Чемпіонат району. 4 тур

widget

Photo0586Photo0585

Статистика матчу: Удари: 21(12+9) – 14(4+10). В площину: 12(8+4) – 9(1+8). Кутові: 11(8+3) – 4(0+4). Гольові моменти: 14(9+5) – 9(2+7).

Як і очікувалося цей матч вийшов з розряду ненудних. Так, чемпіон взяв свої три очки, але далися вони Маньківці, ой як нелегко і винна в цьому прогресуюча команда Олега Облогіна, яка на другому році свого існування, поступово перетворюється в досить зубастого суперника для всіх без винятку команд району. Доказ тому – обережна гра обох команд в самому дебюті гри, перші 10 хвилин пішли на класичну розвідку і грім міг пролунати на 12-й хвилині. Сергій Якимишин(один з кращих гравців матчу) чудовою передачею знайшов на лівому фланзі Олега Сірика, послідував простріл в район 11-метрової позначки, ніким не прикритий Олександр Томчук міг спокійно ударом головою відкривати рахунок, але замість цього спробував все зробити ногою і з незручного становища пробив значно вище воріт. Номінальні господарі відповіли тут же, Андрій Прибила і Антон Наутяк організували швидку, проникаючу атаку в результаті якої Валерій Тригубенко не зміг переграти свого тезку Шнека буквально з пари метрів. В середині тайму гра перейшла в академічний ритм, темп значно впав і ось тут більш вищий клас Маньківки чітко кинувся в очі всім присутнім на стадіоні. 25-та хвилина: взагалі, не обіцявша нічого небезпечного позиційна атака господарів закінчилася тим, що рахунок в матчі був відкритий. Віталій Медвідь отримав м’яч на підступах до штрафного Атлетика ближче до правого флангу, змістився в середину вздовж лінії штрафної і з неробочої лівої пробив на виконання точно у верхній кут. Потягнути такий м’яч у Валерія Шнека шансів не було ніяких – 1:0. Цей гол аж ніяк не збентежив гостей, навпаки, в наступні 5 хвилин вони провели на половині поля Маньківки, але спочатку Сірик замикаючи дальню штангу ударом з льоту не влучив у ворота, а через 2 хвилини вже кращий бомбардир команди Вадим Уманський мав зрівнювати рахунок, але залишившись наодинці перед воротарем Іваном Чутой, несильно пробив тому прямо в руки. Як потрібно реалізовувати навіть напівмоменти наочно продемонстрував на 32 хвилині Віталій Медвідь(власне, на те він і кращий бомбардир минулого чемпіонату). Після дальньої передачі Володимира Богданова він першим був на відскоку і рахунок став – 2:0. А ще через 5 хвилин деморалізовані “атлети” привезли гол собі самі, по суті нізвідки. Антон Наутяк спокійно розібрався в ситуації – 3:0. Той же Медвідь на 43-й хвилині все зробив для Тригубенка, слаломний прохід по лівому флангу закінчився передачею назад під удар, але Шнек витягнув досить складний м’яч. А перед самою перервою Сірик прострілив уздовж воріт, але Томчук зовсім трохи не встиг до м’яча.

Здавалося, розгрому Атлетіку не уникнути, але другий тайм ця команда може однозначно занести собі в актив. На 49-й хвилині Побережний навішує зі штрафного і надактивний Сірик головою, б’є точно в кут в протихід воротареві – 3:1. Після цього гола “атлети” понеслися вперед, 50-я хвилина: кутовий справа від Побережного, м’яч прилітає на дальній кут воротарського майданчика, захисники дозволяють Томчуку обробити м’яч, але під удар хавбека гостей мужньо кидається Олександр Коротушенко. 58 хвилина: Якимимшин кидає в прорив Томчука, навіс на дальню штангу – Сірик виграє “повітря”, але м’яч проходить в сантиметрах від стійки воріт. І знову, спрацювало старе правило: на 61-й хвилині Медвідь пальнув метрів з 30-35 під саму поперечину – 4:1. Але навіть після цього Атлетик не здався, а продовжував шукати щастя біля чужих воріт, оголюючи при цьому тили і залишаючи багато простору для швидких Медвідя, Прибили, Наутяка. Вся провідна трійка Маньківки не раз могла збільшувати рахунок, але в деяких моментах підводила неточність, а в інших, на висоті був Шнек. Але забити вдалося всюдисущому Сірику. Використавши точну передачу Дмитра Софіча, що вийшов на заміну, Олег увійшов в штрафну і точно пробив повз воротаря – 4:2. Як з’ясувалося пізніше, це був останній гол у матчі, хоча моментів обидві команди в останні 15 хвилин створили більш ніж достатньо.

ФК “Маньківка” продовжує свій переможний хід і виходить вже на 3 місце. А “Атлетик” своєю грою і перш за все характером заслужив схвальні відгуки від тих небагатьох людей, які бачили цей матч.
4 тур продовжитися в неділю 11 червня, стежте за анонсами на нашому сайті. Можливі зміни часу початку деяких матчів. Так наприклад, ФК”Бершадь” – “Авангард”(В.Кіріевка/Устя) зіграють о 18.00, а не о 11.00, як було анонсовано раніше. Гра “Колос”(Джулинка) – “Цукровик”(Красносілка) може бути взагалі перенесена(що впринципі вже нікого не дивує), якщо це відбудеться, то ФК”Чернятка” та ФК”Осіївка”, також почнуть свій матч о 18.00 на стадионі в Джулинці. Без змін тільки в парі команд з Тернівки та Шляхової – 18.00 на стадіоні села Тернівка.

Photo0587
Олег Облогін(тренер ФК”Атлетік”):”Зрозуміло, що результатом ми не задоволені. Три голи ми, можна сказати привезли собі самі. Розумієте, не можна таким гравцям як Прибила, Медвідь і Наутяк дарувати м’яч на свої половині поля. Ці гравці і без сторонньої допомоги в змозі створювати голи, а якщо їм ще й так допомагати, як це сьогодні робили деякі наші хлопці, то про який позитивний для нас результат може йти мова?!! З іншого боку, радує той факт, що безперечно, наша команда росте. Якщо в минулому році голи нам давалися надто важко, то в цьому сезоні ми забиваємо в середньому 2 гола за гру і головне: в кожному з 5-ти зіграних нами матчів ми створюємо по 8-10 реальних гольових моментів. Ще б підтягнути їх реалізацію. Сьогодні, до того ж, нам дуже не вистачало в сердині поля Дмитра Левицького, це дуже важливий для нас, універсальний виконавець. А так, Маньківку з перемогою, а Атлетік, впевнений, ще наробить галасу в цьому сезоні. Привид для оптимізму в нас є.”