ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 9 ТУР(підсумки)

джулинка-шумилово

Статистика матчу.
Удари: 17(8+9) – 16(11+5). В площину: 7(3+4) – 9(5+4). Кутові: 11(5+6) – 8(4+4). Гольові моменти: 7(2+5) – 8(4+4).

Шуміловскої команді вдалося здобути першу перемогу в протистоянні з Джулинським Колосом. У обох команд перед цією грою були різного роду проблеми з складом. Так у господарів, були відсутні гравці основи – Олег Борівський та Віктор Козбан, у гостей – кращий бомбардир чемпіонату Олександр Недозіменко після травми вийшов у старті на уколах.

Матч вийшов досить цікавим з безліччю гольових моментів біля воріт обох команд, але виконання відверто кульгало. В цілому, Колос ні в чому не поступився Граніту, крім кількості забитих голів. Результат зробили головні голеадори шуміловскої команди. Недозіменко на 33-й хвилині, отримавши шикарний пас на хід від Олега Яковенко, пробив з меж штрафного повз воротаря. Василь Омельченко на 73-й хвилині зі штрафного красиво перекинув стінку(до воріт було 20-25 метрів). Юний Родіон Швайдак за 10 хвилин до закінчення матчу блиснув індивідуальною майстерністю на правому фланзі, обігравши двох суперників, він точно пробив у дальній кут. Серія кутових біля воріт гостей в останні 5 хвилин ні до чого не привела, навпаки, на першій компенсованій хвилині Недозіменко після швидкої контратаки втік один на один з голкіпером, але Колос виручив Валентин Швабський.
Нелегка перемога Лан-Граніту, і “шумиляни” ніяк не хочуть відпускати у відрив тріо претендентів на чемпіонство, відстаючи від лідера всього на 3 очки.
—————————————————————————————————————————————-

У матчі аутсайдерів сильнішими виявилися господарі поля. ФК”Тернівка” після цієї перемоги, нарешті взяла перші очки в сезоні. Перший тайм був виграний начисто, забивали лідери команди: Владислав Висоцький, Руслан Рябокучма і Вадим Осадчук. Другий тайм вже Чернятка виглядала краще, але забити В’ячеславу Бондаренко у них не вийшло, більше того, в одній з контратак Олександр Рибак встановив остаточний рахунок. 4:1 і Тернівку в заключному матчі першого кола, 23 липня чекає виїзд в гості до чемпіона – ФК”Маньківка”.

красносилка
Після перемоги над досить міцним Авангардом, Красносільська команда піднялася на 6 місце.

10 тур.

Гра Авангард(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – 0:2, була зіграна 18 червня.