Чемпіонат району. 3 тур(підсумки)

widget

Лише тільки в першому таймі Чернятка більш-менш на рівних змогла протистояти господарям поля. Назар Шкурат навіть зрівняв рахунок, несподівано пробивши в ближній кут з рикошетом від Григорія Товмаченко на 10-й хвилині. А відкрив рахунок на 6-й хвилині один з найкращих бомбардирів чемпіонату – Василь Омельченко(всього 5 голів в цьому матчі). Ще до перерви він же зробив хет-трик, а в другому таймі після виходу на поле трьох легіонерів(Фагунік, Ільченко, Недозіменко), гра взагалі перетворилася на вулицю з одностороннім рухом. Олександр Недозіменко в підсумку забив 6 голів і з десятьма забитими м’ячами одноосібно очолив гонку бомбардирів. А команда “Лан-Граніт” виграв третій матч поспіль, лише тільки за різницею м’ячів поступається лідерством Авангарду. За гостей ще один раз встиг відзначитися Олександр Сіренко, був ще шанс у Чернятки на 77-й хвилині, але Василь Мотрук не зумів переграти з точки Віталія Дзюбенко.

————————————————————————————————————————————–

Схоже ФК “Тернівка” поступово освоюється в чемпіонаті району. У всякому разі, перемога лідеру далася дуже нелегко. У першому таймі сумбур, багато боротьби, мало конструктиву. Авангард тиснув гостей, а ті намагалися відповідати різкими контратаками. Перший тайм завершився без забитих голів, а на початку другого, головний голеадор Авангарду – Микола Гончарук протягом пари хвилин зробив результат матчу. Спочатку на 53-й хвилині він відгукнувся на простріл з флангу після сольного проходу Віталія Голубенка. А через дві хвилини був швидше за всіх після позиційної атаки за участю мало не всіх польових гравців своєї команди. Ну а крапку поставив Богдан Сікорський, що вийшов на заміну. Він точно пробив головою після подачі кутового. 3:0 і в наступному турі Авангард чекає серйозне випробування – виїзний матч проти ФК “Бершадь”.

Нарешті любителі футболу району дочекалися матчу за участю ФК “Бершадь”. До сьогоднішнього дня, для багатьох залишався загадкою склад цієї команди, але я більш ніж упевнений, що цей варіант не остаточний і скажемо так – не найоптимальніший. На більш ніж складному полі стадіону в Осіївці гості особливих проблем не мали. Однозначно кращий гравець матчу, досвідчений Ігор Бєлік забив 5 голів, завдяки яким ФК”Бершадь” здобув велику виїзну перемогу в стартовому матчі чемпіонату.

Гра 5-го туру.

Винесений за рамки 3-го туру матч в Бершаді завершився розгромом господарів поля. Мабуть, “атлети”, які грали далеко не в найсильнішому складі, всі емоції вихлюпнули трьома днями раніше в матчі проти Джулинського Колоса. У всякому разі “Світанок-Агросвіт” спокійно взяв 3 очки і разом з ще чотирма командами району має стовідсотковий показник в графі “набрані очки”.

4 тур відбудеться наступного тижня, поки відомо лише що ФК “Маньківка” прийматиме “Атлетик” 8 червня, в четвер о 18.00. У цьому контексті згадується фраза головного тренера Красносільського “Цукровика” – Виктора Прибили: “Ще не бачив такого, щоб чемпіонат проводили в телефонному режимі”. Точні час та дати матчів 4-го туру: ФК”Тернівка” – ФК”Світанок-Агросвіт”, ФК”Бершадь” – “Авангард”(В.Кіріївка,Устя), ФК”Чернятка” –
ФК”Осіївка”, “Колос” – ФК”Цукровик” – на разі поки що невідомі.