Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ. 2 ТУР(ОГЛЯД)

Красносилка
Удари в площину: 24(11+13) – 11(4+7). Кутові: 8(3+5) – 5(2+3).

Команда з Великої Киріївки поступово освоюється в чемпіонаті і заодно набирається досвіду в матчах проти грандів районного футболу, яким без сумніву є Красносільський «Цукровик». У першому таймі підопічні Сергія Козійчука майже на рівних протистояли майстрам з команди Віктора Прибили. Голкіпер Василь Гріщенко потихеньку привчає вболівальників до своїх красивих сейвів, у нападі роль лідера взяв на себе найдосвідченіший Богдан Сікорський(3 гола). А ось на другий тайм Киріївських школярів просто не вистачило. «Цукровик» ,ведений Леонідом Поліщуком (5 голів) ,майстерно зробив свою справу. Крім усього, хет-трик оформив Дмитро Соломон, по дублю у Олександра Оперчука та Павла Фролова, який близько року взагалі не грав у футбол і в кінці першого тайму отримав травму голови і не зміг продовжити матч. Сподіваюся, зі здоров’ям у Павла буде все добре.

——————————————————————————————————————————
Сумивка
Удари в площину: 19(10+9) – 28(13+15). Кутові: 4(1+3) – 12(4+8).

Цей матч тільки підтвердив, що перемога в першому турі над «Цукровиком» була аж ніяк не випадковою. У середу Сумівська «Нива» хоч і програла, але зуміла нагнати неабиякого нервозу на головного фаворита чемпіонату ФК«Бершадь». Багато в чому підопічні Віктора Маланчука самі винні в валідольній кінцівці матчу. Маючи солідну ігрову та територіальну перевагу протягом майже всього матчу, бершадці методично тринькали гольові моменти із завидною постійністю. А ось гравці «Ниви» показали більш високий відсоток реалізації. На 6-й хвилині Анатолій Сікорський в дотик замкнув передачу з флангу – 0:1. Несподіваний дальній удар Олександра Швеця через 2 хвилини і рахунок стає – 1:1. У самій середині першого тайму голкіпер ФК«Бершадь» – Максим Осадчук закинув м’яч за спини всіх польових гравців «Ниви» і швидкий Сергій Гаврильченко начисто виграв футбольний буліт – 1:2. Через 6 хвилин Микола Менюк робить рахунок 1:3 і ,як здалося багатьом присутнім, в подальшому боротьби в цьому матчі не вийде. Гол Андрія Прибили, забитий різаним ударом від бічної лінії за 12 секунд до перерви, вплинув на весь малюнок гри другого тайму. В якому цілих 15 хвилин глядачі голів не побачили, йшла обережна позиційна гра з періодичними загостреннями здебільшого біля Сумівських воріт, в яких вже другий матч поспіль на дуже високому рівні діє голкіпер Валерій Шнек. У період з 23 по 35 хвилини він тричі рятував свою команду в безнадійних ситуаціях, але за 4.27 до фінальної сирени і він виявився безсилим проти випаду Гаврильченка – 2:4. Але не минуло й хвилини, як Олександр Цимбал невідпорно пробив під поперечину і залишив свою команду в цій грі. 3:4 і грати залишалося 3.56 і саме за такі відрізки як ці останні майже 4 хвилини вболівальники і люблять міні-футбол. «Нива», наплювавши на власні ворота всією четвіркою пішла ва-банк, в цьому відкритому футболі рахунок міг стати як 4:4 так і 3:5, але воротарі були надійні, а за Бершадь на останній хвилині зіграли штанга і частокіл з ніг захисників . Важка перемога команди Віктора Маланчука, після якої вона як мінімум на добу вирвалася в одноосібні лідери «Західної групи». Поки цей матч кращий в чемпіонаті, що власне і підтвердили близько півсотні вболівальників, які проводили з поля оваціями обидві команди, але ж це тільки другий тур…
——————————————————————————————————————————–
Динамо
Удари в площину: 17(9+8) – 30(14+16). Кутові: 5(3+2) – 13(4+9).

Про такі матчі багато журналістів зазвичай висловлюються вкрай локанічно: “боротьби не вийшло”, “суперники знаходяться в різних вагових категоріях” і т.д. Так дійсно, динамівці поки не готові на рівних протистояти гравцям які постійно тренуються з команди Миколи Струтинського. Все стало ясно вже до середини першого тайму. Цей матч запам’ятається рекордом скорострільності відомого голеадора Олега Сірика, який примудрився розписатися у воротах “Динамо” 9 разів і до того ж з 10-ма голами очолив гонку бомбардирів. Також не можна не відзначити 4 голи дебютанта Генадія Красюкова, причому на хет-трик йому знадобилося трохи менше двох хвилин. Завдяки великій перемозі “КО БРДЮСШ-Ровесник” значно поправив різницю забитих і пропущених голів, що дозволило підопічним Струтинського зайняти 4 місце в “Західній групі” чемпіонату району. Хоча говорити про якісь розподіл місць після двох турів, можна суто умовно.
Пидприэмець
Удари в площину: 23(9+14) – 27(15+12). Кутові: 10(4+6) – 11(7+4).

Перемога в цьому матчі була вкрай важлива для обох команд. І “атлети”, і “ветерани” в першому турі здобули перемоги і в контексті переслідування ФК”Бершадь” будь-яка втрата очок була небажана для цих двох клубів з райцентру. Сам сюжет цього матчу дуже нагадував сюжет вчорашнього протистояння Сумівської “Ниви” з ФК”Бершадь” з тією лише різницею, що тактику кожен конкретний клуб вибрав різну. “Атлети” запропонували силовий футбол з елементами навалу і великої кількості ударів з різних дистанцій. Ветерани як і в першому турі взяли своє за рахунок организації гри і трохи меншою кількістю ніж у суперника індивідуальних помилок(помітно, що саме на цьому майданчику вони проводять дуже багато часу і відчувають тут себе справжніми господарями). Хоча, саме перші голи в цьому матчі були забиті після банальних “привозів” захисників і воротарів. Не минуло й двох хвилин як лідери команд Віталій Медвідь та Антон Наутяк обмінялися ударами в штанги. Потім, на 7-й хвилині Віктор Олійник покарав голкіпера “Атлетів” за необережне введення м’яча в гру. А через 2 хвилини Ігор Облогін використав обрізку ветеранів на своїй половині поля – 1:1. Додам також, що ця гра вийшла поки найжорсткішою в чемпіонаті, на двох команди заробили 20 фолів. Були також епізоди в яких кидалася в очі перевага “Атлетіка” в швидкості, але в обороні у ветеранів пара захисників Сергій Рєпін-Володимир Царюк легко читала всі можливі ходи команди Олександра Вальчука. Рєпін до того ж ще й встигав починати атаки у відповдь. Після однієї з них на 11-й хвилині забив Віталій Медвідь, а через 3 хвилини зразкову “трієчку” на правому фланзі розіграли президенти клубу Сергій Тузенко і той самий Володимир Царюк, причому, останній забивав вже в порожні ворота. Одразу після перерви на 24-й секунді Антон Наутяк класно пробив у протихід Григорію Житняку – 3:2, але через 4 хвилини в схожому стилі відповів і Царюк – 4:2. Невстигли ще ветерани як слід відсвяткувати гол Царюка, як один з кращих в складі “Атлетіка” – Дмитро Левицький пальнув здалеку. Закритий стіною зі своїх та чужих гравців голкіпер Житняк просто не бачив моменту удару і траєкторії польоту м’яча – 4:3. Ситуація загострилася до краю, “атлети” продовжували агресивно пресувати суперника по всьому полю, в декількох епізодах ветеранів відверто виручив Житняк. Знову як і тижнем раніше, всупереч прогнозам кінцівку матчу ветерани відіграли дуже грамотно і дисципліновано. Але перед цим життєво важливий гол забив екс-гравець “Штурму” – Денис Линок, чим власне відзначив свій дебют в складі команди Царюка та Тузенка. Зрозуміло, що “Атлетік” – не та команда яка кине грати поступаючись 3:5, але аж надто переборщили вони з фолами, за перебір яких і був призначений 10-метровий штрафний удар реалізований Медвідьом за дві з половиною хвилини до закінчення матчу. Через хвилину Йосип Болеску точним ударом скоротив розрив в рахунку і зробив його остаточним – 6:4. Друга поспіль трудова перемога команди “ПІДПРИЄМЕЦЬ-ПАТРІОТ”, яка зрівнюється за очками з ФК”БЕРШАДЬ”, але поступається поки клубу Віктора Маланчука за різницею м’ячів.