Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат району. 7 тур(прев’ю)

2 липня(неділя).
ФК”Цукровик”(Красносілка) – ФК”Бершадь” – гра перенесена орієнтовно на середину липня.
ФК”Чернятка” – ФК”Маньківка” – 10.00
ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Осіївка” – 18.00
ФК”Атлетик”(Бершадь) – “Авангард”(В.Кіріївка,Устя) – 18.00

5 липня(середа)
ФК”Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Колос”(Джулинка) – 18.00

Гра 11 туру
1 липня(субота)
ФК”Бершадь” – ФК”Тернівка” – 18.00

ФК”Цукровик”(Красносілка) – ФК”Бершадь”. Красносілка. Стадіон “Авангард”.
В недалекому минулому ці суперники були головними претендентами на чемпіонство, і їх очні зустрічі з нетерпінням чекали всі без винятку любителі футболу району. Але в даний час ці команди вирішують зовсім різні завдання, головним чином це пов’язано зі зміною поколінь у Красносілці(а процес цей як відомо непростий, а іноді навіть болісний), до того ж, фінансові можливості Цукровика і Бершаді на даний момент також непорівняні. І тим не менше в минулому сезоні Цукровик мало не виграв в Бершаді(1:1). У другому колі, вже під керівництвом Миколи Менюка ФК “Бершадь” розгромно виграв у Красносілки(8:1). Але як би там не було, вивіска: “Цукровик” – ФК “Бершадь” виглядає завжди заманливо та інтересно.

Прогноз: 20-20-60
——————————————————————————————-
ФК”Чернятка” – ФК”Маньківка”. Джулинка. Стадіон “Колос”.
Думаю, що ні у кого не викликає сумніву в перемозі гостей у цьому матчі. Чемпіон проти абсолютного новачка, лідер проти аутсайдера. Тут, напевне, більш доречне запитання кількості голів.

Прогноз: 10-10-80
——————————————————————————————
ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Осіївка”. Стадіон с.Шумилово.
У минулому році ці команди обмінялися виїзними перемогами, але якщо виграш Граніту в Осіївці(9:2) виглядав закономірним, то перемога гостей в Шумилові(5:4) тоді наробила багато галасу, і була сприйнята вже як сенсація. В даний час цих суперників розділяє 6 очок в турнірній таблиці, і Осіївка, щоб не сталось і за будь-яку ціну буде намагатися скоротити цей гандикап. Шумілянам, для продовження боротьби за призові місця потрібна тільки перемога. З усього випливає: “заруба” буде ще та …

Прогноз: 50-30-20
—————————————————————————————–
ФК”Атлетик”(Бершадь) – “Авангард”(В.Киріївка,Устя). Бершадь. Стадіон “Колос”.
І ці дві команди також розділяють 6 очок, і в разі перемоги господарів поля, вони можуть дотягнутися до 6-го місця, яке, швидше за все, буде прохідним для продовження участі в чемпіонській гонці у другому колі(це питання поки що не вирішене). До того ж, з огляду на той факт, що майже всі ігри за участю “атлетів” в цьому сезоні на кшталт вистав, прогнозую зустріч з божевільним сюжетом і непередбачуваним результатом. У Авангарду в активі 12 очок, і просто так втрачати їх в цьому матчі колектив Олександра Швеця, явно не має наміру.

Прогноз: 20-60-20.
—————————————————————————————
ФК”Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Колос”(Джулинка). Джулинка. Стадіон “Колос”.
Для команди Івана Попова ця гра буде одним з останніх шансів зачепитися в цьому сезоні за щось більш-менш серйозне в плані підсумкового місця в турнірній таблиці. Аж надто багато очок втратив Колос з моменту початку чемпіонату. У Шляхової навпаки: все гаразд, і Світанок-Агросвіт планує зміцнити свої лідерські позиції.

Прогноз: 70-20-10
————————————————————————————–
ФК”Бершадь” – ФК”Тернівка”. Бершадь. Стадіон “Колос”.
Цей матч повинен був відбутися через місяць в заключному турі 1-го кола. Безперечний фаворит тут- команда Миколи Менюка, це стосується всіх складових футболу. У дуже своєрідного і симпатичного клубу з Тернівки шансів зачепити хоча б нічию, немає практично ніяких, але в Бершадь вони їдуть з величезним бажанням грати в футбол і багато чому вчитися у більш майстерних суперників. Не дивлячись на все вище написане, гра буде зовсім не нудною.

Прогноз: 80-10-10.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *