Чемпіонат району. 15 тур(підсумки)

бомбардиры

Статистика матчу.
Удари: 12(7+5) – 19(8+11). В площину: 7(4+3) – 13(5+8). Кутові: 4(0+4) – 4(2+2). Гольові моменти: 7(4+3) – 15(5+10).

Чутки про те, що нібито Джулінський “Колос” не братиме участь в чемпіонаті, виявилися безпідставними. Команда продовжить участь в турнірі, до його закінчення – як мінімум. У матчі проти Шляхової підопічні Івана Попова виглядали дуже навіть пристойно, в першому таймі пропустивши лише одного разу. Але в другому “Світанок-Агросвіт” додав у русі і вже під кінець 50-ї хвилини рахунок був 0:3. В останній чверті матчу дубль протягом 95-ти секунд вдалося оформити молодому шляхівському півзахиснику – Владиславу Ревусяку. І коли вже мова зайшла про молодих гравців, то “Колос” в цьому плані пішов ще далі. За 7 хвилин до кінця матчу Іван Попов випустив на поле 12-річного Максима Тимощука. У більш юному віці в чемпіонаті Бершадського району на моїй пам’яті не грав ніхто.

——————————————————————————————————————————————————————

Настав вересень і сталося те, про що особисто я попереджав ще навесні. Сільські команди в основному через величезний від’їзд студентів просто не в змозі набрати 11 польових гравців і якщо “Тернівка” в матчі проти ФК “Бершадь” ще так-сяк змогла зібрати склад наближений до основного, то “Авангард”, взагалі домашній матч з “атлетами” почав в меншості, чи варто дивуватися, тим, що гості ще в перші 15 хвилин гри спокійно забезпечили собі перемогу? Не бачу сенсу вникати в перепетії цього матчу, можу лише процитувати одного відомого Радянського коментатора: “ТАКОЙ ФУТБОЛ НАМ НЕ НУЖЕН”.
——————————————————————————————————————————————————————-

Лідер чемпіонату приїхав в Тернівку в значно омолодженому складі і також вирішив всі свої проблеми ще в першому таймі. Хет-трик на рахунку Ігоря Бєліка, завдяки якому він тепер всього лише на один гол відстає від лідера серед бомбардирів Олександра Недозіменка з Шумилово. Хет-триком також відзначився і Микола Струтинський, який повернувся в футбол після хвороби.
Щось сказати про наступний 16 тур поки не можу, в нашому чемпіонаті намічається серйозний хаос, буде багато переносів. У тому ж 16 турі такі ігри як ФК”Маньківка” – ФК”Бершадь” – 6 вересня та “Авангард”(В.Кіріевка/Устя) – “Цукровик”(Красносілка) – 7 вересня, вже перенесені, а попереду ще цілих 4 тури. Вересень місяць – не найкращий час для наших команд другого ешелону і чим раніше це зрозуміє наше футбольне керівництво, тим більше буде у нас порядку, але проблеми ці належить вирішувати вже в наступному році, а поки: маємо – те що маємо.