ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 7 ТУР(підсумки)

шляхова

Статистика матчу.
Удари: 19(12+7) – 7(3+4). В площину: 13(9+4) – 4(2+2). Кутові: 7(4+3) – 4(3+1). Гольові моменти: 12(8+4) – 4(3+1).

Як і було прогнозовано раніше, “Світанок-Агросвіт” з Шляхової впевнено переміг Джулинський “Колос” і повернув собі лідерство, випереджаючи ФК”Маньківку” за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів. На самому початку матчу номінальні гості ледь не відкрили рахунок: Віктор Козбан перехопив поперечну передачу на половині поля Шляхової і вискочив на побачення з воротарем, але на жаль для для тих, хто вболівав за Колос, м’яч пройшов поруч зі штангою. Господарі дуже швидко прокинулися і вже на 8-й хвилині Михайло Гребіний підступним ударом з-за меж штрафного відкрив рахунок. Продумана і не кваплива гра Шляхівської команди, фактично принесла їй результат ще в першому таймі. Однозначно кращий гравець матчу – Сергій Гаврильченко ще до перерви зробив хет-трик завершуючи розмашисті атаки своєї команди. На 2-й хвилині другого тайму той-же Козбан знову тікав один на один з воротарем, але знову кіпер Шляхової виграв цю дуель і тільки з третьої спроби на 49-й хвилині форварду Колоса вдалося розмочити рахунок – 4:1. “Світанок-Агросвіт” продовжував володіти м’ячем, ретельно вишукуючи можливості для взяття воріт Джулинської команди. До кінця матчу їм вдалося це зробити ще двічі, після швидких флангових атак відзначилися Віталій Ольхович, а Сергій Гаврильченко на 78 хвилині забив свій четвертий гол в матчі і 12-й в чемпіонаті і тепер займає 3 місце в гонці бомбардирів. Свій наступний матч шляхівчани зіграють 9 червня в Устя проти “Авангарду”, який займає 4 місце, а “Колос”, також в найближчу неділю буде приймати ФК”Тернівка”.

Всі 5 матчів 8-го туру відбудуться у неділю, 9 липня.

“Колос”(Джулинка) – ФК”Тернівка” – час уточнюється.
16:00 ФК”Атлетик”(Бершадь) – ФК”Осіївка”
16:00 ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Цукровик”(Красносілка)
18:00 “Авангард”(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Світанок Агросвіт”(Шляхова)
18:00 ФК”Бершадь” – ФК”Маньківка”