Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 18 ТУР(ПРЕВ’Ю)

19 вересня(вівторок)
17:00 «Атлетік»(Бершадь) – «Цукровик»(Красносілка)
17:00 ФК«Маньківка» – «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – перенесено.
24 вересня(неділя)
17:00 ФК«Бершадь» – «Лан Шумилово»
17:00 «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Осіївка”

17:00 ФК”Тернівка” – «Колос»(Джулинка)

“Атлетік”(Бершадь) – “Цукровик”(Красносілка). Бершадь. Стадіон “Колос”.
Матч перенесений з середи на вівторок через бажання обох команд бути присутніми на поєдинку аматорського кубка України “Світанок-Агросвіт” (Шляхова) – “ЛНЗ-Лебедин”, який, нагадаю, відбудеться в середу. Перемога потрібна як “Атлетіку”, так і “Цукровику”, в разі успіху команда Олега Облогіна впритул наблизиться до 5 місця, на якому комфортно розташувалася саме Красносільська команда. Підопічні Віктора Прибили ще не втратили шансів наздогнати шумилівський “Лан-Граніт”,і тому нічия в цій зустрічі не вигідна обом командам. Матч першого кола в Красносілці виграв “Цукровик” – 3:2.

Прогноз: 40-20-40
————————————————– ————————————————– —-
ФК”Маньківка” – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова).
Такий вже у нас чемпіонат: як тільки у полі зору виникне центральний матч – він тут же повинен бути перенесений. Бершадський район – взагалі лідер по переносах, напевно, не тільки у Вінницькій області. Боязнь втрати очок фаворитами в іграх між собою вже перейшла всі межі. І таке поняття як регламент нашим небожителям ні по чому. Щось говорити про матч, якого не буде, просто немає бажання. Його ціну кожен зрозуміє, якщо пробіжно погляне на турнірну таблицю.
————————————————– ————————————————– ——
ФК “Бершадь” – “Лан-Граніт” (Шумилово). Бершадь. Стадіон “Колос”.
Чи виграє ФК “Бершадь” 15-й матч поспіль залежить в основному від них самих. Шумиляни в будь-якому випадку будуть надавати серйозний опір, але, чесно кажучи, шансів навіть на нічию у “Лан-Граніту” мінімум. А ще, цей матч можна розглядати крізь призму бомбардирських перегонів. У цих командах грають кращі голеадори чемпіонату, у яких по 25 забитих голів.

Прогноз: 70-20-10
————————————————– ————————————————– ——
“Авангард”(В.Киріївка/Устя) – ФК”Осіївка”. Стадіон с.Устя.
Матч першого кола виграв “Авангард” (4:2), але в цьому матчі записувати в фаворити команду Олександра Швеця я б не поспішав. Перш за все, це з пов’язано з тим, що господарі поля зараз перебувають просто в розібраному стані. У “Осіївки” , навпаки, є стабільний кістяк основного складу і величезне бажання піднятися якомога вище в турнірній таблиці чемпіонату. Іншими словами, команда Миколи Тернова на відміну від “Авангарду” не просто дограє чемпіонат.

Прогноз: 30-20-50
————————————————– ————————————————– —————————
ФК”Тернівка” – “Колос”(Джулинка). Стадіон с.Тернівка.
Гадаю, цього разу в себе вдома “Тернівка” сможе зібрати 11 гравців, хоча в чомусь обвинувачувати цю команду ніяк не можна. Джулинський “Колос” в грі минулого туру, перервав свою чорну смугу і має всі шанси для того, аби перемогти ще й на полі аутсайдера. Хоча легкої прогулянки у команди Івана Попова тут не буде.

Прогноз: 20-20-60


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *