Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 14 ТУР(прев’ю)

26 липня (середа)
18:00 ФК«Маньківка» – ФК”Тернівка” – 8:1(4:0)
«Цукровик»(Красносілка) – «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – перенесено.
27 серпня(неділя)
18:00 ФК«Бершадь» – ФК”Осіївка”
18:00 «Колос»(Джулинка) – «Атлетік»(Бершадь)

18:00 «Лан Шумилово» – «Авангард»(В.Кіріївка,Устя)

“Цукровик”(Красносілка) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – гру перенесено.
Обидві команди чудово розуміють: матч буде важкий. Цей факт зайвий раз підтверджують останні поєдинки за участю Красносілської і Шляхівської команд в минулому турі. Тоді “Цукровик” хоч і програв, але все ж не дозволив особливо розгулятися потужній “Бершаді”, а “Світанок-Агросвіт” тільки в кінці матчу зміг дотиснути “Атлетік”. У матчі першого кола в Джулинці боротьба також йшла за кожен сантиметр поля. І якщо не брати до уваги суто турнірні показники команд з першої трійки, то саме команда Віктора Прибили з числа інших 7 команд за останні 2 місяці домоглася найбільш відчутного прогресу за всіма показниками. Думаю, тренерський штаб Івана Ковбасюка обов’язково врахує ці факти.

Прогноз: 20-30-50
————————————————– ————————————————– —————————
ФК “Бершадь” – ФК “Осіївка”. Бершадь. Стадион “Колос”.
Емоційний підйом, який зараз спостерігається в Осіївці після суботніх 9:3 ні в якому разі не повинен бути приводом для якихось шапкозакидальних настроїв. Упевнений, всі гравці команди Миколи Тернова розуміють різницю між Джулинським “Колосом” в нинішньому його стані і ФК “Бершадь”, де ставиться чітке завдання: не просто стати чемпіонами району, а й виграти при цьому всі без винятку 19 календарних ігор. Тому, в чомусь тут розбиратися просто не бачу сенсу. Як на мене, в нашому районі давно назріла ситуація, при якій сам чемпіонат просто необхідно ділити на дві ліги.

Прогноз: 80-10-10
————————————————– ————————————————– —————————
“Колос” (Джулинка) – “Атлетік” (Бершадь). Джулинка. Стадион “Колос”.
У “Колоса” є прекрасний шанс взяти реванш за виїзні 3:7 в першому колі. Але з огляду на всі ті проблеми, які звалилися в цьому році на Джулинську команду, зробити буде це буде досить проблематично. “Атлети” цієї неділі дали неабиякий бій одному з лідерів чемпіонату і взагалі, команда Олега Облогіна навіть в програних матчах виглядає солідно і їй давно пора йти з 9-го місця, на якому вона міцно сидить ось вже півтора місяці. За інтригою і сюжетом, цей матч повинен вийти одним з найбільш цікавих в 14 турі.

Прогноз: 40-30-40
————————————————– ————————————————– —————————
“Лан-Граніт” (Шумилова) – “Авангард” (В.Киріївка/Устя). Стадион с.Шумилово.
Свій особливий підтекст є і у цього матчу. Якщо переможе Шумилово, а Красносілка програє Шляховій, в такому випадку “Лан-Граніт” з великою часткою ймовірності завоює підсумкове 4 місце в чемпіонаті. Наздогнати шумилян в такому випадку буде практично неможливо, при такому календарі у “Цукровика”, відрив в 9 очок не інакше як прірвою просто не назвеш. “Авангарду” перемога в цьому матчі в першу чергу потрібна для того, щоб не відпускати далеко вперед першу п’ятірку команд, а також для того, що б їх не наздогнали команди, котрі йдуть на 7-9 місцях, які вже зовсім близько. У матчі першого кола “Лан-Граніт” зумів вирвати перемогу в останню чверть матчу.

Прогноз: 50-20-30


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *