Чемпіонат району. 3 тур

widget

Статистика матчу:
Удари: 21(11+10) – 21(8+13). В площину: 11(6+5) – 8(3+5). Кутові: 4(2+2) – 5(1+4). Гольові моменти: 13(7+6) – 11(4+7).

Як уже згадувалося раніше ця пара команд виглядала приблизно рівною в багатьох компонентах. Тому, з одного боку розгром “Колоса” виглядає дещо несподівано, а з іншого – тим хто бачив цей матч, випадковим це зовсім здаватися не буде. Гості виглядали якимись неуважними і не зібраними. Дві, максимум три передачі і в більшості випадків слідувала втрата м’яча, після якої негайно йшла передача на будь-який фланг атаки “атлетів”, які в цьому матчі працювали просто здорово. Хоча відкритий рахунок був після стандарту. Ігор Побережний навісив зліва зі штрафного і після подвійного рикошету від Євгена Задорожного м’яч опинився в сітці воріт гостей. 1:0 – йшла друга хвилина матчу. Колос кинувся відігруватися, міг забивати Віктор Козбан, але його удар з льоту, приблизно з 11-ти метрів прийшовся значно вище воріт.

Взагалі, зайва метушня з м’ячем в центрі поля у виконанні Джулинської команди була на руку “атлетам”. Гравця що володіє м’ячем тут же атакували двоє, а іноді троє гравців господарів поля. Після чого швидкі крайні нападники Ігор Облогін(зліва) і Вадим Уманський отримували зручні передачі на хід і мали масу варіантів для продовження атак. Саме в такому стилі і були забиті більшість голів Бершадської команди. Наприклад, на 13-й хвилині центральні хави господарів Сергій Якимишин і Дмитро Левицький в середині поля відібрали м’яча у суперника, Левицький дійшов до штрафної і покотив вліво під удар набігавшому Олександру Томчуку. Голкіпер Колоса – Олександр Лободюк впорався з сильним ударом півзахисника Атлетика, але Вадим Уманський був точний на добиванні і забив свій четвертий гол у чемпіонаті – 2:0. Приблизно з тієї ж опери був і третій гол, знову колективний відбір “атлетів”, втрата м’яча гостями в середині поля Ігор Облогін отримує передачу від Побережного, входить в штрафну і точно б’є в дальній кут – 3:0. Перед самою перервою Томчук робить рахунок зовсім непристойним замикаючи дальню штангу, знову після швидкої контратаки і шикарної діагоналі Облогіна – 4:0. І по суті питання про переможця в цьому матчі було закрите, аж надто здорово виглядав Атлетик в контргрі.

У складі гостей самих схвальних відгуків заслуговує легіонер з Умані Віталій Товт, який також зробив дубль в цьому матчі. Напочатку другого тайму він розмочив рахунок, реалізувавши пенальті, а на 70-й хвилині здорово пробив під поперечину з доволі пристойної дистанції. Правда на той час ще раз встиг відзначитися Олександр Томчук, після проходу по правому флангу Облогіна і скидання під удар від Побережного. Приблизно з 60-ї хвилини “атлети” остаточно поступилися в контролі м’яча Колосу, зосередившись на захисті своїх воріт і вичікуючи помилки суперника. Дочекалися в самій кінцівці матчу. Знову пройшла класична контратака, на цей раз вже по центру, все зробили вийшовший на заміну Дмитро Кравчук і той же Ігор Облогін. У два дотики вони вивели один на один з воротарем також вийшовшого з лави запасних Підлубного, який холоднокровно пробив у ближній кут – 6:2. На останній хвилині матчу удар відчаю Олександра Павлишина з досить гострого кута припав точно під хрестовину – 6:3. А на третій компенсованій хвилині Кравчук забиває в порожні ворота після прострілу Підлубного і знову все почалося втратою м’яча гостями на половині поля “атлетів” – 7:3.

Атлетик здобув поки найбільшу перемогу за час свого існування. Перші три очки підняли команду Олега Облогіна на 7 місце. Джулінський Колос дуже давно не починав чемпіонат з двох поразок поспіль. Третій тур продовжитися в неділю відразу чотирма матчами. Але є одна зміна: гра “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Цукровик”(Красносілка) перенесена. Про причини усіх цих переносів і зловживання ними деякими командами, ми поговоримо де що пізніше, тому що, мовчати більше не можна. Замість гри з “Цукровиком” команда з Шляхової зіграє в Бершаді проти “Атлетіка” о 18.00(це буде гра 5-го туру). Решта матчів без змін, згідно з календарем: