Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ. 3 ТУР(ОГЛЯД)

сумивка
Удари в площину: 20(11+9) – 14(4+10). Кутові: 9(4+5) – 5(2+3).

Навіть без лідерів Андрія Прибили та Миколи Бабія, Сумівська «Нива» здобула комфортну перемогу над командою з Великої Киріївки. Цікаво, що всі голи у переможців забили гравці на ім’я Олександр. Швець та Цимбал зробили по хет-трику, а Басалига, який проводив свій другий матч за «Ниву» відзначився дебютним голом. Потрібно віддати належне «Соколу», в кожній грі у молодих гравців Сергія Козійчука присутні мотивація і бажання, потихеньку формується кістяк команди. Зрозуміло, що усього перерахованого поки недостатньо для того, що б обігрувати команди рівня «Ниви», але будемо сподіватися, що майстерність прийде. У всякому разі, в цьому матчі команда з Великої Киріївки незважаючи на поразку, особисто мені дуже сподобалася. І в наступному турі 5 червня їх чекає напевно найскладніше випробування – ФК«Бершадь».

——————————————————————————————————————————————————
динамо
Удари в площину: 11(5+6) – 29(12+17). Кутові: 6(3+3) – 10(4+6).

Якби у футболі нараховувалися бали за мужність та стійкість, то першим претендентом на такий бонус було б «Динамо». Незважаючи на дикі проблеми зі складом, точніше – тотальним деффіцітом людського ресурсу, команда вийшла і дала бій досить важкому в ігровому плані «Атлетіку»(нехай и без Антона Наутяка у складі). Цілком прогнозовано, що на другий тайм граючих без замін динамівців просто не вистачило, зате перший – був кращим їх таймом в цьому чемпіонаті. У воротах цілком пристойно виглядав Ігор Нелипович, а четвірка польових гравців Микола Деркач-Олег Погребняк-Євген Химич і Сергій Козійчук(що примкнув до них в останній момент) продемонстрували досить непогане взаєморозуміння і на кожну атаку суперників намагалися тут же відповісти своєю. Погребняк навіть відкрив рахунок на 114-й секунді матчу. Але вже через 5 хвилин «атлети» були попереду 2:1 (забили Задорожний та Левицький), ну а в другому таймі як вже було написано вище «Атлетік», за рахунок наполегливості і наявності лави запасних, без особливої нервозності забив 5 сухих голів ( Пондо-2, Красільников, Софіч та Вальчук). Крім того, що команда Олександра Вальчука вийшла на 3-е місце, вони також поки лідирують за кількістю забитих голів 23.
——————————————————————————————————————————————————-
цукровик
Удари в площину: 17(3+14) – 18(7+11). Кутові: 9(3+6) – 7(4+3).

У четвер обидва матчі дня до останніх секунд тримали в напрузі близько сотні уболівальників. Тож не дивно, адже в очних протистояннях зустрічалися реальні претенденти на вихід до півфіналу чемпіонату району. Красносільському клубу для того аби не застрягти в середині таблиці, потрібно було обов’язково вигравати, у ветеранів само собою, був 100-відсотковий результат, тому про будь-яку втрату очок в стані команди Царюка та Тузенка мови не могло йти взагалі. Напевно цим фактором можна виправдати вкрай обережну гру обох команд в першому таймі. Суперники більше побоювалися помилитися у своїх воріт, ніж створити щось біля чужих. Але як би там не було номінальні гості відразу взяли м’яч під контроль, а господарі, які в усі часи вміли грати від оборони, при першій нагоді намагалися знайти пасом Леоніда Поліщука. Забігаючи наперед відзначу, що тактика ця повністю спрацювала в другому таймі. У першому ж, єдиний гол ближче до перерви забив Володимир Царюк. Важко сказати, що за метаморфоза сталася з командою ветеранів після перерви, але вже в середині другого тайму “Цукровик” вів 3:1. Куди поділися підстраховка, злагодженість дій – всі ті якості завдяки яким були обіграні доволі не слабкі “ДЮСШ-Ровесник” та “Атлетік”. Досить сказати, що перші два голи Олександр Оперчук і Віктор Прибила забивали у порожні ворота, а третій м’яч став результатом індивідуальних дій Леоніда Поліщука. До честі гравців команди “Підприємець-Патріот” вони, в основному зусиллями Віталія Медвідя, протягом неповних двох хвилин зуміли зрівняти рахунок, але потім була остання 40-ва хвилина, яку, зазвичай сильно відіграючи кінцівки матчів ветерани начисто провалили. Героєм матчу судилося стати, також ветерану Володимиру Гонтаруку. Його голи на 39.05 та 39.45 поставили крапку в цьому цікавому матчі. “Цукровик” і “Підприємець-Патріот” зрівнюються за очками в турнірній таблиці і боротьба за вихід в півфінал тільки починається.
дюсш
Удари в площину: 11(5+6) – 12(5+7). Кутові: 8(4+4) – 12(7+5).

Як би не бідкався тренер “ДЮСШ-Ровесник” – Микола Струтинський, а команда у нього дійсно пристойна. Запитайте у гравців ФК “Бершадь” почесний президент якого – Віктор Маланчук після гри заявив, що більш справедливим результатом цього матчу була б нічия. Як і тижнем раніше в матчі проти “Ниви”, жовто-чорні не забили багато найчистіших голів, а в тому, що кращий бомбардир чемпіонату Сергій Гаврильченко не зробив хет-трик, винен молодий голкіпер “ДЮСШ” – Олександр Безвенюк, деякі сейви якого особисто мене як колишнього голкіпера просто захоплювали. Євген Палянчук, Максим Зуєв, Анатолій Сікорський неодноразово загрожували воротам суперників, але кожен раз на шляху м’яча виникав Безвенюк, а в деяких випадках гравців Бершаді підводила неточність. Що до підопічних Струтинського, то молодь без особливого сорому прийняла запропонований суперником високий темп матчу і потрібно сказати, в швидкості ніяк не поступалася. І ось вже голкіперу ФК “Бершадь” – Максиму Осадчуку довелося серйозно попрацювати заради порятунку своїх воріт. Але і він не зумів вручити на 11-й хвилині після підступного удару з середньої дистанції від Богдана Матвієнка. Хто знає, чим би все закінчилося не забий Гаврильченко у відповідь через 6 хвилин. У другому таймі глядачі побачили тіж високі швидкості з взаємними атаками, примітно, що темп не спадав до останніх секунд матчу. Проявляли активність Понько, Матвієнко, Красюков, один тільки Струтинський міг оформити як мінімум хет-трик, але Осадчук в воротах Бершаді намагався не відставати від свого молодшого колеги з “ДЮСШ-Ровесник”. Це був якісний футбол у виконанні двох класних команд. Розв’язка наступила в середині другого тайму, Гаврильченко після розіграшу стандарту пробив з району лінії штрафного, м’яч поцілував обидві штанги в кінці кінців перетнув лінії воріт, секундомір в цей момент показував 30.27. Часу на те, що б врятувати матч у команди Струтинського було більш ніж достатньо, але досвідчені гравці команди Маланчука показали, що теж вміють грати на результат, хоча рахунок за решту 9 хвилин міг змінитися не одноразово. Фінальний штурм господарям поля успіху не приніс і ФК”Бершадь”, вже вдруге поспіль виборює важку перемогу і при цьому залишається єдиним клубом, який не втрачав очки.