Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. Перенесена гра 5 туру

widget

Господарі поля в першому таймі змусили попрацювати Миколу Менюка, який зробив у кілька вражаючих сейвів, але в подальшому оборона “шумилян” не впоралася з Олександром Барчуком. Його 4 голи стали запорукою перемоги гостей. Після цієї, відносно нелегкої виїзної перемоги Бершадської команди, стало остаточно ясно: три комплекти медалей розіграють між собою ФК”Маньківка”, “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) і ФК”Бершадь”. Лідируюче тріо відірвалося від інших команд на пристойну відстань і ліквідувати такий гандикап, враховуючи підбір гравців лідерів, буде дуже складно. Хоча, чудеса в футболі іноді трапляються, але не в цьому випадку і не в нашому районі.

У першому колі залишився незіграним тільки матч ФК”Бершадь” – “Світанок-Агросвіт”, а якщо коротко резюмувати всю першу половину чемпіонату району, то особливих сюрпризів і несподіванок не відбулося, крім, напевно лише непереконливого виступу Джулинського “Колоса”. 7 місце – не той результат, на який повинна розраховувати команда з історією та традиціями. У Івана Попова попереду є 9 матчів другого кола, для того аби поліпшити результат. Ще не можна не відзначити прогрес Шуміловского “Лан-Граніту”, на другому році існування, ця команда вже йде на 4-му місці і скинути її звідти буде дуже нелегко, якщо тільки деякі навколофутбольні представники цієї команди самі не допоможуть це зробити своїм суперникам. З негативу – втрата однієї команди. ФК “Чернятка” через кадрові проблеми змушена була припинити участь в чемпіонаті. В іншому, наш чемпіонат впринципі, такий як і завжди: зі своїми плюсами і мінусами, зміни в кращу сторону в будь-якому випадку потрібні, але реальних дій в бік поліпшення поки немає, як з боку організаторів, так і самих команд. Але до теми назріваючих змін я обов’язково повернуся восени, це стосується як і самої формули проведення турніру, так і безпосередньо заявок команд, кількості легіонерів, суддівства тощо.

Photo0620
Микола Менюк(головний тренер ФК”Бершадь”): “Гра виявилась дуже видовищною, “Лан-Гранiт” в першому таймi виглядав досить потужним колективом і зумів нам дати бій, але за рахунок досвiду та бiльш кращої фiзичної формi ми змогли виграти. До того ж, поле просто в жахливому станi і обом командам було важко. Молодці вболівальники, думаю на стадионі їх було приблизно 250-300 чоловік.”


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *