Чемпіонат району. 4 тур(підсумки)

widget

Статистика матчу.
Удари: 17(6+11) – 13(9+4). В площину: 8(3+5) – 9(6+3). Кутові: 7(3+4) – 6(4+2). Гольові моменти: 9(4+5) – 11(7+4).

Підсумковий рахунок центрального матчу туру ні в якій мірі не повинен вводити в оману тих людей, які не бачили цей матч. На 6-й хвилині хавбек Красносільської команди – Дмитро Соломон з Павлом Фроловим і Владиславом Токарем, розпороли по центру оборону Колоса, Соломон увірвався в штрафну послідував удар на силу і м’яч влучив у поперечину. Через три хвилини подача кутового зліва також завершилася потраплянням в поперечину після удару головою Владислава Цимбала. Через хвилину Микола Бабій замість напрошувавшогося удару поліз в зайвий дриблінг і Віталій Сохацький, в підкаті розрядив ситуацію. Ну а остаточно невезіння гостей позначилося на 23-й хвилині: Фролов перехопив поперечну передачу Олександра Павлишина та від центрального кола втік віч на віч з воротарем, але переслідуваний двома захисниками наважився на удар з лінії штрафної – м’яч прилетів точно в руки Богдану Пшемиському. Взагалі, на команду Віктора Прибили було цікаво подивитися без Леоніда Поліщука в складі і в котрий раз можна було переконатися, наскільки цей гравець важливий для команди. З одного боку Красносільські футболісти робили все правильно, особливо в першому таймі. М’ячем здебільшого володіли гравці в синій формі, обстановка біля воріт господарів поля нагніталася регулярно, але ось завершення не було. До цього всього додалося ще й катастрофічне невезіння. Якби особисто мені перед початком цієї зустрічі сказали, що матч закінчитися розгромом Цукровика – я б просто розсміявся.

Ні в якому разі не хочу принизити заслужену перемогу Джулинської команди, вони відіграли якісний матч, холоднокровно покаравши суперника за помилки. Наприклад, рахунок був відкритий після атаки …. Цукровика. Один з двох форвардів Колоса – Віктор Козбан, на своїй половині поля вдало зіграв у відборі, після чого зробив довгу передачу вперед, на хід іншому форварду, габаритному легіонеру з Умані – Дмитру Головко, який виграв спринтерський забіг у центральних захисників і точно пробив повз голкіпера – 1:0. Відразу після цього Соломон і Фролов могли не тільки зрівнювати рахунок, але й виводити свою команду вперед, але в обох випадках Пшемиський в компанії з підоспілими захисниками загрози ліквідували.
А от у другому таймі більш довга лава запасних Колоса, зробила свою справу. По ходу другого тайму на полі з’явилися свіжі Родіон Швайдак, Олег Борівський, Олександр Кінщак і голкіпер Олександр Лободюк(який встиг ще й парирувати пенальті на 89-й хвилині від Віктора Прибили) і гості приблизно з середини другого тайму добряче підсіли, до того ж два голи центрального захисника Івана Щавинського здорово вибили їх з психологічної рівноваги. На 64-й хвилині, після розіграшу кутового 3-й номер Колосу виконував верхову передачу з району кута штрафного. М’яч по якійсь незрозумілій траекторії, перелетів через Олександра Цісаря і опинився в самій “дев’ятці” – 2:0. А через 13 хвилин голкіпер Цукровика необачно вийшов далеко з воріт і Щавінський майже з центрального кола влучив точно під поперечину – 3:0. Незважаючи на шок, розгубленість і загальний стан близький до паніки, Красносілка настирливо намагалася розмочити рахунок. Після прострілу справа Олександра Андрусика, Богдан Гикавий головою не потрапляє у ворота з лінії воротарського, йшла 82-га хвилина матчу. КОЛОС спокійно, через короткий і середній пас намагався якомога довше зберегти м’яч у себе, а коли Красносілка трохи більшими силами пішла вперед – одразу зловила суперника на класичній контратаці. Знову забив Головко, після діагоналі від Дмитра Попова – 4:0.
Вигравши перший матч в сезоні КОЛОС взяв перші очки і зрівнявся з Цукровиком, якому залишається побажати терпіння і якнайшвидшого одужання їх багаторічного лідера.

photo0382
Віктор Прибила(головний тренер ФК”Цукровик”):”Сьогодні у складі нашої команди на поле вийшли здебільшого молоді виконавці, яким ще бракує досвіду, особливо в матчах проти потужних команд району. Ми приїхали сюди за перемогою, але все пішло не так з самого початку гри. До відсутності травмованого Льоні Поліщука додався ще й не фарт, особливо в першому таймі, в якому ми мали забивати як мінімум три голи. Але це футбол і якогось відчаю після цієї поразки в нас нема, навпаки, особисто я отримав багато інформації для певних висновків і роботи над помилками. Чемпіонат в самому розпалі і перемоги в нас ще попереду”.

У наступному 5-му турі зустрічаються:
17 червня(суббота)
“Колос”(Джулинка) – ФК”Чернятка” – 17.00

18 червня(неділя)
ФК”Осіївка” – ФК”Маньківка” – 11.00
ФК”Цукровик”(Красносілка) – ФК”Тернівка” – 14.00

Гра ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Бершадь” перенесена, оскільки четверо гравців Бершадської команди(Менюк, Палянчук, Белік і Турчинський) будуть представлені у фіналі Кубку області у складі ФК”Світанок-Агросвіт”(Шляхова).
Гра “Атлетик”(Бершадь) – ФК”Світанок Агросвіт”(Шляхова) – 1:6, була зіграна 4 червня.