ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 14 ТУР(ПІДСУМКИ)

бомбардиры

12 перемога поспіль і ФК “Бершадь” знову виходить в лідери, при цьому вже не маючи величезної кількості ігор в запасі. Чемпіонат виходить на фінішну пряму і матчі за участю трійки лідерів викликають величезний інтерес незалежно від суперників.

—————————————————————————————————————————————————————

Звичайно ж перемога “атлетів” вразила, як і в матчі першого кола підопічні Олега Облогіна відправили у ворота “Колоса”, який розвалюється на очах, 7 голів. Фейєричним матч видало атакуюче тріо “Атлетика” – Юрій Підлубний(хет-трик), Олег Сірик та Ігор Облогін(у обох дублі). Якщо в першому таймі господарі поля ще надавали якийсь опір, то вже в другому на полі була тільки одна команда. У зв’язку з цим, вважаю, не необґрунтованими чутки про швидке припинення участі в чемпіонаті Джулинської команди. Це вкрай погана новина, ми можемо втратити команду – постійного учасника районних та в недалекому минулому обласних змагань. Змінювалися часи, склад і формати чемпіонату, але команда в Джулинці була завжди, останні років 50 точно. Щось в нашому футболі пішло не так і дуже хотілося, щоб чутки ці залишилися всього лише чутками.

Олександр Оперчук(граючий тренер ФК”Лан-Граніт”):”На матч прибуло багато глядачів та вболівальників з сусідніх сіл, а найбільше з Красносілки. Воно й не дивно – в найближчий четвер “Цукровик” буде приймати в себе “Граніт”. А що взагалі було цікавим та здивувало всіх те, що бригада суддів також була з Красносілки, на чолі з Віктором Прибилою. Не секрет, що вболівальники та гравці Граніту очікували “сюрпризів” від суддівства. Але потрібно констатувати, що неприємних сюрпризів від цієї бригади суддів не було. Відпрацювали арбітри якісно та об’єктивно. Щодо матчу, то багато писати нічого. Очікували серйозний бій, очікували навалу з боку Авангарду, але гра розпочалась дуже спокійно. Половину першого тайму гравці обох команд боялись припускатись помилок та хотіли розпізнати, які ж тактичні сюрпризи приготували один одному команди. На мою думку, Авангард має проблеми з голкіпером. Нападник Граніту Олександр Недозименко, забиваючи перший м”яч, легко перекинув його через голкіпера Авангарду. Що цікаво: гра загострилась тоді, коли захисник Граніту Сергій Чернега допустив дитячу помилку, не “виніс” м”яч за лінію поля, чим скористався нападник гостей та зрівняв рахунок. Після забитого гола Авангардівці зарухались не на жарт. Шумиляни натиск витримали, гру вирівняли та дальніми ударами часто непокоїли нашого голкіпера. Честно кажучи, гра у вороторя Авангарду не пішла, слідуючі два голи гості отримали саме через його невпевнену гру. На другий тайм у Авангарду вже вийшов інший воротар, який грав дещо впевненіше. Другий тайм ніяких змін не приніс. Гра була майже рівною, за виключенням гострих моментів у воріт гостей. Шумиляни все ж більше створювали та частіше пробивали по воротах. Врешті -рахунок 5-1 на користь Граніту. Гра пройшла адекватно та на високому рівні, завдячуючи суддівській бригаді.”