Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат району. 3 тур. Прев’ю

1 июня 2017(четверг)
18:00 ФК”Атлетик” – ФК”Колос”

4 июня 2017(воскресенье)
16:00 ФК”Світанок Агросвіт” – ФК”Цукровик”
16:00 “Авангард”(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Тернівка”
16:00 ФК”Осіївка” – ФК”Бершадь”
16:00 ФК “Лан-Граніт” Шумилово – ФК”Чернятка”

ФК”Атлетик”(Бершадь) – ФК”Колос”(Джулинка) Бершадь. Стадион “Колос”.

На прохання Джулинської команди в першому колі господарями поля будуть “атлети”. Гра відбудеться в Бершаді. В цілому ця пара команд виглядає рівною, але на мій погляд, колектив Івана Попова в деяких моментах все-таки виглядає трохи краще. По-перше: у Колоса давно і чітко поставлена ​​своя гра, тут ініціативу може на себе взяти будь-який гравець. Тоді як у “атлетів” поки забиває лише тільки Вадим Уманський. По-друге: статистика – звичайно, річ досить умовна, але і вона часом буває досить красномовною. Наприклад, в минулому сезоні Колос виграв обидва матчі: 2:1 – в Бершаді та 5:0 – в Джулинці.

Прогноз: 30-20-50
——————————————————————————————————————————-
ФК”Світанок Агросвіт”(Шляхова) – ФК”Цукровик”(Красносілка) Джулинка. Стадион “Колос”.

Якщо брати до уваги очні зустрічі цих команд в минулому році, то саме гра першого кола в Шляхової вийшла з розряду “валідольних” з особливо закрученим сюжетом. Тоді Красносільська команда майже 80 хвилин вела в рахунку (1:0 і 2:1), але в підсумку програла 3:4. У другому колі в Красносілці на “Авангарді” боротьби не вийшло. Світанок Агросвіт якраз тоді почав з крейсерською швидкістю надолужувати згаяне в першому колі і розгромив господарів 5:0. Ось і в цьому матчі Шляхова виглядає фаворитом, але впевнений, так просто Цукровик нічого не віддасть в матчі, який без сумнівів буде центральним у третьому турі.

Прогноз: 70-10-20
——————————————————————————————————————————–
“Авангард”(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Тернівка” Стадион с.Устя.

Думаю, мало хто сумнівається в тому, що Авангард здобуде третю перемогу поспіль і продовжить лідирувати в чемпіонаті. У гостей мало шансів зачепитися навіть за нічию. Підопічні Олександра Швеця в даний час набрали пристойний хід і знаходяться на підйомі, хоча в той же час з грандами вони ще не грали. У Тернівки вся надія на дуже непоганого воротаря В’ячеслава Бондаренка, а також на позамежну самовіддачу.

Прогноз: 80-10-10
——————————————————————————————————————————–

ФК”Осіївка” – ФК”Бершадь” Стадион с.Осіївка

Навіть не зважаючи на той факт, що склад ФК “Бершадь” до сих пір залишається повною загадкою(явний “косяк” організаторів чемпіонату) не маю жодного сумніву в тому, що команда з райцентру фаворит цього матчу, які б люди за них не грали. Статистика минулого чемпіонату говорить сама за себе: 9:3 – в Осіївці та 11:3 – в Бершаді. Якісь коментарі, гадаю, зайві.

Прогноз: 10-10-80
——————————————————————————————————————————-
ФК “Лан-Граніт”(Шумилів) – ФК”Чернятка” Стадион с.Шумилово.

І тут все ясно і лаконічно. Господарі зараз на ходу, тоді як багатостраждальна Чернятка в двох перших турах примудрилася пропустити відразу 44 голи. Скільки буде в Шумилові? – дізнаємося в неділю.

Прогноз: 80-10-10


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *