ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. Перенесена гра 14 туру

таблица

Статистика матчу.
Удари: 18(5+13) – 40(18+22). В площину: 11(2+9) – 25(11+14). Кутові: 6(3+3) – 7(4+3). Гольові моменти: 18(5+13) – 27(13+14).

Цей матч повинен був відбутися 24 серпня в Красносілці, але як це часто буває в Бершадському районі(особливо в цьому сезоні) зіграти його командам вдалося лише через півтора місяці. На прохання Красносільського клубу, керівництво ФК”Світанок-Агросвіт” погодилося зіграти цю гру в Шляхової і таким чином, перший матч в рамках чемпіонату району на “Шляхова-Арені” команда Івана Ковбасюка проводила в статусі номінального гостя. Матч почався з лихих наскоків на оборонні порядки “Цукровика” і вже до середини першого тайму рахунок був 0:4 на користь гостей, причому, захисник Шляхівської команди Емануїл Касумов зробив дубль реалізувавши обидва 11-метрових. Нестримний був Сергій Гаврильченко, на рахунку якого хет-трик, як і юний місцевий вихованець Богдан Ніколаєнко, якому для хет-трику після виходу на заміну в другому таймі знадобилося всього 23 хвилини. Взагалі, другий тайм обидві команди перетворили в гру без оборони. Провівши ряд замін Віктор Прибила запропонував відкритий футбол, Шляхова виграючи 6:0 особливо не заперечувала. В результаті, другий тайм закінчився бойовою нічиєю 5:5. У “Цукровика” звично, на перших ролях були кращі бомбардири команди Леонід Поліщук та Павло Фролов, а також легіонери з Гайворона – Олег Тарулін (дубль) та Андрій Гайда (2 передачі), котрі помітно підсилили гру. Матч був багатий на гольові моменти, особливо в другому таймі, обидва воротарі постійно були в роботі, нестаріючий Віктор Якимишин(47 років) в деяких епізодах був просто неперевершеним, його вражаючі сейви неодноразово зривали бурю оплесків на трибунах.

Ще на початку літа команда з Красносілки перебувала в районі 7-9 місць, але вражаючий ривок в період липень-серпень і підопічні Віктора Прибили до останньої гри претендували на 4-е місце. “Світанок-Агросвіт”, швидше за все вже наступного тижня зіграє єдиний незіграний матч чемпіонату. На “Шляхова-Арену” завітає ФК “Бершадь” і це кульмінація всього сезону. Цей поєдинок уже охрестили “чемпіонським”, “золотим” – це вже кому як подобається. Для того, що б стати чемпіоном району сезону-2017, команді з Шляхової потрібна перемога з великим рахунком(3:0, 4:1, 5:2), ФК “Бершадь” влаштує навіть мінімальна поразка, не кажучи вже про нічию і перемогу. Думаю, зайвої реклами цей матч не потребує, стежте за анонсами на сайті та в соц.мережах.