Чемпіонат району. 4 тур

widget

Статистика матчу.
Удари: 8(4+4) – 21(13+8). В площину: 5(2+3) – 16(9+7). Кутові: 1(0+1) – 10(4+6). Гольові моменти: 6(2+4) – 15(9+6).

Як і очікувалося, гості з Шляхової відносно легко взяли чергові 3 очки і маючи кращу різницю забитих і пропущених м’ячів, очолили турнірну таблицю чемпіонату. Все стало ясно досить швидко, вже на 2-й хвилині Сергій Гаврильченко був першим на м’ячі після подачі зі штрафного на лівому фланзі від Михайла Гребінного. Тернівка одразу ж могла відігратися, але Володимир Руденко з лінії воротарського пробив головою поруч зі штангою, після прострілу справа Осадчука. На 12-й хвилині захисники господарів поля збили у штрафному Гаврильченка і Іван Ковбасюк з пенальті забив свій третій гол у чемпіонаті. Не можна сказати, що Тернівські футболісти виглядали зовсім вже блідо. Непогані моменти мали той же Руденко, Висоцький і Осадчук, який на правах капітана команди намагався встигати в усі гарячі точки на полі і виконав величезний обсяг роботи, як в створенні атак своєї команди, так і в руйнуванні атак суперника. На 28-й хвилині рахунок дійшов до великого – Гребінний точно пробив зі штрафного з 20-ти метрів, правда цей гол повністю на совісті в цілому надійного воротаря В’ячеслава Бондаренко, який неправильно вибудував стінку і пропустив в “свій кут”. А підвів підсумок першого тайму Гаврильченко, який смачно приклався до м’яча метрів з 35-ти – 0:4.

У другому таймі “Світанок-Агросвіт” міг дозволити собі спокійно грати за рахунком, займаючись здебільшого триманням м’яча і періодично загострюючи гру біля чужих воріт. ФК “Тернівка” при перехопленні намагалася забити хоча б гол престижу і якомога швидше доставити м’яч вперед. Так наприклад на 70-й хвилині міг забивати Висоцький, але не влучив у площину воріт з меж штрафного. Але сухим другий тайм все ж не вийшов. Відзначитися вдалося Гребінному після дальнього удару і Максиму Шоробурі який вийшов на заміну і головою відправив м’яч у ворота з близької відстані після подачі кутового зліва – 0:6. І Шляхова в чудовому настрої їде на двотижневу перерву, оскільки гру 5-го туру проти “Атлетіка” вони вже зіграли. У 6-му турі команда Івана Ковбасюка поїде до Осіївки. А Тернівка за тиждень завітає у гості до Красносільського “Цукровика”.
————————————————————————————————————————————-

Осіївка також катком проїхалася по дебютанту. Різниця в класі була величезною, і в зв’язку з цим змушений повернутися до теми доцільності проведення чемпіонату у одній лізі. Може все ж таки буде краще розділити район
на дві групи по завершенні першого кола? Хоча такий перебіг подій особисто я(і не тільки) передбачав ще до початку чемпіонату. Але як би там не було, ФК”Осіївка” виграла другу гру в сезоні і піднялася вже на 5-те місце. А Чернятку просто шкода, ця молода і зовсім не досвідчена команда після чотирьох поразок поспіль має жахливу різницю м’ячів 4-64.

4 тур у вівторок закриє гра “Колос”(Джулинка) – “Цукровик”(Красносілка) – це центральна гра туру і всім вболівальникам, які мешкають неподалік Джулинки раджу відвідати цю гру, там буде на що подивитись – безперечно.