Чемпіонат району. 2 тур

widget

Прогнозовано, легкого матчу не вийшло ні для кого. Красносільский Цукровик до середини другого тайму чинив запеклий опір чемпіону району. Двічі господарі поля виходили вперед. Вже на 100-й секунді матчу Павло Фролов скористався неузгодженістю захисників і воротаря Маньківки і спокійно відправив м’яч у порожні ворота. На 11-й хвилині зашкутильгав і попросив заміну один з ключових гравців оборони Красносілської команди – Володимир Гонтарук. Хто знає, може його заміна і позначилася на підсумковому результаті матчу. Відігралися чемпіони досить швидко – Антон Наутяк невідпорно пробив з центру штрафного майданчика після комбінації за участю чотирьох гравців (А.Прибила-Драчук-Медвідь-Мартинюк). Надалі протягом усього першого тайму йшла рівна гра з приблизно однаковими шансами на успіх. Характерно, що гравці Цукровика не відсиджувалися в обороні, а намагалися відповідати атакою на атаку і це в них досить не погано виходило. Як зазвичай весь творчий креатив виходив від Леоніда Поліщука, він часто брав гру на себе, роздавав гострі передачі, але ось забити в першому таймі у його команди більше не вийшло. Реальний шанс на 25 хвилині був у того ж Фролова, але нападник Цукровика пробиваючи головою не влучив у ворота з кількох метрів. У Маньківки, звично вся загроза виходила від Медвідя, Наутяка, Прибили і іменитого новачка Олександра Мартинюка, який відразу вписався в ігрову модель команди Валерія Тригубенка. Його розкішні передачі на будь-яку відстань дуже часто ставили в безвихідь оборону господарів поля.

Не минуло й 15 секунд з початку другого тайму, як Цукровик вийшов вперед. Розігравши з центра поля граючий тренер господарів Віктор Прибила послав м’яч у напрямку воріт Маньківки, голкіпер Олег Черванчук незрозуміло для чого вибіг з воріт втрутившись в боротьбу польових гравців, пішла помилка і Тарас Гаврилюк разом з висячими у нього на спині захисниками зумів проштовхнути м’яч у порожні ворота – 2:1. І забий Поліщук на 57 хвилині – впевнений, сам хід матчу склався б тоді зовсім по іншому, але удар Льоні з лінії штрафної потягнув Черванчук. В наступній атаці Вадим Драчук буквально вколотив м’яч під поперечину, вивалившись справа під досить гострим кутом. У наступні 15 хвилин Наутяк(двічі) і той же Драчук роблять рахунок 2:5, забиваючи ефектні голи. Ярослав Кривицький на 83-хвилині з 20-ти метрів прошиває Черванчука – 3:5. В останні 5 хвилин більш зіграна і майстерна Маньківка використовуючи втому господарів(середній вік гравців Цукровика майже на 10 років перевищує середній вік гравців Маньківки) забила ще двічі. Не пішов з поля без свого голу Віталій Медвідь, а крапку поставив Наутяк, на його рахунку 4 голи в цьому матчі.
ФК “Маньківка” як мінімум на три доби одноосібно очолила турнірну таблицю чемпіонату району. Що ж до Красносільскої команди, то на мою суб’єктивну думку з такою грою вони повинні бути набагато вище торішнього 6-го місця.
2 тур продовжитися в суботу та неділю за винятком матчу ФК “Бершадь” – “Колос”(Джулинка) який перенесений з причин далеких від об’єктивності.

Один коментар для Чемпіонат району. 2 тур

1. Олександр коментує:

Команда Красносілки виглядала дуже гарно в цьому матчі.. І факт – на 7 м”ячів ну ніяк не заслуговують! Пишу свою думку: гравці Цукровика дуже хотіли на своєму полі не програти.. та й достойні цього. Але це бажання зіграло дещо проти них самих.. Захисники під час атак підходили до середини поля при рахунку в 5 пропущених м”ячів… старались зробити мінімальний розрив між ланками нападу та захисту.. Але швидкий Наутяк постійно утікав від молодих захисників Красносільської команди. Що в решті призвело до ще декількох голів.. Дійсно ключову роль тут зіграла відсутність досвідченого Гонтарука в захисті.. Прикро одне – деякі гравці та вболівальники під час гри, незрозуміло чому, винили в помилках суддів.. Хоча судді відсудила гру БЕЗЗАПЕРЕЧНО та БЕЗПОМИЛКОВО АБСОЛЮТНО!!! Надіюсь, що на сьогодні їхня думка змінилась з цього приводу.. В цілому – гра була гарною.. достойною… Бажання перемагати було присутнє у обох команд.. Логічно – перемогли молодші та швидші… Бажаю удачі на далі обом командам.