ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 11 ТУР

Для перемоги в цьому матчі Красносільський “Цукровик” витратив рівно стільки сил, скільки для цього було необхідно. “Чернятка” несподівано відкрила рахунок в середині першого тайму, і тільки перед самою перервою господарям поля вдалося його зрівняти. У другому таймі сплав досвіду та молодості “Цукровика” не залишив жодних шансів гостям. 5 сухих голів влетіли у ворота команди з Чернятки, причому два з п’яти голів забивали заслужені ветерани: Володимир Гонтарук(47 років) та Віктор Поліщук(62). Також не пішли з поля без своїх голів і головні бомбардири “цукровиків” – Леонід Поліщук та Павло Фролов.

Після цієї перемоги(третьої поспіль) команда Віктора Прибили вийшла на 5 місце і закінчила перше коло з нульовою різницею забитих і пропущених голів(30-30). Для ФК “Чернятки”, на жаль, цей матч став останнім в цьому році, у другому колі ця команда брати участь в чемпіонаті не буде. Причина: нестача людей, з 22 заявлених гравців в даний час в складі з різних причин залишилися лише 8 гравців, основна маса людей роз’їхалася на заробітки. Друге коло почнуть 10 команд, календар буде опублікований 1 серпня.

photo0382
Віктор Прибила(головний тренер ФК”Цукровик”):”Особисто я задоволений виступом своєї команди в першому колі. Були матчі, де ми могли брати очки, як наприклад, в Джулинці(0:4) та Шумилово(1:1), а домашня гра проти ФК”Бершадь”(3:4) взагалі була кращою для нас і на поразку ми ніяк незаслуговували. Якихось конкретних завдань на цей сезон в нас немає, важко боротись за нагороди маючи в складі людей, яким вже далеко за 40 та навіть за 50. Буде належне фінансування – тоді й будуть завдання, а поки ми награєм склад, запрошуємо молодих гравців з сусідніх сіл і будемо намагатися зайняти якомога вище підсумкове місце в чемпіонаті.
Якщо говорити про чемпіонат в цілому, то на мої памяті, це найгірший чемпіонат стосовно організації. Багато питань вирішується в телефоному режимі, регламент у багатьох випадках не дотримується, порушники не караються, майже половину першого кола взагалі не було календаря. Стосовно суддівства, то особисто я можу його оцінити на “трієчку”, здебільшого через те, що серед арбітрів багато випадкових людей, які не знають елементарних правил, а деякі просто представляють інтереси окремих команд. Сподіваюсь, що хоча б у другій половині чемпіонату відбудуться якісь зміни на краще.”
——————————————————————————————————————————————————————-

Це був вже другий очний матч цих команд за останні 5 днів. І якщо 21 липня в Тернівці чемпіони району просто провалили перший тайм, то на своєму полі на протязі всього матчу проблем практично не мали. Вигравши в типовому стилі “на класі” і маючи більшу кількість зіграних ігор, ФК”Маньківка” одноосібно очолила турнірну таблицю.

11 тур буде продовжений у неділю 29 липня. “Світанок-Агросвіт” з Шляхової у Джулинці буде приймати шумилівський “Лан-Граніт” о 16.00, а ФК”Маньківка” завітає в Устя в гості до “Авангарду”. Закриють перше коло “Колос”(Джулинка) та ФК”Осіївка”. Ця гра відбудеться у четвер 3 серпня в Джулинці о 18.00.