Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат України серед аматорів 2019/2020 ГРУПА 1, 5-й тур

S1230179

«Світанок-Агросвіт»(Шляхова) – «Вотранс»(Луцьк, Волинська область) – 2:0(0:0). 31 серпня. Стадіон «Шляхова-Арена» – 350 глядачів. Арбітр: Денис Хруль(Київ). Помічники на лініях: Олег Парасунько(Київ), Дмитро Ступак(Київська область). Четвертий арбітр: Ярослав Сащенко(Вінниця).

Спостерігач арбітражу: Віктор Антимийчук(Чернівці).

Вотранс: 1.Перлов – 3.Химчук; 5.Рибковський(8.Шишка 57); 20.Воробей(13.Вознюк 81); 23.Кривіцький – 4.Котюн; 15.Малиш(77.Шаула 74); 22.Обертас; 6.Полетій(10.Ткачук 85); – 17.Щербик(21.Сквіра 87); 9.Кошелинський.

Головний тренер: Роман Максимюк.

СВІТАНОК-АГРОСВІТ: 12.Карабін – 20.Луцюк; 9.Борячук; 2.Рудий ; 7.ЗАВОДЯН – 15.Гаді(17.Чернега 82); 17.Чельцов(21.Новаківський 63); 13.Дацюк(3.Костюк 90); 16.Проневич; 5.Загалевич – 19.Сомов(14.Голуб 90+1).

Головний тренер: Дмитро Євстафієв.

Голи: Проневич(64), Борячук(80).

Попереджені: Загалевич; Химчук; Луцюк; Кривіцький; Борячук; Малиш.

Удари: 15(6+9) – 12(7+5). В площину: 5(1+4) – 4(2+2). Кутові: 9(7+2) – 8(6+2). Гольові моменти: 9(3+6) – 4(2+2).

Нарешті прорвало!!! Саме цю фразу хочеться кричати диким криком після трьох останніх матчів нашої команди. Чому саме трьох? Відразу хочу принести вибачення від всієї прес-служби клубу всім шанувальникам команди, з технічних причин і слабкої роботи інтернету в Бершаді, ми не мали можливості в повному обсязі дати всю інформацію по матчах в Луцьку та Полтаві. Тому, в цьому огляді я спробую коротко зачепити всі три матчі. У грі проти «ЛСТМ», здавалося, в принципі, нам нічого не світить. Незовсім логічний гол в середині першого тайму і пенальті в наші ворота вже в дебюті другого, оптимізму аж ніяк не додавали. Але в середині другого тайму з’ясувалося, що команда Олега Федюкова не зовсім добре готова фізично і як наслідок три голи від Кучеренко, Новаківського та Чернеги(до перерви забив Проневич). І перші заслужені повноцінні 3 очки.

В кубковій дуелі в Полтаві, теж все було зовсім не просто. Незважаючи на виїзні 1:2 на нашу користь, більш ніж впевнений, в середу 4 вересня наших хлопців чекає ще більш серйозна рубка проти кваліффіцірованного і впевненого в собі суперника і тому вихід в наступний раунд національного аматорського кубка для нашої команди бачиться досить туманним та проблематичним.

І нарешті, остання сьогоднішня гра проти «Вотранса». Відразу хочу відзначити, всі хто вболіває за «Світанок-Агросвіт» повинні дякувати нашому воротареві Івану Карабіну. Саме його суперсейви на 37 та 56-й хвилинах дозволили уникнути серйозних неприємностей для нашої команди(на даний момент наш відеооператор Олександр Лободюк вже готує детальний огляд всього матчу). З перших хвилин стало зрозуміло, що Шляхова – це вже не та команда, яка поступилася в першому турі «ОДЕКу» та звела до сухої нічеєї домашній матч з «Агроном». Саме в останніх трьох матчах стало чітко видно, в який футбол грає команда тренера Дмитра Евстафіева. Я далекий від думки назвати цей футбол ідеальним, але запитайте у будь-якого з тих трёсотен людей, які були на сьогоднішньому матчі. Сьогодні на полі була Команда і люди проводили своїх улюбленців після закінчення матчу цілком заслуженими оплесками. Всі без винятку гравці, починаючи від вже згаданого голкіпера Карабіна і закінчуючи тими, хто вийшов на тактичні заміни в кінцівці матчу, виклалися більш ніж на 100%. У відомого екс-гравця багатьох українських клубів – Романа Максимюка, дуже пристойна і по хорошому зла команда. З перших хвилин наші «поперли», хоча хвилин 10-15 на полі було багато сумбуру і зайвих емоцій(з обох сторін). Ближче до середини першого тайму господарі пристойно притиснули лучан до своїх воріт і тільки високий зріст захисників «Вотранса» і грамотні дії голкіпера Перлова дозволили гостям уберегтися від гола. А потім був той самий епізод на 37-й хвилині, коли гості мали відкривати рахунок, після подачі кутового і удару в упор Котюна – Карабін красивим сейвом ліквідував загрозу. А от у другому таймі команда Евстафіева показала себе у всій красі. Практично відразу після незарахованого через офсайд голу гостей, забив Дмитро Проневич, чим зайвий раз довів, що капітаном команди рівня ФК«Малинськ» просто так не стають. Після подачі кутового праворуч від Луцюка і удару головою Сомова, Дмитро швидше за всіх виявився на добиванні. Ну а другий м’яч від Олександра Борячука, впевнений увійде в топ-5 кращих голів п’ятого туру. Штрафний в метрах 30-ти від воріт був виконаний ідеально, м’яч скользнув по газону і влетів у ближній кут. Ні сил, ні часу на те, що б відігратися у гостей просто не залишилося.

Результати іншого матчу 5 туру туру: «Епіцентр»(Дунаївці) – «ОДЕК»(Оржів) – 2:3.

1 вересня відбудуться ще 2 матчі пятого туру: Карпати-Енергетик(Галич) – Луцьксантехмонтаж №536 та Нива(Теребовля) – Агрон-ОТГ.