ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 16 ТУР(підсумки) – оновлено

таблица

“Світанок-Агросвіт” досяг позначки в 100 забитих голів в 14 матчах. Це зайвий раз доводить абсурдність нинішньої формули чемпіонату. Команда Івана Ковбасюка повернулася на перше місце, для Осіївки заключні 4 матчі – хороший шанс набрати 6-9 очок і закінчити чемпіонат ближче до середини турнірної таблиці.

—————————————————————————————————————————————————–

Статистика матчу.
Удари: 29(14+15) – 8(6+2). В площину: 16(9+7) – 4(3+1). Кутові: 8(5+3) – 2(1+1). Гольові моменти: 18(8+10) – 3(3+0).

Гості протрималися рівно половину першого тайму. До 21-ї хвилини йшла приблизно рівна гра, Тернівка навіть могла відкрити рахунок на 14-й хвилині, але Сергій Данильченко, який проводив перший матч в чемпіонаті не дотягнувся до м’яча після точної передачі Дмитра Поліщука. Після цього “атлетів” просто прорвало, крім величезної кількості забитих голів, команда Олега Облогіна довго тримала м’яч і взагалі, у них сьогодні виходило майже все. Організатор і головний творець ФК”Атлетик” – Сергій Якимишин вистрілив хет-триком, не відстав від нього і форвард Олег Сірик, по два голи забили Вадим Уманський і Юрій Підлубний. Останній став кращим бомбардиром команди, на його рахунку тепер 13 забитих голів. У гостей грамотними діями в середині поля виділялися Дмитро Поліщук, Вадим Осадчук і в обороні Олег Камілов. Але їх зусиль виявилося недостатньо для позитивного результату в матчі проти набравшого пристойний хід “Атлетика”. На 56 хвилині матчу відбулася ще одна подія яка заслуговує на особливу увагу, на заміну вийшов 35-річний Віталій “Пушкін” Заболотний і своє повернення у великий футбол міг відзначити забитим голом, але пробив трохи вище воріт на 78 хвилині. Вигравши третій матч поспіль “Атлетик” піднявся вже на 6 місце, але в наступному турі цю команду чекає серйозне випробування – дербі проти ФК”Бершадь”.

Олександр Оперчук(тренер ФК”Лан-Граніт”):”Гра в Шумилові розпочалась не просто. Не дивлячись на те, що команда з Джулинки приїхала в Шумилово явно не самим оптимальним своїм складом(5 ветеранів, 2 гравці +50, та 3гр +40), гранітовцям було не просто. Гра для шумилівської команди проходила дуже важко, а саме – були проблеми в центрі поля, чомусь це спостерігається уже в декількох іграх. Певно, що це наше слабке місце на сьогодні. Великі були розриви захисної ланки та лінії нападу. Відверто можна сказати, що шумиляни зіграли майже в три нападники. На вістрі були Олександр Недозименко та Максим Кравець, третім всі два тайми підлючався до атаки правий півзахисник Олександр Оперчук. Вже на 9й хвилині ударом з-за штрафної Олександр Недозименко відкриває рахунок. Ще одна гостра атака відбулась після подачі Омельченка, підключившись на правому фланзі Олександр Оперчук на швидкості пробив головою з-за меж штрафного майдинчика та влучив у стійку воріт. Прикра зрізка півзахисника Валентина Понько при спробі винести м”яч головою робить рахунок нічийним 1-1. Валентин дещо невдало на швидкості спробував винести м”яч подалі від своїх воріт після подачі Віктора Козбана, та той зрізався, перелетів голкіпера і потрапив у сітку. “Гранітовці” пішли в атаку більшими силами, щоб ще в першому таймі вийти вперед, звісно ж, вдома хотілось взяти три очки. Але гості гарно вибудували гру в захисті з досвідченими захисниками-легіонерами. Граніт мав багато шансів забивати, але явно не щастило з реалізацією, чого не скажеш про гостей. З часом той же Козбан виводить гостей вперед – 1:2. З таким рахунком закінчився перший тайм. Тільки в другому таймі господарі спромоглися зрівняти рахунок та завдяки наполегливості вийти вперед. Варто сказати, що м”яч і в третє побував у сітці воріт Граніту, але з сто відсотково з положення поза грою. Тому суддя справедливо не зарахував взяття воріт. Взагалі ця бригада суддів відпрацювала на диво без помилок(думка гравців та вболівальників, незалежно від результату гри). Підсумок зробив би такий: “Колос” має проблеми зі складом. Граніт – з активністю кожного гравця на полі, пресингу та самовіддачі. Потрібно над цим працювати.”