АГРОСВІТ: 12.Карабін – 20.Луцюк; 9.Борячук; 4.Малка(2.В.А.Рудий 27); 7.ЗАВОДЯН – 16.В.В.Рудий(15.Гаді 58); 17.Чельцов(11.Чернега 53); 18.Єрмак; 21.Проневич(5.Загалевич 74) – 10.Кучеренко – 19.Сомов(14.Бачур 71).

Головний тренер: Дмитро Євстафієв.

Попереджені: Скобляк; Малка; Луцюк; Кривобедрий; Борячук; Червонецький; Проневич.

Удари: 12(6+6) – 8(1+7). В площину: 4(1+3) – 4(0+4). Кутові: 3(0+3) – 9(3+6). Гольові моменти: 3(2+1) – 6(1+5).

Для футбольного клубу “Агрон-ОТГ”, який базується в селі Великі Гаї, розташованого за 6 кілометрів на південний схід від Тернополя, сезон 2019-2020 років вже другий в аматорському чемпіонаті України. У своєму дебютному сезоні команда з Великогаївської ОТГ фінішувала на 5-му місці в групі № 1. Взагалі, історія «Агрона» багато в чому схожа на історію нашої команди. Створений роком раніше клуб після дебютного срібного сезону одразу виграв ті ж самі два поспіль чемпіонаства в Тернопільській області, ось тільки обласний кубок поки ще не скорився. Цього року підопічні Романа Курдупеля як ніколи близькі до завоювання золотого дубля. Тижнем раніше «Агрон» вийшов у фінал Кубка області, а в чемпіонаті Тернопільщини продовжує утримувати лідируючі позиції. Керівництво клубу в найближчій перспективі розглядає можливість участь свого клубу у другій українській лізі.

На матч у Шляхову гості з Тернопільщини, наслідуючи приклад «ОДЕКа», прибули за день до гри в Умань і оселилися в тому ж готелі, що і клуб з Оржіва. Після побіжного погляду на стартовий склад «Агрона», стало зрозуміло, що їх наставник Роман Курдупель явно робить ставку на другий тайм, залишивши в запасі двох гравців основи Арсена Кривобедрого та Тараса Червонецького, що ,власне, й підтвердилося після перерви. Дмитро Євстафієв відразу кинув у бій двох новачків з Малінська – Дмитра Проневича і Дмитра Луцюка, які відразу ж дали зрозуміти, що в клубі не помилилися з їх запрошенням. В іншому стартовий склад був ідентичний основі в матчі першого туру. Після невеликої розвідки, результатом якої стала парочка напівмоментів біля обох воріт, команди рішуче пішли вперед і вже на 12-й хвилині «Агрон» повинен був забивати, форвард Назар Процик пробив повз ворота після провалу центру оборони господарів і виходу один на один. Це був, мабуть, найгостріший момент в першому таймі. До останньої п’ятихвилинки перед перервою гра міцно застрягла в середині поля, обидві команди були вкрай уважні біля своїх воріт, і по суті крім ударів з льоту Володимира Чельцова та Сергія Кучеренка(після якого голкіпер Іван Рогаль витягнув з нижнього кута складний м’яч), більше реальних гольових моментів не виникало. В середині першого тайму один із стовпів оборони шляхівчан Сергій Малка отримав неприємне ушкодження стопи і не зміг продовжити матч. Володимир А. Рудий, що вийшов на заміну замість Сергія, півтора тайму відіграв на своєму звичному рівні.
А от у другому таймі заміни тренера «Агрона» спрацювали. Кривобедрий та Червонецький вдало попали в гру. 77-го номера гостей разом з голкіпером Іваном Карабіним з упевненістю можна назвати кращими гравцями матчу в складах своїх команд. Тарас завдяки своїй феноменальній лівій нозі міг як мінімум робити хет-трик, але в двох випадках наших рятував Іван Карабін, а ще один раз м’яч пролетів над хрестовиною. Незважаючи на втому, суперники тримали високий темп і «рубка» йшла на кожному сантиметрі поля. Крім вищезгаданого Малка, зустріч через травми також не змогли продовжити Кривобедрий та Проневич. Останні 10 хвилин матчу були переповнені обопільними атаками. Удар Олександра Борячука зі штрафного Рогаль переводить через поперечину. Карабін також переводить на кутовий удар зі штрафного Червонецького метрів з 35-ти. Кучеренко із забійної позиції пробиває вище воріт. Бачура зволікає з ударом після скидки від Чернеги. Після зрячого обвідного удару Червонецького, Карабін намертво ловить м’яч і на цьому матч закінчується. Суха нічия ,незадоволеними якою після матчу були більше гравці «Агрона».

Результати інших матчів третього туру: «Ковель-Волинь» – «Луцьксантехмонтаж № 536» – 3:1, «Покуття»(Коломия) – «Епіцентр»(Дунаївці) – 4:2, «Нива» (Теребовля) – «ОДЕК»(Оржів) – 2:2.