Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 15 ТУР(ПРЕВ’Ю)

30 серпня( середа)
18:00 ФК«Маньківка» – ФК”Осіївка”
31 серпня(четвер)
17:00 «Цукровик»(Красносілка) – «Лан Шумилово»
3 вересня(неділя)
17:00 ФК”Тернівка” – ФК«Бершадь»
17:00 «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – «Атлетік»(Бершадь)

17:00 «Колос»(Джулинка) – «Світанок Агросвіт»(Шляхова)

ФК”Маньківка” – ФК”Осіївка”. Красносілка. Стадион “Авангард”.
Осіївка протягом чотирьох днів доведеться зіграти другий матч поспіль проти одного з претендентів на чемпіонство. Тут так само все гранично лаконічно і ясно. Готовий повторити ті ж слова, що і в прев’ю перед матчем ФК “Бершадь” – ФК “Осіївка”: ці команди знаходяться в різних вагових категоріях і грати між собою вони повинні лише тільки в кубкових турнірах. У матчі першого кола “Маньківка” крупно виграла на виїзді 5:0.

Прогноз: 80-10-10
————————————————– ————————————————– —————————
“Цукровик”(Красносілка) – “Лан-Граніт”(Шумолово). Красносілка. Стадион “Авангард”.
Для “Цукровик” цей матч останній шанс зачепитися за 4 місце, яке дає право на участь в кваліфікації Ліги чемпіонів (жарт). А якщо серйозно, то дуже імпонує націленість Віктора Прибилу на рішення складних завдань, адже в разі будь-якого іншого результату окрім перемоги, наздогнати шумилян буде практично неможливо. Чи треба говорити про високу ціну цього матчу для обох команд? А пригадуючи бій цих команд у першому колі в Шумилова (1:1), мимоволі приходиш до висновку: це безперечний центральний матч в 15 турі.

Прогноз: 20-60-20
————————————————– ————————————————– —————————
ФК”Тернівка” – ФК”Бершадь”. Стадион с.Тернівка.
Ще одна гра з категорії “непотрібних”, аутсайдер приймає лідера. І хоча Тернівка в останніх домашніх матчах нікому просто так нічого не віддає, все одно, не потрібно бути великим прогнозистом, щоб передбачити перемогу гостей. У той же час, багато чого буде залежати від того, який саме склад привезуть в Тернівку Віктор Маланчук та Микола Менюк.

Прогноз: 10-10-80
————————————————– ————————————————– —————————
“Авангард” (В.Кіріївка/Устя) – “Атлетік”(Бершадь). Стадион с.Устя.
Згадуючи липневий матч цих команд в Бершаді в якому перемогу святкували гості (3:2), також передчуваю неабияку “зарубу” і на стадіоні в Усті. “Атлети” в разі перемоги можуть стрімко злетіти в саму середину турнірної таблиці, тим більше, що після великого виграшу в Джулинці, команда Олега Облогіна перебуває у відмінному настрої і готова боротися з ким завгодно. Якщо ж виграє “Авангард”, то 6 місце з великою часткою ймовірності вже нікуди не дінеться.

Прогноз: 30-40-30
————————————————– ————————————————– —————————
“Колос”(Джулинка) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова). Джулинка. Стадион “Колос”.
Питання тільки в тому, як виграє команда з Шляхової – на футбольному полі або поза ним? Отримавши технічну перемогу, поспілкуватися з представниками “Колоса” на даний момент не є можливим, на зв’язок вони не виходять. Чи відбудеться цей матч взагалі – велике питання.

Прогноз: 10-10-80


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *