ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 13 ТУР(підсумки) – оновлено.

шляховая

Осіївка в день села взяла переконливий реванш за нещодавню поразку в матчі першого кола. Ті метаморфози, які відбуваються з командою Івана Попова в цьому сезоні схоже тільки посилилися. Завдяки трьом залікових пунктам, ФК”Осіївка” зрівнялася за очками з “Колосом”, але при цьому завдяки кращій різниці м’ячів в особистих зустрічах займає 7 місце. Кращий гравець цього матчу Максим Шередько забив 4 голи і увірвався в десятку провідних бомбардирів чемпіонату.

———————————————————————————————————————————————————————-

Статистика матчу.
Удари: 23(9+14) – 10(3+7). В площину: 13(5+8) – 8(3+5). Кутові: 9(3+6) – 4(0+4). Гольові моменти: 15(8+7) – 10(4+6).

Якщо виключити останні 20 хвилин матчу, то для команди з Шляхової це була напевно найгірша гра в сезоні. Особливо в першому таймі у команди Івана Ковбасюка кудись зникли звичні настирливість в атаці та чіпкість в обороні. Захисники “Атлетіка” без особливих зусиль руйнували всі атакуючі потуги господарів поля і гол Івана Ковбасюка на 20-й хвилині, швидше випадав з логіки подій, що відбувалися на полі. Після гарматного удару зі штрафного Михайла Гребіного граючий тренер команди господарів був першим на добиванні. Гості, які вирішили що втрачати їм особливо нічого перевершували господарів насамперед у бажанні. Довгі розіграші м’яча в середині поля досить часто закінчувалися небезпечними обрізками, якими “атлети” в першому таймі не скористалися, а ось спочатку другого Юрій Підлубний свого шансу не втратив – 1:1 і в повітрі запахло сенсацією. Після цього гравці “Світанку” серйозно взялися за справу і вже в середині другого тайму, після голів Максима Шоробури, Сергія Гаврильченка та Михайла Гребіного, вигравали з комфортним рахунком 4:1. До честі підопічних Олега Облогіна, незважаючи на рахунок вони продовжували грати в футбол намагаючись хоча б скоротити розрив, але всерйоз захопившись атаками, в останні 7 хвилин матчу пропустили ще тричі. Відзначилися, той же Гаврильченко, Віталій Ольхович і молодий Владислав Ревусяк(до речі, місцевий Шляхівський). “Світанок-Агросвіт” знову очолив таблицю, але як і раніше, ФК “Бершадь” маючи гру в запасі залишається тіньовим лідером.
————————————————————————————————————————————————————————-

У найближчу добу, про цей матч розповість безпосередній його учасник, граючий тренер ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – Олександр Оперчук. А поки, можу лише констатувати факт: Шумилівська команда міцно закріпилася на 4 місці, випереджаючи Красносільський “Цукровик”, що йде п’ятим на 6 очок. Автор дубля у цьому матчі Олександр Недозіменко першим досяг позначки в 20 забитих голів. До торішнього показника Віталія Медвідя з Маньківки йому залишилося забити 4 голи.

Олександр Оперчук(тренер ФК”Лан-Граніт”):”Перший тайм цієї зістрічі для гостей був напрочуд несподіваним. З таким явищем, як недооцінка суперника шумиляни не могли впоратись весь перший тайм. В той час, як господарі грали на максимумі та з великим бажанням забивати – то Гранітовці ніяк не могли второпати, що гра вже розпочалась. Перший тайм Граніт провів неначе тренування: вяло, невпевнено, без логічних дій. Небезпечні атаки та дальні улари по воротах ФК”Тернівка” все ж від гранітовців були, навіть небезпечні. Але фортуна абсолютно не була на боці шумилян. Чомусь все не виходило. Невиходили удари у головного нападника Недозименка. Постійний виконавець Василь Омельченко, як завжди виконав гострий штрафний в “дев’ятку” господарів, але м”яч потягнув голкіпер та той потрапляє у поперечену, на добиванні перший був лівий півзахисник Олександр Оперчук, добивання виконав у пусті ворота головою, але м’яч, як назло знову потрапив у туж поперечину та на теж місце. Знову відверте невезіння. В іншому випадку Валентин Понько сильним ударом з-за штрафної намагався влучити в ворота, але постійні рикошети та попадання в захисників не призводили до відкриття рахунку. Тренерский штаб всіляко намагався пробудити та завести команду нагадуючи про те, що перший тайм підхордить до завершення, а голом навіть не пахло. Сказати більше – всі “верхові” м”ячі що з одного боку, що з іншого приймались господарями, відсоток володіння м’ячем у першому таймі був 55% – 45% на користь господарів. Нападники ФК”Тернівка” в першому таймі також разів п’ять гостро атакували ворота Антона Кречика. Гравці Граніту уже побоювались, щоб не зіграло в злий жарт з ними футбольне правило: “Не забиваєш ти – то забивають тобі”. На щастя шумилян цього не сталось. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. В другомі таймі на поле виходить центральний захисник Григорій Товмаченко, який планував не виходити на гру, давши можливість більше зіграти гравцям лави запасних. Гра одразу вирівнялась, наша команда нарешті відчули свою гру.
Перший м’яч з далеку сильним ударом забиває Валентин Понько. Другий м’яч не заставив довго себе чекати від Олександра Недозименка. Після того, як захисник Корчак Євген зіграв рукою, суддя виніс однозначно правильне рішення, видаливши його з поля. Шумиляни впівмавши свою гру, втрати не відчули та забили ще два м’ячі в ворта господарів. Відзначились вдруге Олександр Недозименко та Олег Яковенко. Результат матчу 0:4 на користь “ЛАН-Граніту”. Потрібно наголосити на тому, що команда Тернівки з кожним матчем в чемпіонаті набирає неоціненний досвід , що в результаті видно по їхній грі. У них з’являється бажаня забивати, а також тактика та злагодженість дій на полі, чого, в принципі, гранітовці не очікували та дійсно в першому таймі були дещо приголомшені грою супеника, свої три очки все ж взяли.