Чемпіонат району. 7 тур

widget

Статистика матчу.
Удари: 13(8+5) – 13(7+6). В площину: 8(4+4) – 9(5+4). Кутові: 11(5+6) – 4(3+1). Гольові моменти: 7(2+5) – 8(3+5).

Цей матч цілком і повністю виправдав всі сподівання: грали дві рівні за всіма статтями команди. Сюжет, інтрига, емоції, все це, як і очікувалося, було невід’ємною частиною того футбольного спектаклю, який видали ці команди спекотним вечером 2 липня. І якщо “Атлетик” вже по хорошому привчив любителів футболу до такого ось відчайдушного футболу, то тактична гнучкість “Авангарду” стала сюрпризом. Саме завдяки більш гнучкій тактиці і, звичайно, більш дбайливого ставлення до реалізації своїх моментів, команді Олександра Швеця вдалося виграти цей дуже складний матч.

“Атлети” на правах господарів поля з перших хвилин різко накрутили темп, атакуючи при цьому багато і різноманітно. І вже на 12-й хвилині Вадим Уманський ударом з 20-ти метрів точно в нижній кут відкрив рахунок. Пропущений гол ніяк не збентежив гостей, вони продовжували спокійно оборонятися, відповідаючи при цьому своїми, досить гострими атаками і в середині тайму форвард Віталій Голубенко отримавши пас від Швеця на вході в штрафну точно пробив під поперечину. Завдяки компактній грі “Атлетик” продовжував тиснути, величезний обсяг роботи в середині поля виконував граючий тренер Олег Облогін, при цьому встигаючи ще й уміло керувати діями всієї команди, крайні захисники Євген Задорожний та Юрій Чернокульский працювали “від прапорця до прапорця”, тим самим забезпечивши повну перевагу “атлетів” на флангах. І саме після навісу Задорожного справа, один з героїв матчу, голкіпер Авангарду Василь Марушкевич допустив єдину помилку в матчі, не зумівши утримати м’яч в руках. Схоже, що Дмитро Кравчук просто не чекав такого подарунка і не зміг вразити порожні ворота. Розплата прийшла дуже швидко: ще один гравець матчу Павло Непийвода, за 6 хвилин до перерви, ударом на виконання з лінії штрафного вивів Авангард вперед.
У другому таймі гра вирівнялася, команди обмінювалися небезпечними моментами і на 57-й хвилині Уманський міг робити дубль, але його удар 11-метрової позначки відбив Марушкевич. Але все-таки “атлети” (вже вкотре в цьому сезоні) були винагороджені за настирливість і характер. Кутовий зліва подав Олег Облогін і гренадерського зросту центральний захисник Олександр Вальчук ударом головою з близької відстані зрівнює рахунок. І ось тут, не можу не відзначити добре продуманий тренерський хід Олександра Швеця: на роль “форварда-стовпа” був відправлений могутній Богдан Сікорський, а Віталій Голубенко разом з Павлом Непийвода(у якого явно йшла гра) були відтягнуті трохи назад, і через 10 хвилин це спрацювало. Той-таки Непийвода забив переможний м’яч у точності скопіювавши свій гол, який він забив на 39-й хвилині. М’яч опинився в тому-ж нижньому кутку – 2:3. Після цього Авангард знову перебудувався на більш закриту схему завдяки якій(на відміну від тієї ж Тернівки) зумів утримати переможний рахунок. Хоча, забий Олег Облогін на 88-й хвилині …. його удар з середньої дистанції Марушкевич в красивому польоті дістав під поперечиною і перевів на кутовий. Той же Голубенко міг робити рахунок 2:4, але обігравши захисника і воротаря забарився з ударом і в підсумку: всіма правдами і неправдами м’яч влучив у поперечину.
Фінальний свисток(цього цікавого матча, який особисто я мав честь відсудити) застав “Атлетик” в спробах врятувати матч, але весь “Авангард” в останні 5-7 хвилин стіною став на своїй половині поля і з огляду на їх тактичну виучку, цей матч вони не могли вже віддати. Можна ще сказати: клуб з В.Киріївки/Устя виграв тому, що його гравці якісно виконали домашнє завдання.
———————————————————————————————————————-

Цей матч коментує гравець ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – Олександр Оперчук:
Потрібно сказати про те, що всі очікували видовищної та запеклої боротьби в цій зустрічі. Адже обидві команди абсолютно рівні. Осіївка в минулому році в Шумилові переграла Граніт 4:5, а вдома, як не дивно програла 9:2. Звісно Осіївчани повинні були налаштуватись на цю гру на максимум, а шумиляни однозначно мали намагатись зупиняти суперника в прогнозованих атаках та відповідати не менш серйозними випадами. Врешті – все відбувалось зовсім не так. Гра розпочалась спокійно, можна навіть сказати вяло. Осіївка грала повільно, не роблячи різких випадів. “Граніт”,в свою чергу, також не наривався, проводив розвідку обережно, адже розуміли, що гості – команда, з якою рахуються та поважають навіть лідери чемпіонату. Гра нагадувала товариську зустріч, або тренування обох команд. В першому таймі Шумиляни провели декілька результативних атак і рахунок став 2:0. Обидва м’ячі в ворота гостей без особливих зусиль забив Олександр Недозименко. Складалось таке враженя, що команда з Осіївки навіть не мала бажання в першому таймі забити хоч гол. В другому таймі шумиляни зробили декілька замін, давши змогу пограти гравцям із лави запасних, чим дещо ослабили правий та лівий фланги. Осіївчани забрали центр поля та почали натискати на ворота “Граніту”. Граніт відповів ще одним голом зі штрафного – 3:0, забив Василь Омельченко. В середині другого тайму Сергій Тарчук скористався помилкою воротаря “Граніту”, який відчувши перевагу своєї команди вийшов на край штрафної та здалеку влучно пробив по воротам. Голкіпер Шумилян не встиг зачепити м’яч, і той опинився в сітці – 3:1. Не зважаючи на отримані голи команди весь час тримали однаковий темп гри, грали не грубо, поважаючи один одного. При черговій атаці Олександр Недозименко забив четвертий гол, а згодом, наприкінці другого тайму забив п’ятий. Це був гол, який приніс непорозуміння та негарні наслідки з боку Осіївської команди. Справа в тому, що центральний та боковий судді не побачили потрапляння м’яча в руку Олександра. Після того, як м’яч зачепив руку Недозименка, він продовжував залишатись в ногах нападника, після чого Сашко п”яткою переправив м”яч у ворота 5:1. Головний арбітр, порадившись з боковим зафіксував гол. Це була прикра помилка, але вона не відігравала ролі в результаті зустрічі абсолютно. Після цієї помилки арбітрів Осіївчани просто зійшли з поля не завершивши матч 1 хвилину до свистка про закінчення. Потрібно визнати, що в цій зустрічі головний суддя часто помилявся, давав штрафні в спірних моментах, де часто ситуація на штрафний удар не натягувала. Але це буває. Це футбол. Буває, що і в класних гравців гра зовсім не клеїться. Буває, що і суддя часто помиляється. Ну тут АБСОЛЮТНО не можна сказати, що суддя “заганяв” якусь із команд. Впевнений, що гравці з Осіївки самі розуміють, що по грі вони не змогли переграти шумилян та рахунок справедливий, ну окрім 5-го голу, який все ж зафіксували. Явно Осіївка на гру приїхала не самим оптимальним своїм складом. Хочеться прочитати коментар капітана команди ФК “Осіївка” Миколи Тернова, щодо складу своєї команди та декілька думок про саму гру. Врешті – мачт відбувся. Дякуємо команді з Осіївки за гру.
————————————————————————————————————————–
Гра ФК”Чернятка” – ФК”Маньківка” не відбулася. Технічну перемогу зараховано клубу з Маньківки.

У середу 5 липня “Світнок-Агросвіт”(Шляхова) в Джулинці буде приймати “Колос” з Джулинки. Початок гри о 18.00