Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ. 1 ТУР(огляд)

бершадь
Удари в площину: 29(15+14) – 8(3+5). Кутові: 4(2+2) – 2(2+0).

Літній міні-футбольний чемпіонат, як і було заплановано, благополучно стартував. 15 травня першими почали команди Західної групи, яка базується в Бершаді. Після короткого вступного слова від одного з організаторів Миколи Струтинського, а також голови суддівського корпусу Віктора Маланчука, на матч-відкриття вийшли ФК«Бершадь» і «Динамо».

Ще до матчу було зрозуміло, що жовто-чорні беззаперечні фаворити цього матчу, а тут ще й динамівці ж прибули на гру далеко не в оптимальному своєму складі. За словами начальника команди Олега Чабана, його клуб недорахувався п’ятьох гравців, втім, ця обставина мало хвилювала номінальних господарів. З перших хвилин вони чітко визначили свою повну перевагу і, по суті, поліцейські протрималися трохи менше половини першого тайму. За відсутності двох лідерів команди Миколи Менюка та Анатолія Сікорського роль голеадорів взяли на себе Сергій Гаврильченко(половина всіх голів команди) та Василь Омельченко(хет-трик), також не пішли без гола і захисники Юрій Нечитайло з Максимом Зуєвим. Євген Палянчук в цьому матчі обмежився роздачею гольових передач і взяв участь майже у всіх голах своєї команди. У «Динамо» два голи зумів забити Олег Погребняк, а Євген Химич з Миколою Деркачем запам’яталися бажанням створити щось путнє в атаці. Радує, що незважаючи на невеликий, але наполегливий дощ, обидва матчі дня прийшло подивитися понад півсотні уболівальників, що для міні-футболу в Бершаді – вже не мало. Взагалі, команда Віктора Маланчука прогнозовано взяла 3 очки, тим самим з ходу позначила свої претензії на лідерство в Західній групі чемпіонату району.
—————————————————————————————————————————————————-
сумивка
Удари в площину: 13(9+4) – 22(7+15). Кутові: 5(3+2) – 9(2+7).

Другий матч середи вийшов більш цікавим і бойовим. Перед самим його початком пройшов слух, що Сумівська «Нива» залишилася без головного спонсора і гравці приїхали в Бершадь за свій рахунок. Ситуація взагалі для наших реалій не дивна, у нас є приклад «Атлетіка», «Цукровика» та ряду інших команд, насторожує інше: якщо вже і в відносно благополучній Сумівці почалися такі проблеми ,тоді, напевно, нічого доброго в майбутньому чекати не доводиться. Не стану стверджувати, що саме ця обставина сильно розлютила гравців «Ниви», але перемога над міцним «Цукровиком» – дорогого коштує. Глядачі побачили два різних тайми, в першому Красносільські гравці, як здалося, виявилися не готові до тотального пресингу по всьому майданчику у виконанні більш молодих гравців «Ниви». Звідси, величезна кількість невимушених помилок здебільшого на своїй половині поля. На 6-й хвилині Олександр Швець гарматним ударом по центру воріт відкрив рахунок. Потім щось незрозуміле трапилося з голкіпером «Цукровика» – Олександром Цісарем. Два поспіль голи Андрія Прибили були з розряду необов’язкових. Дмитро Соломон тут же розмочив рахунок, але ще до перерви той же Андрій Прибила встиг оформити хет-трик – 4:1. Гол Миколи Бабія на 43-й секунді другого тайму, здавалося остаточно закрив питання про переможця в цьому складному для обох команд матчі, але Красносілка не була б Красносілкою, якби так просто віддавала матчі. Підопічні Віктора Прибили в решту часу за рахунок досвіду і класу окремих гравців придавили суперника до власних воріт, і в середині другого тайму це вилилося в три забитих голи протягом п’яти хвилин. Відзначилися Олександр Оперчук, Леонід Поліщук та Володимир Гонтарук. За 3.24 до закінчення матчу Віктор Прибила з кута штрафного майданчика, після ідеально вирізаної передачі зліва від Леоніда Поліщука, пробивав з льоту. Шансів у голкіпера виручити команду не було ніяких, але м’яч просвистів в сантиметрах над поперечиною. «Нива» все-таки зуміла втримати переможний рахунок, багато в чому завдяки голкіперу Валерію Шнеку, який відіграв просто феєричний другий тайм і відбивав, здавалося, неймовірні м’ячі.

дюсш
Удари в площину: 16(7+9) – 19(7+12). Кутові: 8(3+5) – 10(4+6).

У четвер ще двом Бершадським командам належало відкрити для себе чемпіонат. До матчу важко було віддати перевагу комусь з пари КО«БРДЮСШ-РОВЕСНИК» – «ПІДПРИЄМЕЦЬ-ПАТРІОТ». З одного боку: швидкість і натиск молодості, з іншого: статечна розсудливість зрілості. Як не дивно, але саме другий тайм (у якому виходячи з футбольної логіки вікові ветерани команди Царюка та Тузенка повинні були неабияк підсісти) вийшов визначальним. Незнаю, хто в складі ветеранів керує процесом замін по ходу матчу, але людина ця спрацювала вище всяких похвал. За моїми особистими спостереженнями тільки Медвідь та Клибанський провели на полі більше 30 хвилин, решта п’ятеро, яким за 40 – Рєпін, Тузенко, Павлишин, Олійник і Царюк міняли один одного з калейдоскопічною швидкістю. Жоден з цієї п’ятірки не перебув на полі довше 3-х хвилинного відрізка. Завдяки цьому, команда змогла тримати інтенсивний темп майже до останньої хвилини і найголовніше – змусила суперника помилятися поблизу власних воріт, ну а техніки, досвіду і знань у них хоч відбавляй. До того ж, у тих же Медвідя (4 голи) з Клибанським(дубль) сьогодні багато що виходило. А що ж підопічні Струтинського? Кинути камінь в цю команду, думаю не зможе ніхто. З самого початку гравці «БРДЮСШ-РОВЕСНИК» спробували з наскоку приголомшити суперника. Сам граючий тренер навіть забив, на 3-й хвилині Струтинський після масованої атаки добив у порожні ворота відбитий Житняком м’яч після удару Сірика. Але не минуло й півхвилини, як Клибанський з середньої дистанції застав зненацька нашого нестаріючого Бориса Івановича Войнаровського, який, до речі, ще за рахунку 0:0 зробив кілька вражаючих сейвів в якості наочного посібника для голкіперів-початківців. Довгий час рахунок був 1: 1, при цьому ветерани охоче прийняли досить високий темп. В якийсь момент здалося, що голів до перерви більше не буде, але за 3.54 до перерви той-таки Клибанський знову точно б’є метрів з 10-ти, а через 35 секунд штатний «велосипедист» команди ветеранів Віталій Медвідь, об’їхавши двох суперників робить рахунок 1:3 . За хвилину з невеликим до закінчення тайму Олег Сірик в своєму стилі, здалеку скорочує розрив до мінімуму і команди йдуть на перерву.
У другій половині матчу малюнок гри не змінився, точніше, інтрига жила до його середини. У відрізку з 26-ї по 30-у хвилину, ветерани зусиллями Медвідя(двічі) та Тузенка зробили рахунок 2:6 і голи тих же Струтинського, Медвідя та Валентина Понька, виглядали вже як формальність. 7:4 – трудова перемога команди «ПІДПРИЄМЕЦЬ -ПАТРІОТ», яких 23 травня тепер чекає матч проти граючого в схожий футбол «Атлетіка».
——————————————————————————————————————————————————
атлетик
Удари в площину: 31(17+14) – 11(4+7). Кутові: 11(6+5) – 3(1+2).

Бершадський «Атлетік» посилився Антоном Наутяком та Олегом Облогіним і тепер являє собою грізну силу, з цією командою намучаться всі без винятку суперники. У першому турі команда Олександра Вальчука без проблем взяла 3 очки і в наступному матчі її вже чекають досвідчені ветерани. А ось юні соколята з Великої Киріївки за всіма параметрами є абсолютними дебютантами районних змагань. За винятком Богдана Сікорського всім гравцям «Сокола» від 14 до 16 років, тому строго судити цю команду ніяк не слід. Голкіпер Василь Грищенко – раджу любителям футболу запам’ятати це ім’я. Він з ходу включився в гру і до 5-ї хвилини настирливі «атлети» взагалі незнали, що з ним робити, хлопець відбивав і ловив все що летіло в площину його воріт. Потім прорвало Наутяка, але це вже інша історія. Після першого тайму рахунок був – 6:0. А в другому відбулася знакова для команди Сергія Козійчука подія: свої перші голи в дорослому футболі забили Зайчук та Кустріч. І як мені здалося на 24-й хвилині коли Євген Зайчук розмочив ворота Миколи Ковбасюка – зраділи напевно навіть гравці «Атлетіка». Саме цікаве – через 3 хвилини Олександр Кустріч взагалі вистрілив дублем і рахунок став 6:3. Ось тут «атлети» відчувши недобре швидко повернули все на свої місця, в точності скопіювавши результат матчу ФК«БЕРШАДЬ» – «ДИНАМО». Антон Наутяк з 7-ма забитими голами одноосібно очолив гонку бомбардирів.