ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. Перенесена гра 18 туру

ФК”Маньківка” – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – 5:3(1:0).

Статистика матчу.
Удари: 15(6+9) – 14(7+7). В площину: 8(4+4) – 5(3+2). Кутові: 6(5+1) – 2(0+2). Гольові моменти: 12(5+7) – 7(4+3).

Після цього матчу ситуація щодо чемпіона району багато в чому прояснилася. “Світанок-Агросвіт” з Шляхової після поразки в Красносілці, фактично вибуває з боротьби за 1 місце, шанси у команди Івана Ковбасюка остаються лише суто теоретичні. Зате вони різко зросли у “Маньківки”, господарі поля сьогодні відіграли дійсно видатний матч. Залишившись в меншості на 42-й хвилині після дурнуватого вилучення Віталія Баранова, проте біло-зелена команда не стала грати на утримання рахунку(на той час Маньківка вигравала 1:0), а на подив багатьох уболівальників – навпаки грала першим номером, до того ж, на своє нещастя гості сьогодні були не схожі самі на себе, відігравши найгірший свій матч в сезоні. У Шляхової не виходило сьогодні взагалі нічого, ціла купа вимушених і невимушених помилок по всьому полю, повна апатія більшості гравців до всього що відбувалося на полі. Мабуть левова частка емоцій була залишена в матчі з ФК”Бершадь”, який відбувся у вівторок. На кінець 81-ї хвилини рахунок був 5:1 на користь господарів і лише в останні 5 хвилин гостям вдалося трохи скоротити розрив в рахунку. На жаль, цей матч також став і найбруднішим в цьому сезоні: 3 прямі червоні картки, навіть в скандальній грі ФК”Бершадь” – “Світанок-Агросвіт” їх було менше. Тепер слово за КДК Федерації футболу району, в будь-якому випадку гравці “Маньківки”: Баранов(навмисний удар суперника), Мацієвський(атака суперника з ризиком нанесення травми), а також шляхівчанін Рибак(неспортивна поведінка), в будь-якому випадку пропустять наступні матчі за участю своїх команд, а ось чи будуть на них накладені більш суворіші дисциплінарні санкції – це і повинен вирішити КДК ФФБР найближчим часом. Нагадаю, вже післязавтра “Маньківці” належить зіграти матч 20-го туру проти Джулинського “Колоса”, у команди з Шляхової найближчий матч 8 жовтня, вдома проти ФК “Бершадь”.

Один коментар для ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. Перенесена гра 18 туру

1. Олександр коментує:

В майбутньому КДК потрібно більше уваги приділяти такому явищу, як “неспортивна поведінка”! Як на мене, то рівень Бершадського футболу піднявся на високий рівень… Справа залишилась за адекватною поведінкою на полі.. та й поза полем… Як виявилося, вболівальники занадто неврівноважено висловлюють свої ємоції не тільки в с.Шумилово, де КДК все ж наказав колишнього представника.. а й в цьому матчі спостеріглась не менш “смішна” та неграмотна (щоб не сказати НЕАДЕКВАТНА) поведінка вболівальників, щодо роботи суддів зокрема! Але ж за весь матч в суддівстві була допущена всього одна помилка – при грі рукою захисника “Агросвіт”, коли м”яч явно потрапляв у ворота, суддя дав жовту… А в цьому випадку дається червона. Ось це єдина помилка, яка в принципі абсолютно на результат цього матчу ніяк не впливала… Зате судді наслухались в свою адресу чимало негативу… Звернутись хочу до вболівальників.. Де є надмірні емоції – там немає логіки та адекватного спрйняття ситуації… Вчіться контролювати себе…