Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ. 6 ТУР(ОГЛЯД)

атлетик
Удари в площину: 17(7+10) – 20(11+9). Кутові: 8(3+5) – 7(4+3).

Цей матч викликав неабиякий інтерес, тому що в районі штучного поля стадіону «Колос», були помічені представники всіх інших шести клубів західної групи. І це не дивно, ті люди, які уважно дивляться в турнірну таблицю прекрасно розуміли яке значення мав результат цього матчу не тільки для «Атлетіка» і «Цукровика». Напевно тому глядачі побачили якусь подобу класичного Катеначо, тільки в його міні-футбольному варіанті. Обидві команди мало пропускають – впринципі, тому цей матч був не для цінителів голепаду. Мав виграти той, хто краще виконає домашнє завдання і менше допустить помилок у власних воріт. Так воно власне і вийшло. На 12-й хвилині після того як Володимир Гонтарук ввів м’яч з-за бокової, Дмитро Соломон від лицьової лінії скинув м’яч назад під удар Олександру Оперчуку якого «атлети» забули в своїй штрафній – 0:1. «Цукровики» перед самою перервою відповіли тієїю ж люб’язністю. Антон Наутяк спокійно прийняв м’яч введений з ауту, змістився в центр і точно вистрілив в нижній кут – 1:1. А ближче до середини другого тайму забиваючий в кожній грі Оперчук залишився один на дальній штанзі, це бачив Леонід Поліщук, коли виконував штрафний в 9-ти метрах від воріт – 1:2. Більше команди серйозно не помилялися. Команда Віктора Прибили виграла і впритул наблизилася до лідера чемпіонату. Шанси «Атлетіка» на потрапляння у півфінал залишаються суто математичними.

—————————————————————————————————————————————–
сокол
Удари в площину: 24(13+11) – 29(17+12). Кутові: 9(4+5) – 8(1+7).

Незважаючи на мізерну кількість голів в матчі аутсайдерів, обидві команди створили величезну кількість реальних моментів для взяття воріт один одного. Але голкіпери були бездоганні, надійна і яскрава гра Василя Грищенка з «Сокола» вже давно нікого не дивує, а от голкіпер-дебютант Вадим Ковтун в першому ж матчі і першим з усіх воротарів західної групи примудрився вийти повністю сухим. Сама ж гра йшла на досить високих швидкостях з величезною кількістю ударів в площину воріт у виконанні обох команд. Цьому сприяли довгі лавки запасних суперників. Особливо це стосується динамівців у складі яких вийшли одразу троє нових виконавців. Долю матчу вирішили ті, кому це належить робити – лідери і кращі бомбардири команди Микола Деркач та Олег Погребняк, які забили по голу в середині кожного тайму. «Динамо» бере перші очки і наздоганяє в турнірній таблиці «ДЮСШ-Ровесник».
нива
Удари в площину: 13(7+6) – 24(11+13). Кутові: 7(3+4) – 10(4+6).

Матч, який складався з двох різних таймів. У першому Сумівська команда, в складі якої був відсутній ключовий гравець Андрій Прибила, свідомо віддала ініціативу і грала раціонально, перетворивши в голи практично всі свої удари в площину воріт Бориса Войнаровського. Але спочатку був рекордно швидкий гол Богдана Матвієнка – на 13-й секунді. Проте, гравців “Ниви” не збентежив такий конфуз і вже за 10 хвилин вони впевнено вели в рахунку 4:1. І знову тут забивають одні Олександри, двічі Андрусик, Басалига та Швець. Олегу Сірику і тому ж таки Матвієнку вдалося скоротити рахунок до мінімуму, але ще до перерви Басалига встиг зробити дубль і на відпочинок команди пішли за рахунку 5:3 на користь “Ниви”. Не встигли команди зіграти і п’яти хвилин у другому таймі, як рахунок вже був 5:7. Подва рази відзначилися Сірик та Матвієнко. У Сумівскої команди в ці хвилини в атаці не виходило взагалі нічого. Замість того, що б розіграти м’яч до вірного при контратаках гравці в жовтій формі намагалися забити здалеку, завдаючи авантюрні удари мало не з центру поля. Але головне, м’ячі після цих ударів летіли куди завгодно, але тільки не у ворота. У команди Миколи Струтинського, навпаки, виходило майже все. А після голу Михайла Чайки на 35 хвилині, все стало гранично ясно. 9:6 – перемога “ДЮСШ-Ровесник” в дуже веселому і видовищному поєдинку з великою кількістю голів в ворота обох команд.

Гру ФК”БЕРШАДЬ” – “ПІДПРИЕМЄЦЬ-ПАТРІОТ”(Бершадь) – перенесено.