Чемпіонат району. 12 тур

До звітного поєдинку обидві команди підійшли в ролі аутсайдерів чемпіонату, шумиляни займали 6-е місце, а “атлети” замикали турнірну таблицю. Причому команда Олега Облогіна програла всі 7 матчів в сезоні і відповідно в графі “набрані очки” мала 0 і зрозуміло, що господарі поля прагнули перервати цю чорну серію, до того ж гості приїхали в Бершадь в своєму не самому кращому варіанті складу. Фактично все стало ясно вже в першому таймі, захисники “Лан-Граніту” нічого не могли вдіяти з Олегом Сіриком, який на 10-й хвилині допоміг відкрити рахунок Миколі Струтинському, а на 21-й хвилині забив і сам. На 40-й хвилині в результаті швидкої атаки правим флангом Олександр Красильніков з лінії штрафного по центру вганяє м’яч під поперечину – 3:0. Другий тайм взагалі перетворився на бенефіс Сірика, 5 голів на будь-який смак в його виконанні, плюс голи Віталія Похолюка та Івана Мозгового. У гостей розмочити рахунок після подачі штрафного з правого флангу вдалося Руслану Коченко. 10:1 і “Атлетік” бере перші очки в чемпіонаті.

І на завершення трохи про наші реалії. З самого початку я, з особистих причин всіляко ігнорував “великий район”, тому що вважаю, що в нинішньому форматі він нудний та нецікавий. На прохання своїх хороших знайомих з Шумилова і Бершаді був запрошений на цей матч в якості головного арбітра про що, до речі, не шкодую. Матч дійсно видався цікавим, як для суддівства, так і для глядачів, у нас в районі є кому грати, але бездарна організація самого чемпіонату та лобіювання регламенту на користь окремих клубів перетворили його, по суті, в фарс. Я не пам’ятаю такого, щоб чемпіон району де-факто був відомий вже після першого кола. У будь-якому випадку, чемпіонат району 2018 року увійде в історію як найбільш невдалий та посередній. Бершадський район завжди був багатий на футбольні таланти, ось тільки таланти ці часто губляться в тому хаосі і безладі, який панує в нашому футбольному господарстві останні кілька років. ВСІМ ТЕРПІННЯ!!!

Результати решти матчів 12-го туру: “Цукровик”(Красносілка) – ФК”Осіївка” – 2:5. “Колос”(Джулинка) – ФК”Бершадь” – 1:8.