ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. Перенесена гра 20 туру

таблица

Ну от і все! Сезон, що тривав 5 місяців і 5 днів, завершено. Символічно, що в довгоочікуваному матчі останнього туру на новенькій “Шляхова-Арені” зійшлися два з трьох претендентів на золото району. У видовищній гольовий перестрілці більш вдалими виявилися господарі поля. Не минуло й половини тайму, як гості вже вели 2:0, проте “Світанок-Агросвіт” досить швидко зумів не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. І все-таки на перерву команди пішли за рахунку 3:3. На початку другого тайму ФК “Бершадь” знову виходить вперед і здавалося, що підопічні Миколи Менюка спокійно доведуть матч до його завершення, але в останній чверті ігрового часу Шляхівські футболісти забивають два голи, чим забезпечують валідольну кінцівку цього футбольного спектаклю, в якій гостям вдалося втримати потрібний їм рахунок.

Напевно, вперше в історії Бершадського футболу(у всякому разі в останні 30 років – точно) такої запеклої боротьби за чемпіонство ще не було. 3 команди набрали однакову кількість очок, і завдяки додатковим показникам чемпіоном району став ФК”Бершадь”. До речі, в останній раз команда з райцентру вигравала район в 2013 році – ФК”Підприємець”.
В сезоні 2017 року чемпіонами району стали: Микола Менюк, Максим Осадчук, Анатолій Сікорський, Євген Палянчук, Максим Зуєв, Микола Струтинський, Ярослав Чабан, Владислав Турчинський, Ілля Трачук, Іван Сомик, Олександр Барчук, Ігор Белік, Віталій Бомбела, Владислав Бородай, Роман Гаврильченко, Олександр Руденко, Олег Росолик, Богдан Рак, Вячеслав Омельченко, Юрій Нечитайло, Олександр Мунтян, Віталій Запорожчук, Глеб Хлівний, Михайло Кощей, Олексій Пивовар. Президент клубу: Віктор Маланчук.