ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 18 ТУР(підсумки)

таблица

Як і в грі першого кола на своєму полі, Джулинський “Колос” розгромив “Тернівку”. Обидва суперника мали значні проблеми з складом, але на співвідношення сил вони особливого впливу не мали. Результат зробила Чечельницька діаспора “Колоса”. Володимир Довженко відзначився хет-триком, по два голи забили Олег Борівський та Віктор Козбан. Взагалі, ближче до фінішу сезону команда Івана Попова, поступово почала демонструвати ту гру, яку багато хто звик бачити у виконанні цієї команди. Ось тільки перспектив піднятися вище 8 місця у “Колоса” практично ніяких, тому що, в останніх двох матчах Джулинська команда зіграє з претендентами на чемпіонство – ФК”Бершадь” та ФК”Маньківка”. “Тернівка” в заключному матчі мала в найближчий четвер на своєму полі приймати “Цукровик”, але є інформація, що матч цей, швидше за все буде зміщений на вихідні.

——————————————————————————————————————————————————-

Олександр Оперчук(тренер ФК”Лан-Граніт”):”Наша команда на гру з одним із реальних кандидатів на чемпіонство приїхала налаштованою на гарний, змістовний футбол. Сьогодні шумиляни грали як ніколи з величезною самовіддачею та бажанням грати так, як ми можемо. Ми чітко розуміли, що господарі грають в класний, виважений та однозначно високого рівня, рівня області футбол. Суперника гранітовці поважали та настрій був відповідний. Так, в першому тайми шумиляни отримали 3 голи в ворота. І це тільки завдяки тому, що бершадці реально продемонстрували якісну гру, а саме: культуру пасу, гру в два дотики, використовували всю ширину поля, та реально не марнували свої 100 відсоткові моменти. Клас – є клас. Що стосується другого тайму, то на мій погляд багато що змогли змінити саме наші гравці. Вивчивши гру суперника в першому таймі, ми вчинили абсолютно нетрадиційно та дещо авантюрно. Ми поставили Олександра Недозименка заднім захисником. Він дуже вправно виконував роботу “чистильника”. Також в другому таймі замість правого півзахисника на поле вийшов Олександр Оперчук та спробував більше працювати на загострення атак, а ніж відпрацьовувати в захисті, чим все ж заставив команду господарів дещо більше звернути увагу на захист. Отож і результат другого тайму 0:0. як на мене, то другий тайм дійсно був абсолютно рівним. Що стосується контролю м”яча, я б все ж віддав перевагу бершадцям – 60-40. А ось що стосується кількості та гостроти моментів, які могли закінчитись результативно, я б віддав все ж перевагу гостям. Приблизно моментів 3 на 5(на користь гостей). Варто тільки згадати сильний удар Максима Кравця( до речі це в першому таймі), який з 6 метрів пробив над поперечиною. В другому таймі явно мав бути гол-красень від Валентина Понька, який далеко поза штрафною пробив з лівої та влучив у ліву від голкіпера стійку. Явно 100-відсотковий момент мали бершадці і в другому таймі, коли нападник після подачі кутового пробив з лінії штрафного майданичка, але поруч з голкіпером гранітовців став Олександр Недозименко, який вже грав на місті захисника та відбив м”яч на кутовий головою. Потрібно констатувати, що в другому таймі голкіпер шумилян реально роботи майже не мав. Господарі в другому таймі зробили декілька замін, чим все ж дещо заспокоїли гру. На поле вийшли досвідчені Юрій Нечитайло та Микола Струтинський. Можливо я пропустив деяки гострі моменти другого тайму, то ж нижче в обговореннях можна нагадати, розписати. Сама гра особисто мені дуже сподобалась. Адекватна, взаємноповажна та й результат по грі. Дякуємо за гру господарям поля!”
Від себе лише додам, що й в особисті дуелі бомбардирів переміг Ігор Белік. Хет-трик, 28 голів в сезоні і тепер вже одноосібне лідерство.

З цієї грі на даний момент, мінімум інформації. Відомо лише, що в важкому і нервовому матчі гості здобули важливу перемогу і маючи попереду не самий складний календар, можуть завершити чемпіонат у самій середині турнірної таблиці. У “Авангарду” попереду лише тільки перенесений домашній матч проти “Цукровика”.