ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 18 ТУР

widget

Статистика матчу.
Удари: 19(13+6) – 18(9+9). В площину: 3(2+1) – 8(4+4). Кутові: 2(2+0) – 4(3+1). Гольові моменти: 7(4+3) – 8(2+6).

Як і рік тому в Бершаді, “Атлетік” і “Цукровик” зіграли внічию – 1:1. У першому таймі гостріше діяли господарі поля, в основному за рахунок продуктивних дій в середині Сергія Якимишина і Олега Облогіна. На 21-й хвилині діагональний перевод м’яча на лівий фланг привів до виходу один на один з воротарем Олександра Томчука, захисники “Цукровика” завмерли на місці вважаючи що 6-й номер “атлетів” перебував в офсайді, але свистка не послідувало і півзахисник господарів спокійно розстріляв голкіпера з близької відстані. За винятком епізодів на 53-й і 90 + 2 хвилинах(могли забивати Олександр Вальчук і Юрій Підлубний), у другому таймі більш солідно виглядав вже “Цукровик”, тим більше, що починаючи з 69-ї хвилини господарі грали в меншості. Всі атаки, традиційно йшли через Леоніда Поліщука і саме він на 69-й хвилині заробив пенальті і сам же його реалізував. Павло Фролов двічі був близький до того, аби принести перемогу своїй команді, але неточність і голкіпер Валерій Шнек залишили рахунок без змін. Бойова нічия, якій після гри не раді були обидві команди.