Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат району. 5 тур(прев’ю)

4 червня 2017, неділя
18:00 ФК”Атлетик”(Бершадь) – ФК”Світанок Агросвіт”(Шляхова) – 1:6
17 червня 2017, субота
17:00 “Колос”(Джулинка) – ФК”Чернятка”
18 червня 2017, неділя
ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Бершадь” – перенесено.

11:00 ФК”Осіївка” – ФК”Маньківка”
14:00 ФК”Цукровик”(Красносілка) – ФК”Тернівка”
18:00 “Авангард”(В.Киріївка/Устя) – ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – гра 10-го туру

“Авангард”(В.Киріївка/Устя) – “Лан-Граніт”(Шумилово). Стадион с.Устя.
Це гра 10-го туру, яка за домовленістю команд буде зіграна в найближчу неділю, оскільки через фінал кубка області матч “Лан-Граніт” (Шумилово) – ФК “Бершадь” перенесений на більш пізні терміни, так як Бершадський клуб делегував в головну команду району чотирьох гравців. За всіма передматчевими розкладами дійство очікується надцікаве, оскільки зустрічаються команди з першої трійки, які поки ще не втрачали очок в чемпіонаті. Щось спрогнозувати тут дуже складно. І “Авангард”, і “Лан-Граніт” приблизно рівні по своєму потенціалу, складу і інших важливих складових футболу. Точно ясно тільки одне: хтось з цих команд в будь-якому випадку втратить перші очки в сезоні.

Прогноз: 30-40-30
——————————————————————————————————————–
ФК”Осіївка” – ФК”Маньківка”. Стадион с.Осіївка.
Команда Валерія Тригубенка завітає в гості на стадіон, від якого, в неї, безумовно, залишилися приємні спогади. Саме після перемоги в Осіївці 14 вересня минулого року ФК “Маньківка” стала недосяжною для суперників і де-юре оформила перше чемпіонство після 1992 року. І в цьому матчі чинний чемпіон є безумовним фаворитом, до того ж, за наявною інформацією, в команду в терміновому порядку були повернуті уманчани – Олександр Гут і Олександр Вишневський. Але чи вийдуть вони на поле в Осіївці – поки достеменно невідомо. ФК “Осіївка” в цьому сезоні – далеко не та команда, якій просто так можна набити повний мішок голів, до того ж, на своєму полі ця команда грає в дуже агресивний і результативний футбол, і легкої прогулянки фавориту тут чекати не варто.

Прогноз: 20-10-70
——————————————————————————————————————-
“Цукровик”(Красносілка) – ФК”Тернівка”. Красносілка. Стадион “Авангард”.
Після не зовсім логічного розгрому в Джулинці, Красносільський “Цукровик” буде намагатися реабілітуватися перед своїми вболівальниками і має солідну перевагу перед скромним дебютантом чемпіонату. Але є одне дуже серйозне “але”, гра проти “Колоса” це підтвердила: в зв’язку з травмою Леоніда Поліщука, команда Віктора Прибили відчуває серйозні проблеми в атаці, що значно полегшує життя гостям. За попередніми прогнозами лідер “Цукровика” вилетів,як мінімум, на місяць. І якщо в обороні у Красносілки відносний порядок, то в атаці можуть виникнути серйозні проблеми. ФК “Тернівка” не втрачає надії взяти перші очки в чемпіонаті і їде в Красносілку зі стриманим оптимізмом.

Прогноз: 70-10-20
——————————————————————————————————————
“Колос”(Джулинка) – ФК”Чернятка”. Джулинка. Стадіон “Колос”.
Джулінський “Колос” серйозно пригальмував на старті чемпіонату і тепер просто зобов’язаний брати 3 очки в матчі проти територіальних сусідів, що задовольняються, до того ж роллю безпросвітного аутсайдера. Рано чи пізно Іван Попов повинен був вивести свою команду з того штопора, в який “Колос” потрапив в перших турах чемпіонату. Перемога над “Цукровиком” послужила своєрідним трампліном до цього процесу. А в разі перемоги над Черняткою, “Колос” і зовсім може закріпитися в середині турнірної таблиці.

Прогноз: 80-10-10
——————————————————————————————————————
Гра ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Бершадь” перенесена, оскільки четверо гравців Бершадської команди(Менюк, Палянчук, Белік і Турчинський) будуть представлені у фіналі Кубку області у складі ФК”Світанок-Агросвіт”(Шляхова).

Гра “Атлетик”(Бершадь) – ФК”Світанок Агросвіт”(Шляхова) – 1:6, була зіграна 4 червня.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *