Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат району. 4 тур(прев’ю)

7 июня 2017(среда)
18:00 ФК”Маньківка” – ФК”Атлетик”

11 июня 2017(воскресенье)
11:00 ФК”Бершадь” – “Авангард”(В.Кіріївка,Устя)
16:00 ФК”Чернятка” – ФК”Осіївка”
18:00 ФК”Тернівка” – ФК”Світанок Агросвіт”
18:00 ФК”Колос”(Джулинка) – ФК”Цукровик”

ФК”Маньківка” – ФК”Атлетик”. Бершадь. Стадион “Колос”.

“Атлети” входять в число трьох команд, які змогли відібрати очки у Маньківки в минулому, чемпіонському сезоні(1:1 в Бершаді). На вечір понеділка, поки що точно не було відомо де буде приймати суперника команда Валерія Тригубенка. Безумовно, ФК “Маньківка” – фаворит цього поєдинку, але і “Атлетик” в цьому сезоні, це вже далеко не та команда, яку можна обіграти лише за рахунок одного класу виконавців. Сила чемпіона – в атаці, але ось в обороні, м’яко кажучи, є деякі проблеми, і цим неминуче буде намагатися скористатись команда Олега Облогіна. Саме гра на контратаках дала “атлетам” результат в грі минулого туру в матчі проти Джулинського “Колоса”. Ризикну припустити, що і ця гра повина вийти дуже навіть ненудною.

Прогноз: 70-10-20
———————————————————————————————————
ФК”Бершадь” – “Авангард”(В.Кіріївка,Устя). Бершадь. Стадион “Колос”.

Цей матч стане своєрідним лакмусовим папірцем для “Авангарду” і дасть відповідь на питання: лідерство команди Олександра Швеця – це випадковість чи закономірність? Що стосується ФК “Бершадь”, то на мою думку, в стані цієї команди не будуть зневажливо ставитись до досить небезпечного суперника і виставлять якщо не найсильніший склад, то максимально наближений до такого. Також, як видно і для арбітражу цей матч буде не з легких.

Прогноз: 70-20-10
——————————————————————————————————–
ФК”Чернятка” – ФК”Осіївка”. Джулинка. Стадион “Колос”.

За інших обставин, можна було б припустити, що ФК”Чернятка”, нарешті, візьме перші очки в чемпіонаті. Але аж надто не організованою на полі виглядає ця команда, а на тлі Осіївки, яка за останні пару років з аутсайдера виросла в твердого середняка – тим більше. Це перша зустріч цих команд за останні 25 років. І якщо не трапиться якогось форс-мажору, думаю, гості повинні здобувати свою другу перемогу в сезоні. До речі, в останній раз ці команди зустрічалися в 1992 році. Тоді ФК “Осіївка” виграла обидва матчі: 4:1 – в гостях і 6:0 – вдома.

Прогноз: 20-20-70
——————————————————————————————————
ФК”Тернівка” – ФК”Світанок Агросвіт”. Стадион с.Тернівка.

Як не крути, а все ж Шляхова – фаворит цього матчу. Тернівці навряд чи допоможе важке поле нестандартних розмірів, але в той же час і бій своїм сусідам вони обов’язково спробують дати. У команди Івана Ковбасюка, до того ж у разі перемоги в цьому матчі і поразки Авангарду в Бершаді, є хороший шанс вийти в лідери чемпіонату, так як Шумилівский “Лан-Граніт” в четвертому турі буде вільним від ігор.

Прогноз: 10-10-80
—————————————————————————————————–
ФК”Колос”(Джулинка) – ФК”Цукровик”. Джулинка. Стадион “Колос”.

4 тур в очній зустрічі звів двох мастодонтів Бершадського району. Обидва клуби мають свою, багату історію та традиції, що йдуть своїм корінням далеко в 20-те століття. Також ці два колективи можна назвати клубами-династіями. Неодноразові чемпіони і призери району різних років. Володарі різних кубків які проводилися на Бершадської землі. А зустріч двох харизматичних тренерів сьогодення – Івана Попова та Віктора Прибили, це завжди цікаво, на яких би місцях не розташовувалися ці команди. Безперечний, центральний матч туру. На сьогоднішній день трохи краще виглядає “Цукровик”, але в матчах цих команд може статися все що завгодно, тому особисто я від будь-яких прогнозів утримаюся. У минулому році “Колос” двічі виграв з розгромним рахунком (7:4 – в Красносілці і 5:2 – в Джулинці). А взагалі, в особистих зустрічах цих команд з часів незалежності спостерігається приблизна рівність.

Прогноз: 30-40-30


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *