Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 8 ТУР(ПРЕВ’Ю)

9 липня(неділя)
“Колос”(Джулинка) – ФК”Тернівка” – час уточнюється, про початок гри найближчим часом буде оголошено додатково.
16:00 ФК”Атлетик”(Бершадь) – ФК”Осіївка”
16:00 ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Цукровик”(Красносілка)

18:00 “Авангард”(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Світанок Агросвіт”(Шляхова)
18:00 ФК”Бершадь” – ФК”Маньківка”

“Колос”(Джулинка) – ФК”Тернівка”. Джулинка. Стадион “Колос”.
Тернівська команда дуже сподівається взяти очки в цьому матчі, але не думаю, що неабияк пригальмувавший в цьому сезоні Джулінський Колос так просто їх віддасть. На стороні команди Івана Попова набагато більший досвід виступів у чемпіонаті району, ну і звичайно ж, фактор свого поля. Гості можуть протиставити більш високу командну швидкість і бажання нарешті перервати свою серію з 7 поразок поспіль. Раніше ці команди між собою ніколи не зустрічалися.

Прогноз: 40-40-20
———————————————————————————————————–
ФК”Атлетик”(Бершадь) – ФК”Осіївка”. Бершадь. Стадион “Колос”.
У професійному хокеї(особливо в різних північноамериканських профі-лігах) є такий стиль гри “for checking”, що має на увазі постійний силовий тиск на суперника по всьому майданчику. У дуже схожому стилі в цьому сезоні грає і Бершадський “Атлетик”, сюди ж можна додати також скаженну самовіддачу і незламний характер(респект Олегу Облогіну). Протистояти їм в цьому матчі буде молода, легка команда, яка в цілому поступається в габаритах і фізичній потужності – ФК”Осіївка”. Безперечно, “атлети” – фаворити цього матчу, тим більше у Миколи Тернова в останніх матчах не грали через травми кілька провідних виконавців. Якщо Осіївка зможе зібрати більш-менш оптимальний склад та її молоді гравці психологічно вистоять проти розлючених прикрою поразкою від Авангарду, “атлетів”, думаю в такому випадку гості зможуть зачепити якісь очки. До того ж, ці команди є сусідами в турнірній таблиці, в обох суперників в активі по 6 очок. У минулому сезоні “Атлетік” та “Осіївка” розмінялися домашніми перемогами (2:1 – в Бершаді та 3:2 – в Осіївці).

Прогноз: 50-20-30
———————————————————————————————————-
ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Цукровик”(Красносілка). Стадион с.Шумилово.
В останні 2 роки трикутник Шумилово-Красносілка-Маньківка з якихось неймовірних причин просто штампує надпринципові битви. Важко пояснити походження такої ось принциповості саме в парі “Лан-Граніт” – “Цукровик”, адже клуб з Шумилово грає в чемпіонаті району всього другий сезон. У минулому році в обох матчах також були сильнішими господарі (2:0 – в Шумилово і 5:1 – в Красносілці). Цю зустріч також можна занести до категорії “матч підвищеної складності” і найскладніше за всіх тут буде арбітрам.

Прогноз: 60-20-20
———————————————————————————————————
“Авангард”(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Світанок Агросвіт”(Шляхова). Стадион с.Устя.
На цьому тижні пройшла інформація з достовірних джерел, про те, що в стані Авангарду стався розкол на два угруповання – устянських та Кіріївських, причому, “воду мутили” представники села Устя, незадоволені тим, що нібито устянських гравців в складі команди занадто мало. Дійшло до того, що в ситуацію довелося втрутитися сільському голові с.Устя, в терміновому порядку були проведені загальнокомандні збори і за останньою інформацією, бунт не те що б вдалося придушити, але сам мікроклімат в команді так-сяк вдалося нормалізувати. І це все в переддень матчу проти одного з претендентів на чемпіонський титул. Ясна річ, що вся ця колізія ніяк не йде на користь Авангарду. “Світанок-Агросвіт” і без того фаворит цього матчу і виходячи з усіх цих подій, особисто мені стає цікаво: чи зможуть гравці В.Кіріївки і Устя згуртуватися в єдиний колектив і дати бій прекрасно упакованої команді з Шляхової?

Прогноз: 20-10-70
——————————————————————————————————–
ФК”Бершадь” – ФК”Маньківка”. Бершадь. Стадион “Колос”.
Думаю, якісь коментарі до цього матчу зайві. Чемпіон проти бронзового призера – центральний матч 8 туру і один з центральних в першому колі. Можна лише додати, що ці команди в очних зустрічах люблять перемагати на виїзді, як наприклад в минулому році: в Бершаді перемогу святкувала Маньківка (3:2), в Красносілці команда Миколи Менюка взяла реванш (2:1).

Прогноз: 40-30-30


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *