ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ.6 ТУР(підсумки)

ФК”Бершадь” – ФК”Чернятка” – +:-(технічна перемога клубу з райцентру. Це перша гра яка не відбулась, через неявку однієї з команд. Нажаль, Чернятські гравці через повну відсудність коштів не змігли з’явитися на гру в Бершадь. Сподіваемось – знайдуться люди, які не дадуть зникнути клубу з села, в якому й так майже 18 років не було футболу.

————————————————————————————————————

Абсолютно не володію ніякою інформацією(окрім авторів забитих голів) стосовно цього матчу. Зрозуміло лише те, що Авангард зумів швидко відновитися після прикрої домашньої поразки від “шумилян” й перемоги над переживаючим не кращі свої часи Джулинським Колосом, продовжує утримуватись в групі лідерів, наздогнавши, той таки Шумилівський “Лан-Граніт”.

Можливо це був і не центральний матч 6-го туру, але те, що він був самим цікавим – факт безперечний. Дуже шкодую, що не бачив його на власні очі, але те, що розповіли мені граючий тренер “Атлетика” – Олег Облогін і капітан “Тернівки” – Вадим Осадчук, викликало у мене справжнє захоплення. Приємний також і той факт, що в цій грі на полі були гравці суто Бершадського району(ніяких легіонерів). Більш досвідчені і вперті “атлети” виграли за рахунок терпіння і вміння стиснувши зуби “лізти” до останнього.
Перший тайм вийшов без голів, моментів було біля воріт обох команд предостатньо. Ще в перших турах чемпіонату я неодноразово звертав увагу на голкіпера ФК “Тернівка” – В’ячеслава Бондаренко. Хлопець-самородок, без всяких “інтернатів” та іншої “футбольної освіти” на мій погляд, в грі саме на лінії на данний час не має собі рівних в районі. Є проблеми з виходами і вибором позиції, ті хто бачив матчі його команди(особливо в тій ж Красносілці і вдома проти Атлетика) – знають про що я.
На 1-й хвилині другого тайму рахунок відкрив єдиний форвард гостей Ігор Облогін, якому вдалося зловити господарів на банальній неуважності зазвичай властивої першим хвилинам кожних таймів. Тернівка, маючи в своєму складі молодих і швидких гравців за рахунок величезного бажання і лютій підтримці своїх уболівальників грала тільки вперед, нав’язуючи боротьбу суперникові на всіх ділянках поля і досить швидко Микола Грабовський рахунок зрівняв. Коли ж за 12-хвилин до закінчення матчу, після обрізки Сергія Якимишина, відразу троє гравців господарів втекли на одного захисника гостей і Олександр Рибак вивів свою команду вперед – то в самому селі Тернівка грянув такий грім вболівальницьких овацій, то напевно його чули не тільки в сусідніх Серебрії і Березівці, але ще напевно навіть і в Шляхової.
І ось тут, та сама банальна недосвідченість і чого гріха таїти, свого роду невисока тактична грамотність Терновських гравців, в принципі їх і згубила. Замість того, що б трохи перебудуватися і десь навіть “сушити” гру, вони продовжували ходити в атаку по 6-7 чоловік за що і поплатилися. На 87-хвилині Юрій Підлубний після контратаки!!! зрівнює рахунок, а на 89-й, Сергій Якимишин з антигероя перетворився в героя матчу. Його гол, напевно э одним з кращих за останні роки. Після подачі кутового господарі з лінії штрафної по високій дузі винесли м’яч подалі від воріт. Недавши йому опуститися на землю “Мыша” просто бахнув метрів 35-40 і потрапив в саму “дев’ятку”. Завіса. Після якої на гравців і вболівальників господарів боляче було дивитися. Не щастить їм поки, після того як вони нагнали страху в Красносілці на ще більш досвідчений та класний Цукровик, так ще й Атлетіком примудрилися програти фактично виграний матч.
——————————————————————————————————–

Статистика матчу: Удари: 17(7+10) – 9(4+5). В площину: 8(4+4) – 3(1+2). Кутові: 7(3+4) – 4(2+2). Гольові моменти: 12(4+8) – 5(1+4).

Схоже на те, що компроміс між Маньківкою та Красносілкою все таки знайдений і “тиха війна за стадіон Авангард” потихеньку відходить у минуле. Дуже хочеться, щоб всі були задоволені. Погодьтеся не личить чемпіону “бомжувати” по району в пошуках домашньої арени. І коли пройшли чутки, гра ФК “Маньківка” – “Лан-Граніт” відбудеться на “Авангарді”, багато вболівальників по всьому району сприйняли це як само собою зрозуміле.
По самій грі, важко в чомусь дорікнути гостей. Майже до середини другого тайму вони надавали господарям досить наполегливий опір. Як завжди небезпечний був Олександр Недозіменко, намагався загострювати гру попереду і Василь Омельченко, в руйнуванні атак досягли успіху Сергій Чернега, Олег і Григорій Товмаченко, але Маньківка теж не хотіла втрачати очки і в трьох випадках все таки зуміла забити. Зробили це ті, кому це належить за статусом: Віталій Медвідь – двічі і Антон Наутяк. Таким чином Шумилово втрачає перші очки в чемпіонаті, а Маньківка разом з Шляховою йдуть поки без втрат.
P.S. Гра 7-го туру ФК”Чернятка” – ФК”Маньківка” відбудеться у неділю 2 липня на стадионі “Колос” села Джулинка. Початок о 10.00
—————————————————————————————————

Перенесена гра 3-го туру

“Світанок-Агросвіт” продовжує впевнено громити своих суперників маючи в своєму активі більше всіх забитих голів(48). Ось і в матчах проти Осіївки та Цукровика у обох цих команд шансів було небагато. І якщо команда Віктора Прибили зуміла ще якось попсувати нерви лідеру чемпіонату, то гра в Осіївці відалася для команди з Шляхової якщо не легкою прогулянкою, то в крайньому разі забили вони там 8 голів. Що правда у складі команди яку очолює Микола Тернов були відсутні декілька гравців основного складу.
————————————————————————————————-

Про цей матч статистика говорить сама за себе. Ще в першому таймі Роман Гаврильченко двічі розписався у воротах Валентина Швабського, а в другому таймі його справу продовжив Олександр Барчук. Тільки на 78-й хвилині Назар Шкурат зумів зірвати сухий матч голкіперу Юрію Нечитайлу. ФК “Бершадь” також продовжує йти без втрат, але зігравши при цьому всього 2 гри(без матчу з Черняткою).