Чемпіонат району. 6 тур

Репортаж Олександра Борисюка(Осіївка):

Осіївчани здобувають другу перемогу у чемпіонаті. Після знищення красносілського Цукровика 10-3 в Осіївці, наступає декілька виїздів. Першим з них став візит у місто Бершадь, на щастя уже не до чемпіонів району, а до команди “Атлетік”. Минулого року наша команда перемагала цю команду у чемпіонаті, 2:3. Тоді гра тривала у безкомпромісній боротьбі аж до останньої хвилини матчу. Так відбулося і на цей раз.

Матч розпочався на високих швидкостях. Варто відзначити, що склад Осіївки отримав певну кількість змін. На перегляді було декілька новачків, які ввійшли в стартовий склад. Не привично було бачити на заміні таких гравців як Глушко, Сікорський, Туранський, Шевчук, адже саме вони громили Красносілку минулого туру. Але тут можна знайти свої плюси, кожен з них готовий був потужно підсилити гру у другому таймі, що згодом і відбулося.
На першій хвилині опорний півзахисник господарів одразу ж змусив свою команду нервувати, коли втратив м*яч у центрі поля, але Борисюк та Шередько цим моментом скористатися не змогли. Одразу ж після цього найкращий бомбардир Атлетіка заспокоює свою команду. Сірик легко обійшов Паламарчука у штрафній зоні, захисник сфолив, і уже на 3 хвилині арбітр назначив пенальті у ворота гостей. Сірик був точним, 1:0. Після його голу Осіївка психологічно не погасла, гравці нашої команди мали повну дюжину гольових моментів, але підводила майстерність. Надійно грала лінія захисту осіївчан, тому в господарів взагалі не було моментів. На 29 хвилині голкіпер Атлетіка збиває Шередька, Херсонюк відповідає Сірику і також не хибить з одинадцятиметрового удару. Декілька раз пробивав Вітов, але голкіпер був на місці. Під занавісу тайму неточними були Шередько та Борисюк. На 45 хвилині Сірик як і на перших хвилинах знову втік від Паламарчука, але Сергій Шевчук чудом витягнув його постріл з гострого кута. Нічия після першого тайму.
Другий тайм пройшов у рівній грі, уже не було аж настільки більшої переваги Осіївки. На 57 хвилині нарешті забиває Шередько. Дуже часто він забиває з напівмоменту, але у цьому матчі він особисто завдав,напевно, більше 10 ударів. І нарешті він дочекався свого голу, який став переможним у цій зустрічі. Після 60 хвилини гра була в центрі поля і практично без гольових моментів. 1:2 – друга підряд перемога у чемпіонаті. У наступну неділю знову виїзд, гра проти Маньківки, яка у минулому турі перемогла Світанок Агросвіт з рахунком 4-2 та має хороші шанси на чемпіонство у цьому сезоні.