Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат району. 2 тур. Прев’ю

2 ТУР
24 мая 2017, среда
18:00 МФК”Цукровик”(Красносёлка) – ФК”Маньківка”

27 мая 2017, суббота
16:00 “Авангард”(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Чернятка”
16:00 ФК”Тернівка” – ФК”Осіївка”

28 мая 2017, воскресенье

16:00 ФК”Атлетик”(Бершадь) – ФК”Лан-Гранит(Шумилово)
18:00 ФК”Бершадь” – ФК”Колос”(Джулинка)перенесено за проханням джулинки

“Цукровик”(Красносілка) – ФК”Маньківка”. Красносілка. Стадион “Авангард”.
З недавніх пір, а точніше з минулого сезону, протистояння двох сусідів незмінно супроводжувалося якимось скандалом.І якщо називати речі своїми іменами, такими, якими вони є, то ні для кого не секрет, що ці команди, м’яко кажучи, недолюблюють один одного. Є ряд причин, про які особисто мені не хотілося б говорити. Якщо ж подивитися на суто футбольний аспект, то перевага в особистих зустрічах тут на боці Маньківки. У минулому сезоні команда Валерія Тригубенка двічі розгромила Цукровик (5:2 і 4:1). Але у Віктора Прибили в цьому році склад сильніше буде в порівнянні з минулим сезоном, та й знаючи тренерські задатки Віктора Олексійовича, можна з упевненістю сказати, легкої прогулянки в цьому матчі у чинного чемпіона району не передбачається. Де саме відбудеться цей матч до ранку вівторка ясно також не було. Розглядалися варіанти в Бершаді та в Війтівці, але в останній момент компроміс був знайдений. Цукровик в першому колі виступить в ролі господаря поля і матч відбудеться на день раніше запланованого. Однозначно – це центральний матч другого туру і судячи з усього він обіцяє бути вкрай важким для суддів.

Прогноз: 20-40-40
———————————————————————————————————————————-
“Авангард”(В.Кіріївка/Устя) – ФК”Чернятка”. Стадион с.Устя.
Остання гра між цими командами датована далеким 1999 роком. У Чернятці гості виграли 3:0, а у другому колі ФК “Чернятка” знялася з чемпіонату. З тих пір футболу в цьому селі не було. Цікавий факт: з учасників того матчу в складі Авангарду залишився лише один заслужений ветеран Бершадського футболу – Петро Паламарчук ,який, напевно, вийде на поле в суботу. І ось через 18 років команди зустрінуться знову, і в цій парі фаворитом виглядає Авангард. Після трудової перемоги в Осіївці на своєму полі команда Олександра Швеця повинна обігрувати дебютанта. З іншого боку, гості після жахливих 2:23 від Шляхової, напевно, захочуть реабілітуватися, перш за все перед самими собою.

Прогноз: 70-20-10
———————————————————————————————————————————
ФК”Тернівка” – ФК”Осіївка”. Стадион с.Тернівка.
Ці команди раніше між собою ніколи не зустрічалися. Для Тернівки це буде перший домашній матч на рівні чемпіонату району.І господарі, і гості в першому турі зазнали поразок, але якщо Осіївка зуміла в домашньому матчі дати бій Авангарду, то Тернівка була просто розгромлена в Шумилові. Хтось візьме очки в будь-якому випадку, і щось підказує мені, що матч повинен бути дуже цікавим.

Прогноз: 30-40-30
——————————————————————————————————————————–
“Атлетик”(Бершадь) – “Лан-Граніт”(Шумілово). Бершадь. Стадион “Колос”.
Також дуже інтригуюча пара. Чого варті обидва матчі цих команд в минулому році … В обох шумиляни святкували перемоги (3:1 в Бершаді та 1:0 в Шумилові). Склади команд ,в порівнянні з минулим сезоном, особливих змін не зазнали. Візуально, фаворитом матчу виглядають гості, але на стороні “атлетів” буде фактор свого поля. Тому важко комусь віддати перевагу.

Прогноз: 40-30-40
——————————————————————————————————————————-
ФК “Бершадь” – “Колос”(Джулинка). Бершадь. Стадион “Колос”.
В останній раз Джулинський Колос чіплявся за очки в Бершаді 7 років тому. У травні 2010 року команди зіграли 3:3, тоді в Бершаді команда називалася “Підприємець”. У наступні 6 сезонів на поле стадіону “Колос” незмінно перемагали господарі із загальним рахунком 31:12. Поки невідомий точний склад команди з райцентру, але всі факти вказують на те, що переможна серія ФК “Бершадь” в домашніх матчах проти Колоса буде продовжена.

Прогноз: 70-20-10


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *