ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 17 ТУР

S1250211

Статистика матчу.
Удари: 25(15+10) – 12(4+8). В площину: 13(9+4) – 2(1+1). Кутові: 7(2+5) – 1(0+1). Гольові Моменти: 15(5+10) – 4(2+2).

Цей принциповим матч, як не дивно, активніше почали більш вікові, номінальні гості. На 2-й і 4-й хвилинах небезпечно пробивали здалеку Володимир Гонтарук і Павло Фролов, але в обох випадках м’яч летів повз ворота. “Маньківка” не особливо поспішала форсувати події, неспішний розіграш м’яча, здебільшого в середині поля і на 17-й хвилині Андрій Прибила пробив в кут з середньої відстані – 1:0. “Цукровик” міг відігратися на 28-й хвилині, але шикарний удар зльоту граючого тренера гостей Віктора Прибили пролетів в сантиметрах над поперечиною. Проте Красносільській команді через 3 хвилини вдалося-таки зрівняти рахунок: кращий бомбардир команди Павло Фролов пробив у дотик після точної поперечної передачі Гонтарука – 1:1. Але на перерву все-таки господарі пішли маючи перевагу в один гол: той же Андрій Прибила на 34-й хвилині, виконуючи штрафний метрах в 20-ти від воріт, як рукою перекинув м’яч через стінку – 2:1. На самому початку другого тайму перевага остаточно перейшла до команди Валерія Тригубенка, яка включила високі швидкості і Красносільські ветерани просто перестали встигати за Антоном Наутяком, Вадимом Драчуком та Віталієм Медвідьом. Ці троє, по суті, і спорудили ще 4 голи в другому таймі. На 52-й і 54-й хвилинах відзначилися Драчук і Наутяк. Олег Черванчук підкараулив помилку воротаря на 73 хвилині, а крапку в матчі поставив знову Драчук. Як і в матчі першого кола, дербі Південного Бугу виграє ФК “Маньківка” і повертається на друге місце в чемпіонаті.