Чемпіонат району. 2 тур(підсумки)

widget

“Атлетік”(Бершадь) – “Лан-Граніт”(Шумилово) – 1:2
Про цей матч детально розповідає гравець “Лан-Граніт” – Олександр Оперчук:
“Гра розпочалась жваво. Як не двино, Граніт одразу задав високий темп гри, розуміючи, що суперник також швидкий і шумилівська команда спробувала на перших хвилинах диктувати свої умови. Перші хвилини проходили тільки в штрафному майданчику “Атлетів”, але це продовжувалось не довго. Вже після 15 перших хвилин Атлетік вирівняв гру та почав контратакувати. Згодом гра взагалі стала рівною та логічно змістовною. Це був бій двох рівних суперників, які хотіли показати, що один не слабший другого. Воля до перемоги була присутня в обох команд. Гра яскрава та рівна. Але в той день футбольна вдача була дещо на стороні шумилян. Перший гол “атлети” отримали від свого ж захисника – автогол. Йшла атака по правому фланзі, навіс Фагуника і в боротьбі захисник не вдало виносив головою м”яч, та потрапив у власні ж ворота – 0:1. У другому таймі невтомний нападаючий “ЛАН-Граніта” Олександр Недозименко скористався помилкою воротаря, який не зафіксував в руках м”яч та відпустив від себе, на добиванні першим був Недозименко – 0:2. “Атлети” старались всіма силами аткувати, бажання було не лише забити гол, а можливо й зрівняти рахунок. На доданій 3-й хвилині гри суддя зафіксував порушення правил у штрафній “ЛАН-Граніту”. Всі розуміють, що порушення не було, захисник Товмаченко чисто у підкаті зіграв в м”яч – і той залишився в ногах Товмаченка. Але свисток пролунав – пенальті. Пробити вирішив нападаючий “Атлетіка” Вадим Уманський. Отже, гра закінчилась з рахунком 1:2 на користь “ЛАН-Граніту”.

Судді відсудили гру кваліфіковано, професійно, окрім останнього моменту, де головний арбітр призначив пенальті, явно подарувавши гол “Атлетам”. Оскільки це не зіпсувало результат, а навпаки, дещо порадувало гравців “Атлетика”, обидві команди суддям подякували за роботу.”

Від себе додам лише, що в другому турі залишилася не зігранною гра “ФК Бершадь” – “Колос”(Джулинка). Коли вона буде зіграна – на разі поки що невідомо.