Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 19 ТУР(ПРЕВ’Ю)

13 серпня(неділя)
«Світанок Агросвіт»(Шляхова) – «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – 5:2(3:1)
28 вересня(четвер)
16:00 ФК”Тернівка” – «Цукровик»(Красносілка)
17:00 «Лан Шумилово» – ФК«Маньківка»
1 жовтня(неділя)
16:00 ФК”Осіївка” – «Атлетік»(Бершадь)

16:00 «Колос»(Джулинка) – ФК«Бершадь»

ФК”Тернівка” -“Цукровик” (Красносілка). Стадіон с.Тернівка.
Днями стало відомо про перенесення матчу на вихідні, а вже сьогодні джерела наближені до Красносілки повідомили, що гра в Тернівці може взагалі не відбутися. Все йде до того, що господарі знову не зможуть зібратися, на цей раз вже вдома. Як не крути, але для господарів це заключний поєдинок сезону, а “Цукровику” 3 очки просто необхідні. Якщо говорити про суто ігровий аспект, то фаворит тут команда Віктора Прибили, хоча не треба забувати, що а в першому колі “Цукровик” якимось дивом зміг перемогти вдома 5:4.

Прогноз: 20-20-60
————————————————– ————————————————– —————————
“Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Маньківка”. Стадіон с.Шумилово.
Анітрохи не сумніваюся в тому, що в цьому матчі буде на що і на кого подивитися. Нестандартні розміри поля стадіону в Шумилово зрівнюють шанси команд. Сюди ж можна додати надпринциповість географічних сусідів. Для команди Валерія Тригубенка настав час, коли кожен матч – фінальний і втрачати очки “Маньківка” просто не має права. “Лан-Граніт” має величезне бажання реваншуватися за виїзні 0:3 у першому колі і на другий рік свого існування завоювати історичне для себе 4 місце. Звідси випливає: буде багато емоцій і всього іншого, що передбачається в таких випадках.

Прогноз: 30-30-40
————————————————– ————————————————– —————————
ФК”Осіївка” – “Атлетік”(Бершадь). Стадіон с.Осіївка.
У першому колі Осіївка виграла на виїзді 3:2. Впринципі, це команди приблизно одного рівня, але саме в цьому матчі окрім свого поля у господарів буде ще одна фора – “Атлетік” їде до Осіївки без двох ключових гравців групи атаки. Вадим Уманський дискваліфікований, а кращий бомбардир команди Юрій Підлубний поїхав на роботу за кордон. Незважаючи на всі ці обставини цей матч по сюжету навряд чи поступиться грі “Лан-Граніт”(Шумилово) – ФК”Маньківка”, тому, його також можна вважати центральним у турі.

Прогноз: 50-30-20
————————————————– ————————————————– —————————
“Колос”(Джулинка) – ФК”Бершадь”. Джулинка. Стадіон “Колос”.
При всій повазі, у господарів поля немає ніяких шансів зупинити машину під назвою ФК”Бершадь”. “Колос” так-сяк, але зумів подолати ту ігрову кризу в якій команда Івана Попова перебувала в період липень-серпень, але проти команди Миколи Менюка, яка рветься до абсолютного рекорду всіх часів в нашому районі, зараз грати дуже важко. Більш ніж упевнений, що гості не стануть робити дурниць у вигляді втрати очок або щось подібного.

Прогноз: 10-10-80


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *