Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат України серед аматорів. 10 тур

widget

«Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) – «Покуття»(Коломия) – 2:0(1:0) 5 жовтня. Стадіон «Шляхова-Арена» – 300 глядачів. Арбітр: Денис Хруль. Асистенти: Артем Голік, Юрій Гординський(усі Київ). Четвертий арбітр: Кирил Семеренко(Вінниця).

Спостерігач арбітражу – Василь Маковій(Чернівці).

Покуття: 99.Гоменюк – 3.Громоляк; 4.ЛАЗОРИК; 5.Локатир; 94.Блащук(20.Гаврилюк 58) – 14.Топчевський; 10.Ковальчук(30.Савчук 82); 90.Кушецький; 91.Сікач(17.Москалик 62); 8.Керчу – 18.Карапка.
Головний тренер: Сергій Турянський.

Світанок-Агросвіт: 1.Поштаренко – 20.Луцюк; 18.Єрмак; 7.ЗАВОДЯН; 9.Борячук – 15.Гаді(17.Чернега 69); 13.Дацюк(11.Чельцов 59); 5.Загалевич; 16.Проневич – 10.Кучеренко(21.Новаківський 90+3) – 19.Сомов(21.Новаківський 78).
Головний тренер: Дмитро Євстафієв.

Голи: Сомов(13), Чернега(90).

Попереджені: Сікач, Загалевич, Москалик, Локатир, Єрмак.

Удари: 13(5+8) – 19(8+11). В площину: 7(3+4) – 7(3+4). Кутові: 5(4+1) – 4(0+4). Гольові моменти: 6(2+4) – 7(1+6).

5-й матч поспіль (494 хвилини) не пропускає «Світанок-Агросвіт» в матчах аматорського чемпіонату України. У матчі проти Коломийського «Покуття» цю серію на 89-й хвилині міг перервати півзахисник гостей Олександр Савчук, але після навісу зліва і удару головою з району 11-метрової позначки, м’яч влучив в поперечину воріт Павла Поштаренка. Це був ключовий епізод всього матчу. У контратаці Дмитро Проневич знайшов на правому фланзі Чельцова. Володимир пройшов по флангу та зрячим пасом у розріз вивів сам на сам з голкіпером Віктора Новаківського, удар якого парирував голкіпер гостей, але на підбиранні першим був Вадим Чернега, який як і тижнем раніше в Теребовлі вийшов на заміну, він витончено перекинув Миколу Гоменюка. Але це був уже ендшпіль цього цікавого та напруженого матчу. Перший тайм обидві команди почали з класичної розвідки і лише тільки на 6-й хвилині півзахисник «Покуття» – Ігор Кушецький завдав неточного удару здалеку. Відповідь нашої команди була досить значною: перший же кутовий біля воріт гостей закінчився голом Івана Сомова. Сергій Кучеренко подав зліва, захисники намагалися вибити м’яч, але він опинився у Загалевича який відкотив назад під удар Дацюку – Гоменюк зреагував і наш форвард випередивши захисників несильним ударом головою відправив м’яч у ворота – 1:0. Після цього гра набула ще більш в’язкий характер, команда Дмитра Євстафієва застосовувала високий пресинг, гості намагалися відповідати тим самим, в результаті чого гострих моментів біля обох воріт було по мінімуму. Лише тільки на 32-й хвилині після передачі від лівої бровки Миколи Сикача, з 20-ти метрів поруч зі штангою пробив Андрій Топчевський. І на 43-й хвилині в результаті флангових атак гостей у наших воріт виник легкий сумбур, і Поштаренку довелося виходити далеко і з воріт, щоб розрядити ситуацію. У господарів Роман Дацюк небезпечно прострілив уздовж воротарської, але позиційно грамотний захисник Микола Лазорик трохи випередив Сомова. Володимир Рудий, який замінив в центрі оборони діскваліфікованого Олександра Борячука, небезпечно пробивав головою після чергового кутового від Кучеренка, але в рамку не влучив. До речі, на 9-й хвилині Рудий і нападник «Покуття» Олександр Карапка після верхової дуелі отримали розтин брів кожен. Але тим не менш, з перев’язаними головами обидва дограли матч до кінця, чим заслужили величезний респект від уболівальників.

А от у другому таймі «Світанок-Агросвіт» було вже просто не впізнати. Ні в якому разі не хочу образити інші команди західної групи, але саме малюнок гри, підбір виконавців у команді Сергія Турянського вразив найбільше. І поклавши руку на серце, з упевненістю можу сказати, що нашу команду в цьому матчі врятувала її найсильніша лінія – оборона. Четвірка захисників Луцюк-Рудий-Заводян-Єрмак та опорники Проневич і Загалевіч весь другий тайм досить успішно займалися руйнуванням атак гостей. Павло Поштаренко, як на лінії воріт, так і на виходах був бездоганний і як вже згадувалося вище – за хвилину до кінця основного часу матчу нашу команду після удару Савчука виручила поперечина. А потім був гол зловивившого кураж Чернеги, після якого в компенсовані арбітром 3 хвилини нічого істотного на поле крім тактичних замін Дмитра Євстафієва, не відбувалося. 2:0 – важка перемога команди з Шляхової, завдяки якій пара «Одек» (Оржів) та «Світанок-Агросвіт» відірвалася від переслідувачів на вже досить пристойну відстань.

Результати решти матчів 10-го туру: «Ковель-Волинь» – «Епіцентр»(Дунаївці) – 1:2, «Вотранс»(Луцьк) – «ОДЕК»(Оржів) – 1:2, «Карпати-Енергетик»(Галич) – «Нива»(Теребовля) – 0:1.