Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 17 ТУР(ПРЕВ’Ю)

14 вересня(четвер)
17:00 ФК«Маньківка» – «Цукровик»(Красносілка)
17:00 «Колос»(Джулинка) – «Авангард»(В.Кіріївка,Устя)
17 вересня(неділя)
15:00 «Лан Шумилово» – «Світанок Агросвіт»(Шляхова)
17:00 ФК«Бершадь» – «Атлетік»(Бершадь)

17:00 ФК”Осіївка” – ФК”Тернівка”

“Колос”(Джулинка) – “Авангард”(В.Киріївка,Устя). Джулинка. Стадіон “Колос”.
З одного боку фаворитом цієї пари виглядають господарі поля, до того ж, “Колос” має жахливу серію з п’яти поразок поспіль і яку треба вже переривати. З іншого, багато буде залежатиме від того, яким складом приїде до Джулинки “Авангард”, якщо таким як вдома проти “Атлетика”, то про якийсь позитивний результат мова йти не може взагалі. До речі, гру першого кола виграв “Авангард” – 3:2.

Прогноз: 40-40-20
—————————————————————————————————————————————
ФК”Маньківка” – “Цукровик”(Красносілка). Красносілка. Стадіон “Авангард”.
Ось вже третій рік цим командам є, що доводити одна одній. В першому колі “Маньківка” лише в останні 20 хвилин забила три поспіль голи, завдяки яким змогла виграти з розгромним рахунком 7:3. Але “Цукровик” за останній місяць значно змінився в кращу сторону. До того ж, у Красносільської команди є те, чого так не вистачає “Маньківці” – сильний тренер, організатор та мотиватор. І нехай склад у чемпіона району набагато потужніший, але відомий факт: прізвища в футбол не грають. До того ж, “Маньківка” втрачати очки не має права.

Прогноз: 60-20-20
—————————————————————————————————————————————-
“Лан-Граніт”(Шумилово) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова). Стадіон с.Шумилово.
Для Шляхівської команди це буде вкрай важка гра. На специфічному полі стадіону в Шумилово виграти поки змогли лише гравці ФК”Бершадь” та ще й Красносільський “Цукровик” привіз звідти нічию, усі інші команди зазнали поразок. Гра першого кола у Джулинці закінчилася на 70 хвилині за рахунку 5:2 на користь господарів через надто агресивну поведінку одного з представників шумилян. Котрий отримав занадто м’яке покарання, але в будь-якому випадку, з того моменту нарікань на адресу шумилівських представників поки не було. Сподіваюсь, що в цьому матчі всі зосередяться виключно на футболі. До того ж, на рівні з грою “Маньківка” – “Цукровик”, це також центральний матч 17-го туру.

Прогноз: 30-20-50
——————————————————————————————————————————————
ФК”Бершадь” – “Атлетик”(Бершадь). Бершадь. Стадіон “Колос”.
Дербі є дербі. З урахуванням тогорічного чемпіонату виграшна серія ФК”Бершадь” налічує 19 перемог поспіль. У “Атлетіка” переможна серія набагато скромніша – 3 перемоги. У будь- якому випадку якась з цих серій в цій грі скінчиться. Гру першого кола виграла команда Миколи Менюка – 5:1.

Прогноз: 70-20-10
——————————————————————————————————————————————
ФК”Осіївка” – ФК”Тернівка”. Стадіон с.Осіївка.
Для команди з Осіївки найважчі матчі сезону вже позаду. В грі проти Тернівки господарі поля є беззаперечними фаворитами, тим більше, що в першому колі на виїзді Осіївка перемогла 3:1. Команда з Тернівки вже втратила всі можливості для того, аби зрушити з 10-го місця і крім престижу цій команді більше грати нема за що. Це буде також досить цікавий матч, результат якого може значно вплинути на стан справ внизу турнірної таблиці.

Прогноз: 70-10-20


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *