ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 11 ТУР(підсумки)

IMG1238-01

Статистика матчу.
Удари: 18(10+8) – 19(7+12). В площину: 9(3+6) – 12(5+7). Кутові: 6(3+3) – 9(5+4). Гольові моменти: 8(4+4) – 10(6+4).

Матч почався з хвилини мовчання в пам’ять про Юру Барашенко, якого вбили рівно рік назад 3 серпня. Символічно, що і суддівська бригада в повному складі представляла Красносілку, це був дебютний матч в цьому сезоні Віктора Прибили, Володимира Гонтарука і Віктора Якимишина. Поява ще трьох кваліфікованих арбітрів дуже доречна, це дасть можливість знизити навантаження на тих 6-7 суддів, які з середини травня тягнуть на собі чемпіонат. Люди втомилися, звідси: нерви, скандали, агресія та інше, все що передбачається в таких випадках.

Якщо коротко, то по суті ФК “Осіївка” в цьому матчі провалила самий початок і кінцівку, точніше: перші і останні 5 хвилин ігрового часу. Як і було прогнозовано раніше швидкі гості в багатьох епізодах були на пів кроку попереду габаритних гравців “Колоса” і в цілому Осіївка не поступилася ні в одному з компонентів, крім …. результату. А зробив цей самий результат 45-річний Олег Борівський(хет-трик) і тепер на його особистому рахунку 6 голів в чемпіонаті.
Уже під кінець 6-ї хвилини господарі поля вели 2:0. Протягом 53-х секунд Олег Борівський та Віктор Козбан спокійно розстрілювали Миколу Тернова з меж штрафного і воротарського майданчиків. На 21-й хвилині активний Максим Шередько не зміг переграти з пенальті Богдана Пшемісского. Але через 4 хвилини частково зумів виправити свою помилку: блискуче виконаний штрафний кіпер “Колоса” переводить в поперечину від якої м’яч потрапляє в голову Віталію Сохацькому і влітає в ворота – 2:1. А на 28-й хвилині Богдан Мазурик після довгого закидання з глибини поля зумів уникнути офсайду і легко використав вихід один на один з воротарем – 2:2. На цьому гольовий ярмарок до 82-ї хвилини був закінчений. Були кілька моментів в того ж Шередька, а захисник господарів Іван Щавінський дальнім ударом зі штрафного ледь не зламав поперечину,

взагалі, гра спокійно котилася в нічийну гавань і якби мені хтось сказав, що в останні 12 хвилин команди на двох наколотять 4 голи – я б не повірив, але довелося. Почалося все з недбалого кидка м’яча назад воротарю від Щавинського, Шередько стрімко вилетів з-за спини, випередив воротаря і спокійно вразив порожні ворота. 2:3 – і на лавці гостей святковий шабаш. Але те, що сталося потім особисто я схильний віднести тільки до молодості Осіївської команди і поки ще слабкої психології. Мабуть вони порахували, що матч уже виграно і протягом 4-х хвилин примудрилися пропустити відразу три голи. Напевно некоректно було б лізти в розстановку гравців на полі, це більше тренерська прерогатива, але спостерігаючи за грою з боку в компанії декількох діючих і колишніх гравців, ми прийшли до висновку: ще однією з причин поразки гостей стали певні кадрові проблеми. Напевно не від хорошого життя суто атакуючий гравець Віталій Глушко діяв на місці лівого захисника, явно відчуваючи себе не в своїй тарілці і помітно нервуючи весь другий тайм і саме звідти Родіон Швайдак зрівняв рахунок на 86-й хвилині, коли пройшла довга діагональ на 40 метрів від Миколи Деркача. Ніхто з пари стопперів Тарчук-Вітов підстрахувати не встиг і молодий півзахисник “Колоса” не зближуючись з воротарем точно пробив в дальній кут. Голи Борівського на 88 та 90 хвилинах можна охарактеризувати чотирма словами: “так в обороні грати не можна”. В обох випадках пройшли атаки по центру за участю Івана Попова, Віктора Козбана і Едуарда Урбановича і досвідченому форварду залишалося лише не потрапити в воротаря. 5:3 – вольова і безумовно видатна перемога Джулинської команди, яка тепер на відстані витягнутої руки наблизилася до самої середини турнірної таблиці, до Авангарду який йде на 6 місці всього 3 очки.

—————————————————————————————————————————————————————–
Гра 12 туру.

Незважаючи на відсутність кількох гравців основного складу ФК”Тернівка” в першому таймі на рівних грала з лідером чемпіонату. Лівий півзахисник Дмитро Поліщук досить часто перегравав правий фланг оборони Шляхової, створюючи непогані моменти своїм нападникам, але Андрій Медведчук і Олександр Рибак були неточні в завершальних стадіях атак. Гості протрималися 18 хвилин, після яких Іван Ковбасюк відкрив рахунок, а потім було соло у виконанні Віталія Ольховича(5 голів та 4 передачі). “Світанок-Агросвіт” знову вийшов на перше місце, але тіньовим лідером як і раніше залишається ФК “Бершадь”, яка в перенесеному матчі 4 туру обіграла “Авангард” з рахунком 4:0.
—————————————————————————————————————————————————————-

бершадь

У чемпіонаті настає коротка пауза, матчі 12 туру будуть продовжені наступного тижня.

12 тур

9 серпня(середа)
18:00 Авангард(В.Киріївка,Устя) – ФК Бершадь
10 серпня(четвер)
18:00 «Цукровик»(Красносілка) – «Колос»(Джулинка)
13 серпня(неділя)
18:00 «Атлетік»(Бершадь) – ФК «Маньківка»
18:00 ФК”Осіївка” – «Лан Шумилово»

Один коментар для ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 11 ТУР(підсумки)

1. Олександр коментує:

Браво новій бригадді суддів!!!!! Віктору Прибилі, Володимиру Гонтаруку та Віктору Якемишину!!! Впевнений, що їхній досвід та авторитет стане великим “плюсом” в чемпіонаті району. Особисто я констатую той факт, що наш чемпіонат з кожним роком отримує все кваліфікованіших та досвдченіших сіддів, які реально вміло, професійно та беззаперечно можуть проводити матчі на високому рівні й без особливих сусиль… А вболівальникам хочу сказати, що судді – не компьютер і не роботи… Навіть судді міжнародної федерації футболу (ФІФА) в серйозних матчах помиляються…, а на місцевому районному рівні й дивуватись не приходиться… Помилки трапляються.. і вони завжди будуть.. Як помилки у грі команди існують.. так і помилки при суддівстві деколи проскакують.. Як кажуть, “відколи світ і сонце” – так було й буде… Ну це так.. на майбутнє для нас всіх… інформація для роздумів…