ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ. 4 ТУР(ОГЛЯД)

кириевка
Удари в площину: 15(7+8) – 34(14+19). Кутові: 4(3+1) – 16(7+9).

динамо
Удари в площину: 11(6+6) – 38(17+21). Кутові: 4(2+2) – 18(11+7).

В обох матчах середи фаворити “заходу” легко взяли чергові три очки. Головний інтерес в цих протистояннях викликали заочні поєдинки бомбардирів, яких в складах обох команд чимало. У ФК”Бершадь”, Сергій Гаврильченко в останній атаці все-таки зумів перевершити досягнення Олега Сірика з “ДЮСШ-Ровесник” чим поставив новий рекорд чемпіонатів району – 10 голів в одному матчі і 21 всього в чемпіонаті. Микола Менюк відзначився хет-триком, а голкіперу Максиму Осадчуку не вистачило трохи більше трьох хвилин до першого сухого матчу в західній групі (перший воротарський “сухар” в середу відбувся на “сході”, Петру Паламарчуку з Осіївки вдалося відстояти на нуль в матчі проти “ДЮСШ-Шляхова”). Єдиний гол в ворота ФК”Бершадь” за 3.04 до закінчення матчу вдалося забити Олександру Кустричу, це 4-й результативний удар юного форварда в чемпіонаті. У складі “Цукровика” Леонід Поліщук відзначився 7 разів, Павло Фролов, який повернувся до складу після травми вистрілив 4 рази, а Олександр Оперчук, котрий схоже переживає другу молодість – 5 разів і з 9-ма голами на даний момент є другим бомбардиром красносільської команди. Якщо додати сюди ж дубль Володимира Гонтарука та м’яч забитий Віктором Прибилою, то вийде, що за “Цукровик” забили всі польові гравці, які були в заявці на цей матч. Переможці впевнено займають два перших місця в західній групі і скинути їх звідти для переслідувачів буде дуже проблематично, ФК”Бершадь” – особливо.

————————————————————————————————————————————————
дюсш
Удари в площину: 23(11+12) – 22(9+13). Кутові: 7(3+4) – 10(4+6).

Цей матч очікувався з особливим інтересом. Справа в тому, що тиждень тому підопічні Миколи Струтинського неабияк пошарпали потужний ФК”Бершадь” і на думку багатьох любителів футболу з таким же потужним, але трохи прямолінійним та силовим “Атлетіком”, вже точно повинні були впоратися. Але, чи то молодь Струтинського недооцінила суперника, чи то переоцінила власні сили – сказати важко. Абсолютно всі гравці “ДЮСШ-Ровесник” були не схожі самі на себе, до того ж, до складу “атлетів” повернувся Антон Наутяк, який власне і зробив результат. Почалося все досить обнадійливо, вже на 5-й хвилині кращий бомбардир “ДЮСШ-Ровесник” – Олег Сірик потужно пробив з під захисника. Але буквально в наступній атаці в схожому стилі відповів Наутяк. Він же на 13-й та 20-й хвилинах забезпечив своїй команді комфортну перерву – 1:3. З початком другого тайму у господарів поля начебто стали проходити проникаючі атаки, але ось з їх завершенням взагалі нчого не виходило. І коли на 26-й хвилині Наутяк зробив рахунок загрозливим – 1:4, стало зрозуміло: добре організований та строгий в обороні “Атлетік” цю гру вже не віддасть. За час що залишився команда Струтинського продовжувала атакувати більше за інерцією, але надійні були захисники з голкіпером Олександром Вальчуком, до того ж Дмитро Софіч і Олександр Пондо за допомогою Наутяка довели рахунок до розгромного – 1:7. “Атлетік” вийшов на 3 місце і тепер буде бажати нічийного результату в перенесеному матчі “НИВА”(Сумівка) – “ПІДПРИЄМЕЦЬ-ПАТРІОТ”(Бершадь), який відбудеться наступного тижня(анонс буде обов’язково). А ось “ДЮСШ-Ровесник” зазнали третьої поразки в чемпіонаті і де-факто втратили шанси на потрапляння до півфіналу.
————————————————————————————————————————————————-
widget
Удари в площину: 13(7+6) – 25(12+13). Кутові: 8(4+4) – 6(4+2).

Цей матч повинен був відбутися 6 червня, але в силу різного роду обставин, суперники домовилися зіграти у резервний день. Важко відповісти на питання, кому більше пішов на користь цей перенос, але дивлячись на підсумковий результат, висновок напрошується сам собою – однозначно команді Царюка та Тузенка.

Початок поєдинку, як і власне весь перший тайм не обіцяв нічого хорошого команді з Бершаді. Вже на 87-й секунді Андрій Прибила без перешкод розстріляв Григорія Житняка після обрізки номінальних гостей в районі центрального кола – 1:0. В цілому, “Нива” дуже грамотно грала на контратаках. Віддавши теріторріальную ініціативу супернику, сумівська команда всієї четвіркою окопалася на своїй половині поля, при цьому проводячи контрвипади, які не закінчувались голами в результаті, або неточночті, або надійної гри голкіпера Григорія Житняка. Але все-таки, в першому таймі Бершадській команді вдалося розмочити Валерія Шнека. Віктор Олійник завдав удару з-за меж штрафного, Валерій Шнек намагався зловити м’яч, але не втримав його в руках – 1:1. За 1.12 до перерви швидка контратака “Ниви” закінчилася ударом з близької відстані Олександра Цимбала – 2:1. А коли на другій хвилині другого тайму м’яч після удару Олександра Андрусика в результаті рикошету по високій дузі перелетів Житняка і рахунок став 3:1. У цей момент в головах напевно у всіх присутніх виникло єдине слово – “завіса”. Але бувалі гравці “Підпріємець-Патріот” вже не раз в цьому чемпіонаті доводили, що вміють вибиратися з найскладніших ситуацій. Так сталося і цього разу, тільки тепер матч закінчився перемогою. На мій погляд, головною причиною якої став колосальний досвід гравців команди Царюка та Тузенка. Склалося враження, що сумівські гравці повівши в рахунку 3:1, просто не знали, що з цією перевагою робити взагалі. І ще, у другому таймі позначився фактор тепер уже кращого бомбардира чемпіонату Віталія Медвідя. Саме він на 25-й хвилині видав Сергію Рєпіну такий пас, після якого тому залишилося тільки забігти з м’ячем у порожні ворота, а через хвилину після удару Віталія, рикошет вже був проти “Ниви” – 3:3. Ключовою стала 31-а хвилина в ході якої Медвідь пробив низом повз Валерія Шнека, а Рєпін забив в падінні головою після атаки за участю того ж Медвідя – 3:5. Точка в матчі була поставлена ​​за 42 секунди до фінальної сирени. Масований навал “Ниви” закінчився тим, що Медвідь зі своєї половини поля втік віч на віч з голкіпером “Ниви” і забив свій 23-й гол у чемпіонаті. “Підпріемець-Патріот” здобув архиважливу перемогу і вийшов на друге місце західної групи.