Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат України серед аматорів. 11 тур

widget

«Епіцентр»(Дунаївці, Хмельницька область) – «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) – 3:2(1:1) 12 жовтня. Стадіон с.Васильківці – 100 глядачів. Арбітр: Кирил Гринь(Київська область). Асистенти: Володимир Федунець(Тернопіль), Дмитро Кицкай(Бучач). Четвертий арбітр: Андрій Старцун(Хмельницький).

Спостерігач арбітражу – Олександр Троцюк(Луцьк).

Світанок-Агросвіт: 1.Поштаренко – 20.Луцюк; 18.Єрмак; 7.ЗАВОДЯН; 9.Борячук – 15.Гаді(11.Чельцов 70); 13.Дацюк(3.Костюк 76); 5.Загалевич; 16.Проневич(2.Рудий 79) – 10.Кучеренко – 19.Сомов(21.Новаківський 66).
Головний тренер: Дмитро Євстафієв.

Епіцентр: 1.Грицаль – 2.Грінченко; 44.Стрільчук; 17.Руснак; 21.Темерівський – 7.Савчук(80.Садоха 70); 10.Беженар; 19.Пліс; 11.Морозов(29.Папірович 81) – 9.ІВАШКО; 15.Федоров(25.Раца 46).
Головний тренер: Ігор Бадло.

Голи: Пліс(24), Заводян(43, 55) – обидва з пенальті, Івашко(86, 90+3 – з пенальті).

Попереджені: Федоров, Борячук, Проневич.

Удари: 18(4+14) – 13(7+6). В площину: 6(2+4) – 6(4+2). Кутові: 2(1+1) – 4(2+2). Гольові моменти: 8(1+7) – 6(4+2).

Почну з того, що цей матч, який повинен був відбутися в місті Чемерівці, але за добу до початку був перенесений в сусідню Тернопільську область, що в 30-ти кілометрах на захід від початкового місця проведення даної гри. А ще не можу не відзначити той факт, що в 12-ти зіграних нашою командою матчах(включаючи кубкові) арбітраж був на пристойному рівні. Судді не заважали грати в футбол, не допомагали і не шкодили. І ось, в 13-му за рахунком матчі нам трапилося київське диво на прізвище Кирил Гринь, який своїми неадекватними діями «компенсував» кваліфікований арбітраж своїх колег за все перше коло. І справа навіть не в пенальті, яке він поставив на третій компенсованій хвилині в наші ворота. Справа в різних трактуваннях одних і тих же епізодів. Наприклад, за що він виписав попередження Олександру Борячуку та Дмитру Проневичу, ця людина толком так пояснити так і змогла. Борячук не просив свистка при пробитті штрафного і відповідної команди від рефері не пролунало. Ну а Проневич виявився винен у тому, що у четвертого арбітра не виявилося табло, на якому було б видно, якого саме номера замінюють. Втім, на стадіоні в Васильківцях не було не тільки табло, а ще й машини швидкої допомоги разом з співробітниками поліції. До речі, в багатьох регіонах Західної України з вищепереліченими елементами спостерігаються проблеми. Але це все навколофутбольні речі, які прямого відношення до поразки одного з лідерів західної групи не мають. У втраті очок наші гравці винні в першу чергу самі, при всій повазі до команди Ігоря Бадло, клуб з Хмельниччини не той суперник, якому ось так от просто можна віддавати 3 очки. Так, з морально-вольовими у «Епіцентру»повний порядок, гравці б’ються до останнього, не прибирають ноги, чітко видно малюнок гри заснований перш за все на силовому, контактному футболі, але повторюся, загальних клас гравців у команди Дмитра Євстафієва значно вище. Перший тайм тільки підтвердив цю тезу. У перші 45 хвилин наша команда відразу забрала м’яч під контроль, змусивши господарів поля більшу частину часу бігати без м’яча, і якби В’ячеслав Гаді забив, а не потрапив в штангу з близької відстані, то не було би очманілого голу Тараса Пліса 40 секунд по тому. 517 хвилин не пропускав в чемпіонаті «Світанок-Агросвіт», але щось зробити у Павла Поштаренко шансів не було ніяких. Тут, так би мовити, Тарас попав – фарт був не на боці шляхівчан. Проте пропущений гол не вибив гостей з колії, і вони продовжили методично розхитувати оборону «Епіцентру» і в кінці першого тайму захисник Ілля Стрільчук рукою перервав простріл Івана Сомова, і Андрій Заводян з пенальті зрівняв рахунок.

А ось другий тайм у виконанні нашої команди виявився чимось схожий на другу половину домашнього матчу проти «Покуття» тиждень тому. Команда просто зупинилася і заміни не допомогли, а скоріше привели до зворотнього ефекту. Заводян на 55-й хвилині реалізував зароблений Романом Дацюком пенальті, і після цього команду було просто не впізнати. Можна віддати ініціативу граючи по рахунку і при цьому проводити небезпечні контратаки, але в тому то й справа, що контргри на відміну від більшості минулих матчів не було. Господарі, прибравши ініціативу до своїх ніг(і рук в деяких випадках теж), в останні 10 хвилин – особливо, перейшли на довгі передачі з будь-якої точки поля. Після однієї з таких з лівого флангу капітан «Епіцентру» Руслан Івашко, залишений без нагляду, з лінії воротарського без перешкод зрівняв рахунок. А на 3-й компенсованій хвилині(коли автор першого гола Плис влучив м’ячем у Володимира Рудого) реалізував той злощасний пенальті. Хвилиною раніше Сергій Кучеренко міг вирвати перемогу, але після зрячого навісу Олега Єрмака з близької відстані пробив повз ближній кут. У заключному матчі першого кола серія з 6-ти перемог поспіль для нашого клубу обірвалася.

Результати решти матчів 11-го туру: «Покуття»(Коломия) – «Карпати-Енергетик»(Галич) – 1:3, «ОДЕК»(Оржів) – «Ковель-Волинь» – 4:0 , «Агрон» – «Луцьксантехмонтаж №536» – 4:2.