Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат України серед аматорів 2019/2020 ГРУПА 1, 1-й тур

«Світанок-Агросвіт»(Шляхова) – «ОДЕК»(Оржів) – 0:2(0:0) 3 серпня. Стадіон «Шляхова-Арена» – 400 глядачів.

Арбітр: Артем Гординський. Помічники на лініях: Артем Голік, Юрій Гординський(усі Київ).

Четвертий арбітр: Сергій Попович(Вінниця).

Спостерігач арбітражу: Руслан Марченко(Чернігів).

ОДЕК: 12.Омелянюк – 2.Красномовець; 22.Мучак; 3.Кадепський; 21.Наумець – 9.Ніколайчук(77.Варварук 90+2); 13.ТРОФІМЧУК(8.Чикалюк-Козакевич 89); 23.Кошка; 92.Соботюк(97.Фесенко 46) – 7.Семенчук(14.Гриб 90+2); 17.Богданов(20.Газицький 75).

Головний тренер: Володимир Поліщук.

СВІТАНОК-АГРОСВІТ: 12.Карабін – 11.Чернега(15.Гаді 61); 9.Борячук; 4.Малка; 7.ЗАВОДЯН – 16.В.В.Рудий; 17.Чельцов(13.Миранда Фелікс 87); 18.Єрмак; 10.Кучеренко(20.Васалатій 54) – 5.Загалевич – 19.Сомов(14.Бачур 59).

Головний тренер: Дмитро Євстафієв.

Голи: Семенчук(69), Газицький(86).

Попереджені: Малка; Кошка; Чернега; Семенчук; Чельцов; Красномовець; Васалатій.

Удари: 11(6+5) – 12(4+8). В площину: 2(1+1) – 7(1+6). Кутові: 10(4+6) – 5(4+1). Гольові моменти: 4(2+2) – 7(2+5).

Поразка в матчі першого туру та ще й на своєму полі – трошки не той результат на який розраховували гравці, вболівальники та керівництво клубу. Але кинути камінь в город або дорікнути в чомусь нашим гравцям ніяк не можна. Абсолютно всі хлопці зробили все, що могли. Суперник постав на “Шляхова-Арені” саме таким, яким і очікувалося. Як і більшість команд західного регіону України, клуб з Оржіва грає в швидкісно-силовий, можна сказати вертикальний футбол з мінімумом передач поперек поля. Кидалася в очі, те, що підопічні Володимира Поліщука довгий час грають в такому варіанті складу і природньо що вони більш зіграні. З боку когось виділити в їх складі дуже важко, тому що ніхто з гравців разом з тими що вийшли на заміну абсолютно не випадав з ігрового ансамблю. Взагалі, з перших хвилин матчу стало зрозуміло завдяки чому ця команда минулий сезон завершила на третьому місці в західній групі. І як сказав мені один з гравців ОДЕКа, в минулому чемпіонаті лише огидне суддівство в матчі останнього туру не дозволили клубу з Рівненщини вийти в плей-офф аматорського чемпіонату України.

За винятком пари позицій головний тренер нашої команди Дмитро Євстафієв виставив цілком прогнозований склад. У воротах Іван Карабін виглядав надійно і впевнено,в обох пропущених голах його провини немає, обидва голи у наші ворота були з розряду “без шансів”. На флангах оборони розташувалися Олександр Борячук(зліва) та Вадим Чернега, обох сміливо можна назвати атакуючими захисниками, що власне вони і підтвердили в цьому матчі. Тандем центральних захисників Сергій Малка та Андрій Заводян без перебільшень є найсильнішим у вінницькій області. П’ятірка півзахисників: Володимир Рудий(ліворуч), Володимир Чельцов(праворуч), Дмитро Загалевіч, Олег Єрмак та Сергій Кучеренко невтомно працювали, як на атаку, так і на оборону і забий Чельцов з меж штрафного майданчика гостей після прострілу зліва від Рудого – невідомо як би закінчився матч взагалі. Але пробиваючи в дотик з льотунаш хавбек підсковзнувся на мокрому від дощу газоні і м’яч став легкою здобиччю голкіпера ОДЕКа – Андрія Омелянюка. Хвилиною раніше необачний пас назад ледь не закінчився голом в наші ворота, але Карабін був напоготові і зумів випередити форварда гостей. Єдиний висунутий вперед форвард господарів Іван Сомов на 10-й хвилині вивалився зліва на ворота гостей, в цій ситуації напрошувався удар з лівої ноги, але Іван вирішив бити зі зручної для себе правої і в підсумку не влучив у ворота. Посправжньому спекотно біля воріт шляхівчан стало на 21-й хвилині. Олександр Ніколайчук на правому фланзі прострілив зі штрафного і м’яч на середній висоті пролетів через всю штрафну площадку – ціла група гравців в зеленій і синій формі синхронно пролетіла повз нього. Через хвилину ще один штрафний недалеко від правого кута штрафного майданчика господарів, Віталій Богданов зробив все ідеально, але Карабін витягнув складний м’яч з ближнього нижнього кута. Гості відразу подають кутовий і захисник Іван Мучак з 11-ти метрів б’є головою вище воріт. В останні 7-8 хвилин першого тайму нашій команді вдалося відсунути гру на половину поля ОДЕКа, після трьох поспіль кутових від Чернеги та Рудого і сумбуру в штрафної гостей, захисникам нарешті вдається винести м’яч за межі стадіону і команди йдуть на перерву.

А от у другому таймі стало зрозуміло, що виграє та команда, яка відкриє рахунок в матчі. До того ж, шляхівчани незважаючи на проведені заміни стали помітно просідати, середина поля була практично повністю віддана на відкуп гостям. До середини другого тайму була надія, що матч ще можна буде і не програти. Єрмак на 63-й хвилині небезпечно пробив зі штрафного, але м’яч пролетів поруч зі стійкою, а Владислав Васалатій що вийшов на заміну, головою пробив також мимо воріт. Після цього гольові моменти створювали лише гості, до того ж, їх наставник вгадав з замінами. На 68-й хвилині капітан ОДЕКу – МихайлоТрофімчук, після навісу зліва від Андрі яФесенка бив головою з лінії воротарського, але м’яч якимось дивом пролетів над поперечиною. А вже наступна атака команди в зеленій формі стала результативною. Серія коротких та середніх передач поблизу штрафного нашої команди призвела до того, що форвард Владислав Семенчук увірвався в штрафну і сильно пробив в дальній кут – 0:1. Розуміючи, що по суті втрачати більше нічого “Світанок-Агросвіт” йде вперед великими силами, але моменти продовжують виникати біля воріт Карабіна. У ці хвилини стає чітко видно різницю у функціональній готовності команд і на даний момент краще вона виявилася у команди Володимира Поліщука. 73-тя хвилина: захисник Юрій Кадепський наважився на дальній удар метрів з 40-ка – м’яч летить трохи вище поперечини. 77 хвилина: кутовий біля воріт господарів, подача на ближню штангу, четверо гравців високо вистрибують – м’яч летить повз ворота, арбітр призначає удар від воріт. 81 хвилина: вийшовший на заміну Віталій Бачур упускає останній шанс для того, що б зрівняти рахунок – захисники Мучак і Красномовець блокують удар нашого форварда метрів з 15-ти. 86 хвилина: гарматний удар Семенчука насилу, парирує Карабін, м’яч зависає над воротарською і свіжий форвард Віктор Газицький з пари метрів ударом головою встановлює остаточний рахунок у матчі – 0:2. Ще через 7 хвилин киянин Артем Гординський зафіксував перемогу “ОДЕКа” в матчі в якому сподобалося все, крім підсумкового результату для тих хто вболівав за “Світанок-Агросвіт”.

У зв’язку з тим, що остаточний склад учасників чемпіонату всіх трьох груп поки невідомий (за останні три доби від участі відмовилися 2 клуби). Асоціація аматорського футболу України не має можливості скласти повний календар змагань. Тому, суперник нашої команди в другому турі стане відомий в найближчі дні. ФК “Світанок-Агросвіт” обов’язково сповістить своїх уболівальників у всіх можливих місцевих ЗМІ та інтернет ресурсах. Слідкуйте за анонсами.

Результати інших матчів першого туру: «Вотранс»(Луцьк) – «Агрон»(Великогаївська ОТГ) – 2:3, «Ковель-Волинь» – ФК «Малинськ» – 2:4.

Гра «Нива» (Теребовля) – «Покуття»(Коломия) – 3:1.