Чемпіонат району. Гра 11 туру

widget

Статистика матчу.
Удари: 34(19+15) – 18(7+11). Вплощину: 23(10+13) – 12(5+7). Кутові: 13(7+6) – 4(2+2). Гольові моменти: 27(16+11) – 8(3+5).

Все закінчилося так, як і повинно було закінчитися. Бершадь прогнозовано взяла 3 очки і потихеньку піднялася вже на третє місце, при цьому маючи гру в запасі. Власне, ніяких питань після матчу ні у кого не виникло. Матч видався досить не нудним і багатим на голи, причому, господарі поля на початку другого тайму забезпечивши собі солідний гольовий доробок, просто дали пограти в футбол ще й гостям, які крім безпосередньо двох забитих голів мали ще парочку перспективних моментів, але їх підводило виконання в завершальній стадії атак. Швидкі та технічні гравці лінії атаки ФК”Бершадь” в цьому плані також були небезгріха, вони не забили і половини від того, що створили. Багато в чому в цьому винен голкіпер ФК “Тернівка” – В’ячеслав Бондаренко, ось уже який матч поспіль він є кращим гравцем у складі своєї команди. Тернівка протрималася майже половину першого тайму, вже на 2-й хвилині після диагоналі праворуч від Олександра Барчука, Роман Гаврильченко замикаючи дальню штангу та перебуваючи вже у воротарському майданчику пробиває вище воріт. Через 2 хвилини, вже Ігор Бєлік з передачі Владислава Турчинського б’є головою в упор, але Бондаренко в красивому сейві вигрібає м’яч майже з лінії воріт. Реактивний Барчук на правому фланзі просто замучив своїх опонентів, в ці хвилини вся гра господарів поля будується здебільшого через нього. Втративши кілька реальних моментів для того, аби відкрити рахунок, підопічні Миколи Менюка самі ледь не отримали дві “обратки” в свої ворота. На 8-й хвилині обвідний удар зі штрафного Володимира Руденка, граючий тренер-голкіпер Бершаді розгадав. Не минуло й хвилини як неузгодженість центральних захисників призвела до того, що Владислав Висоцький вискочив віч на віч з Менюком, але пробив прямо у воротаря. Після цього епізоду господарі трохи серйозніше почали поводитися з м’ячем і на 20-й хвилині після проникаючої атаки по центру за участю Владислава Турчинського і Романа Гаврильченко, Ярослав Чабан гарматним ударом з центру штрафного майданчика, нарешті зміг пробити Бондаренка. М’яч від рук колкіпера Тернівки відлетів в поперечину і опустився за лінією воріт – 1:0. Через 5 хвилин схожий гол забив Гаврильченко, з тією лише різницею, що удар був нанесений здалеку і закритий своїми і чужими гравцями Бондаренко побачив м’яч уже перед собою – 2:0. На куражі той же Гаврильченко в компанії з Бєліком, Чабаном і Барчуком, вийшов на побачення з голкіпером і не зближуючись точно пробив в самий кут. До перерви господарі створили ще близько 5-6 реальних моментів, але неточність і Бондаренко відправили команди на перерву за рахунку – 3:0.

Знову як і в матчі проти Атлетика, гравці ФК “Тернівка” проспали початок тайму. Владислав Турчинський добив м’яч у ворота, після того як Бондаренко не втримав його в руках після силового прострілу зліва у виконанні Віталія Бомбели – 4:0. І після цього господарі поля просто злегка дали слабину. З’явилися необов’язкові втрати м’яча в середині поля, а розриви між обороною та атакою іноді досягали мало не 60 метрів. В одному з таких епізодів Анатолій Сікорський був змушений збивати Висоцького який тікав один на один з воротарем і Володимир Руденко, який доводиться племінником Миколі Менюку, з пенальті засмутив свого родича – 4:1. Не можу сказати, що цей гол якось серьйозно подіяв на господарів, але досить швидко Чабан точно б’є під поперечину – 5:1. Потім настала черга кращого гравця матчу – Барчука. Хет-трик за 26 хвилин, голи Саша забивав на будь-який смак: після позиційної атаки, сильним ударом в ближній кут, але особливо вразив останній його гол. Отримавши м’яч на підступах до штрафного, він фінтами розкидав трьох захисників і воротаря і разом з м’ячем майже забіг в ворота. За гостей ще забив Висоцький, після чергового ляпу оборони Бершаді, кращий бомбардир Тернівки вийшов один на один і пробив повз голкіпера зробивши рахунок на той момент – 6:2. Дуже хотів забити Бєлік і свого домігся, зігравши в стінку з Гаврильченком він поцілив у кут з 16-ти метрів – 7:2. Ну а голи Барчука були описані вище.
———————————————————————————————–

Про цю гру, задачі на сезон, та про чемпіонат району в цілому, в короткому флеш-інтерв’ю одразу після гри розповів тренер ФК”Бершадь” – Микола Менюк:
Photo0620

З чим пов’язана та обставина, що в другому таймі ФК”Бершадь” фактично перестав грати як команда і дотиснув суперника лише за рахунок одного класу гравців?

– Рахунок. На початку другого тайму ми вже вигравали 4:0 і напевно хлопці десь порахували, що можна дограти в півсили, до того ж, в складі Тернівки є кілька непоганих “бігунків” які доставили нам чимало проблем саме в другому таймі.

Яке завдання стоїть перед командою в чемпіонаті району?

– Тільки чемпіонство, навіть незважаючи на серьйозних конкурентів.

А що скажете про рівень нашого чемпіонату взагалі?

– В порівнянні з минулим роком, вже зараз видно, що загальний рівень значно зріс і не тільки завдяки легіонерам. Місцеві гравці також додають в майстерності, Тернівка сьогодні – як приклад. На 1 місце претендують 4-5 команд, а такого давненько в нас не було.

Що думаєте про велику кількість переносів в нашому чемпіонаті?

– Я однозначно проти них. Але є ряд обставин в яких ми йдем назустріч суперникам та іноді нас також розуміють. Наш клуб в обласну команду делегував більше всіх гравців, але чемпіонат області вже скінчився, тому будем наздоганяти інших.

Доводелося чути ще в зимку таку думку, що голкіпера Миколу Менюка вболівальники не побачать в іграх чемпіоната району. Це були лише чутки?

– Наші основні голкіпери Юрій Нечитайло та Максим Осадчук за сімейними обставинами сьогодні не мали змоги навіть бути присутніми на матчі, тому довелося грати мені.