Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 20 ТУР(ПРЕВ’Ю)

24 серпня(четвер)
ФК”Тернівка” – «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – 0:1

4 жовтня(середа)
17:00 ФК«Маньківка» – «Колос»(Джулинка)

8 жовтня(неділя)
12:00 «Цукровик»(Красносілка) – ФК”Осіївка”
14:00 «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – ФК«Бершадь»

16:00 «Лан Шумилово» – «Атлетік»(Бершадь)

24 серпня(четвер)
ФК”Тернівка” – “Авангард”(В.Кіріївка, Устя) – 0:1
—————————————————————————————————————–
ФК«Маньківка» – «Колос»(Джулинка). Красносілка. Стадіон “Авангард”.
Все гранично просто і лаконічно: хозяєва поля без особливих проблем повинні вигравати цей матч і дискваліфікації Баранова і Мацієвського не повинні стати цьому на заваді, інакше ФК”Маньківка” ризикує значно полегшити життя своїм головним конкурентам. “Колос”, звичайно ж, надасть запеклий опір, але не більше. На сьогоднішній день ці команди знаходяться в різних вагових категоріях. Матч першого кола в Джулинці закінчився розгромом господарів поля з рахунком 6:1.

Прогоноз: 80-10-10
————————————————– ————————————————– ————-
«Цукровик»(Красносілка) – ФК”Осіївка”. Красносілка. Стадіон “Авангард”.
“Осіївка” їде в Красносілку вже, по суті, без будь-яких певних завдань, а ось Красносілська команда ще сподівається змістити з 4-го місця Шумилівський “Лан-Граніт”, і буде в будь-якому випадку грати на перемогу. У цьому матчі важко віддати перевагу якійсь з команд. “Цукровик” хоч і переміг в першому колі на виїзді, але, як відомо: матч на матч не припадає.

Прогноз: 50-10-40
————————————————– ————————————————– ————-
«Світанок Агросвіт»(Шляхова) – ФК«Бершадь». Шляхова. Стадіон “Шляхова-Арена”.
Назви команд говорять самі за себе. Будь-яка втрата очок Шляхівською командою, де-юре буде означати прощання з надіями на чемпіонство. У Бершаді ситуація не така категорична. У Миколи Менюка ще буде можливість все виправити в перенесеному матчі проти ФК”Маньківки”, але згадуючи все те, що було в матчі цих команд тиждень тому, немає ніяких сумнівів: продовження рубки буде не аби-яке. Це надпринципове протистояння останніх років в Бершадському районі. Не випадково, що майже всі арбітри нашого району категорично відмовилися обслуговувати цей матч, і велика ймовірність приїзду бригади суддів з іншого регіону.

Прогноз: 30-40-30
————————————————– ————————————————– ————-
«Лан-Граніт»(Шумилово) – «Атлетік»(Бершадь). Стадіон с.Шумилово.
Швидше за все, шумиляни обіграють немотивований “Атлетік” і на другому році існування клубу займуть 4 місце. У першому колі на стадіоні “Колос” в Бершаді “Лан-Граніт” важко виграв 2:1. Але оскільки друга команда з райцентру має репутацію непередбачуваної, то особисто я не поспішав би записувати господарів поля в фаворити цього матчу.

Прогноз: 60-20-20


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *