Чемпіонат району. 2 тур

widget

Як і очікувалося матч в Тернівці вийшов цікавим та напруженим. Гості в організації гри виглядали трохи краще в основному за рахунок впевнених дій пари центрбеків Григорій Туранський та Сергій Тарчук, ці двоє встигали крім своїх прямих обов’язків ще й починати більшість атак своєї команди. У воротах пристойно відіграв граючий тренер Микола Тернов, а також пара півзахисників Олександр Борисюк та Артур Стащук. Всі ці гравці по суті і зробили результат, хоча назвати легкою перемогу Осіївки, язик не повернеться. У господарів поля крім голкіпера В’ячеслава Бондаренко(потягнув кілька складних ударів з різних дистанцій) виділявся нестандартними діями капітан команди – Вадим Осадчук, який дуже ускладнив життя гостям в середині поля. Резюмуючи матч в цілому, можна сказати, що ФК “Осіївка” виграла за рахунок більшої кількості досвідчених гравців в складі. Все ж-таки вони не перший рік грають в чемпіонаті району на відміну від Тернівки, яка по суті зібрана з нуля і тільки починає свій шлях в районному футболі. Хоча був невеликий відрізок часу, коли здавалося господарі ось-ось переламають хід матчу. Сталося це після 36-ї хвилини, саме тоді форвард Владислав Висоцький зрівняв рахунок ударом головою після навісу Осадчука, він перекинув м’яч через трохи вийшовшого вперед Тернова. У час, що залишився до перерви Тернівка могла забивати ще, але Туранський, Тернов і Тарчук по черзі, а іноді спільними зусиллями ліквідували загрозу. А відкрив рахунок лівий вінгер Осіївки – Віталій Глушко, він обікрав захисників на своєму фланзі і точно пробив з меж штрафного в дальній кут.

Другий тайм Осіївка почачала веселіше і гол не змусив себе довго чекати. Олександр Борисюк на правому фланзі затіяв перепасовку з Стащуком і Сергієм Шевчуком в результаті якої він же виявився на ударній позиції праворуч, з точним пострілом у дальній кут Бондаренко впоратися не зміг – 1:2. Приблизно з 60 по 75 хвилини ініціатива потихеньку знову стала переходити до господарів поля. Серія з п’яти поспіль кутових успіху не принесла, високі на зріст Тарчук і Туранський легко вигравали “повітря” і ось тут тренерський штаб гостей, що називаеться вгадав з замінами. З інтервалом в 7 хвилин на полі з’явилися форвард Роман Шевчук та поважний ветеран Олександр Бойчук, вони остаточно й заспокоїли гру. Бойчук першим же дотиком після виходу на поле кинув в прорив Шевчука, який уникнувши офсайду вийшов віч на віч з голкіпером і поставив крапку в матчі на 79-й хвилині – 1:3. В останні 13 хвилин Тернівка хаотично, за інерцією намагалася продемонструвати щось на зразок навалу, але спокійні дії оборони гостей дозволили їм здобути перемогу та перші очки в чемпіонаті. ФК “Тернівці” хочеться побажати терпіння та ні в якому разі не впадати у відчай. Сьогодні вони відіграли непоганий матч, а очки до них обов’язково прийдуть.
————————————————————————————————————————————————-

Тут знову, навіть не знаю що й сказати. Чернятка у другому матчі поспіль пропускає більше 20-ти м’ячів. 5 голів на рахунку Миколи Гончарука та Юрія Сташко, покер у Віталія Голубенко та хет-трик Павла Непійводи. Команда Олександра Швеця завдяки кращій різниці м’ячів виходить в лідери чемпіонату, а в іншому без коментарів ….